Sari la conținut

Andra 0733879250


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Pustoaica de 18 ani servicii totale, tel. 0766650985
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salutare baietani!!

Azi mi am propus sa o revizitez pe puștoaica Andra.

Comunicat cu ea foarte usor pe whatsapp , raspunde prompt si e foarte amabila. Iti ofera toate detaliile de care ai nevoie, facut programare am ajuns la ora programata respectata. 

Puștoaica e vorbareața, drăguța, frumoasa e mica de statura 1.60m ochi albastri, un zambet frumos, chip ingrijit, piele fina, sani marisori jucauși, funduletu nu mai zic foarte simpatic bombat. 

NOTE:

ON: 9.5,foarte placut cu atentie in zonele auxiliare,, umed,usor, cu tente de deep.

NP: 9.5,foarte bine si aici,am optat pentru o finalizare, participa e atenta la actiune,se muleaza bine, geme usor,da contre, accepta ori ce pozitie, cred la pozitia doggystyle ai o priveliste faina, plus ca are in cameră oglinda foarte mare.

Atitudinea cred ca e punctu ei forte, foarte amabila o fata simpla fara figuri cu bun simț, calma se modeleaza dupa client. 10

GFE: 9.5, saruturi pe corp, mangaieri e lipicioasa.

Igiena:nimic de reprosat 10++

Locatie: 10, apartament pe str bradului usor de gasit, perfect pentru asa ceva,modern, spatios curat fara mirosuri.

Amenda:150 lei

Per total o experienta plăcută de revenit cand am ocazia. 

Ciocane tari!!! 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

 

Acum 13 minute, zavastin1 a spus:

Salutare baietani!!

Azi mi am propus sa o revizitez pe puștoaica Andra.

Comunicat cu ea foarte usor pe whatsapp , raspunde prompt si e foarte amabila. Iti ofera toate detaliile de care ai nevoie, facut programare am ajuns la ora programata respectata. 

Puștoaica e vorbareața, drăguța, frumoasa e mica de statura 1.60m ochi albastri, un zambet frumos, chip ingrijit, piele fina, sani marisori jucauși, funduletu nu mai zic foarte simpatic bombat. 

NOTE:

ON: 9.5,foarte placut cu atentie in zonele auxiliare,, umed,usor, cu tente de deep.

NP: 9.5,foarte bine si aici,am optat pentru o finalizare, participa e atenta la actiune,se muleaza bine, geme usor,da contre, accepta ori ce pozitie, cred la pozitia doggystyle ai o priveliste faina, plus ca are in cameră oglinda foarte mare.

Atitudinea cred ca e punctu ei forte, foarte amabila o fata simpla fara figuri cu bun simț, calma se modeleaza dupa client. 10

GFE: 9.5, saruturi pe corp, mangaieri e lipicioasa.

Igiena:nimic de reprosat 10++

Locatie: 10, apartament pe str bradului usor de gasit, perfect pentru asa ceva,modern, spatios curat fara mirosuri.

Amenda:150 lei

Per total o experienta plăcută de revenit cand am ocazia. 

Ciocane tari!!! 

 

 

Mulțumesc mult pentru cuvintele frumoase @zavastin1❤️💋🔞

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna ziua,

 

Am fost astazi in vizita la domnisoara Andra si pot spune cu mana pe inima, este top.

Ca si descriere, o fata frumoasa, miniona 1.60m cu un corp frumos sculptat. 

Ca si servicii, se vede ca face cu placere ceea ce face si este atenta la certintele tale. 150 ron cu cim 
 

Locatia, foarte curata fara mirousuri sau alte nebunii.

 

@andra95 abia astept sa revin. 
 

💯 
 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...
Acum 33 minute, sux322 a spus:

Buna ziua,

 

Am fost astazi in vizita la domnisoara Andra si pot spune cu mana pe inima, este top.

Ca si descriere, o fata frumoasa, miniona 1.60m cu un corp frumos sculptat. 

Ca si servicii, se vede ca face cu placere ceea ce face si este atenta la certintele tale. 150 ron cu cim 
 

Locatia, foarte curata fara mirousuri sau alte nebunii.

 

@andra95 abia astept sa revin. 
 

💯 
 

 

Mi-a făcut mare plăcere să te cunosc @sux322

Te pup și te aștept oricând 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 3 guests

×
×
  • Creează nouă...