Sari la conținut

Roxy 0765899423 sex total


Postări Recomandate

  • Oras:Oraș
  • Oras:Oraș
Acum 6 ore, roxyrox a spus:

No ca acum suntem YNG și YANG🤣🤣🤣🤣

 Se pare ca nu ne înțelegem 🤔🤔

Am specificat  clar ca ma spăl 🤭asta 1

2 ,dacă ți am răspuns ca se poate corporala înseamnă  că singurul lucru la care ma m referit era vorba de finalizare  unde se poate 

In prezervativ, oral sau corporal,   

,aaaaa    și tu ce ai înțeles  ca dacă am Apa rece  finalizarea o fac doar corporal?  

Pai nu am cum sa zic asta,   ia gândește  ,ca pentru mine ar fi fost mult mai ok orală sau în prezervativ. Ma rog , păcat ca nu ai înțeles  , ce am zis,    eu cred ca am fost destul de clara...

Scrie-mi pe wat te rog ca tu ești varza după forum...

Promit moderatorilor că este ultimul răspuns.  Stiu că este topic pentru recenzii. Da, așa cum recunoști mai sus, singurul lucru la care te-ai referit era de finalizare, cum se poate face, oral, în prezervativ sau corporal. Eu nu am spus DOAR corporală , așa cum susții tu. Era un serviciu pe care îl acceptai fără să ai posibilitatea sa te speli pe corp. Eu, sau oricare altul, putea veni după unul care a finalizat pe tine, și să linga acolo, fără să te speli.

Eu cred că degeaba ai servicii super apreciate dacă nu ai și o igienă la fel, așa cum degeaba ai igienă super dacă serviciile sunt praf.

Sunt convins că marea majoritatea celor care au citit au înțeles de la început ce am vrut să subliniez și m-a deziluzionat. Sper sa intelegi și tu, dar sunt slabe șanse. De ce? Recitește și tu prima frază de la primul răspuns pe care mi l-ai dat și ai să vezi că nu înțelegi nici tu.

De aceea cred că și tu ești varză (poate albă dacă eu sunt roșie).

YNG YANG...

Spor la treabă, și îți doresc clientii pe care îi meriți și care te merită. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai nene,  n-ati fost , dar în schimb comentați,  va dați cu părerea,  etc. Roxy , este o fata foarte curata și are o igiena impecabila . Am fost de multe ori și niciodată nu s-a pus problema de ceva vizavi de igiena fetei. Nu vorbesc doar de mine . Clienții lui Roxy nu s-au plâns niciodată.  

Nu am vrut sa intervin ca nu e genul meu , dar faza cu sa aibe clienții pe care ii merita m-a scos din sarite.  

Rixy are clienții pe care-i merita pentru ca e o fata deosebita din toate punctele de vedere : aspect,  servicii,  igiena ( nu contează ordinea ).

Mai întâi mergeți,  vedeți despre ce e vorba și apoi dati-va cu părerea.  

Și apropo,  chiar trebuie sa ma revăd cu tine Roxy ca prea mult timp a trecut de când nu ne-am văzut :lol:.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 4/15/2024 at 5:32 PM, varzarosie said:

Promit moderatorilor că este ultimul răspuns.  Stiu că este topic pentru recenzii. Da, așa cum recunoști mai sus, singurul lucru la care te-ai referit era de finalizare, cum se poate face, oral, în prezervativ sau corporal. Eu nu am spus DOAR corporală , așa cum susții tu. Era un serviciu pe care îl acceptai fără să ai posibilitatea sa te speli pe corp. Eu, sau oricare altul, putea veni după unul care a finalizat pe tine, și să linga acolo, fără să te speli.

Eu cred că degeaba ai servicii super apreciate dacă nu ai și o igienă la fel, așa cum degeaba ai igienă super dacă serviciile sunt praf.

Sunt convins că marea majoritatea celor care au citit au înțeles de la început ce am vrut să subliniez și m-a deziluzionat. Sper sa intelegi și tu, dar sunt slabe șanse. De ce? Recitește și tu prima frază de la primul răspuns pe care mi l-ai dat și ai să vezi că nu înțelegi nici tu.

De aceea cred că și tu ești varză (poate albă dacă eu sunt roșie).

YNG YANG...

Spor la treabă, și îți doresc clientii pe care îi meriți și care te merită. 

Bai omule, tu nu înțelegi că fata se spala chiar și cu apa rece. A și zis că face asta, chiar daca o dor ovarele, igiena e pe primul loc. 

De unde până unde știi tu cu certitudine că ea nu se spala, atunci când rămâne fără apă caldă în locație? 

Eu am fost la ea când a fost apa calda oprită, și mi-am făcut duș la sosire și plecare, iar ea doar ce făcuse dus când am ajuns eu, și purta șosete in picioare să nu răcească. 

Ești praf tu la capitolul înțelegere.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0765899423
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0765899423
  • Oras:București
  • Disponibila

❤❤❤Bai va iubesc,   va iubesc pe toții ❤❤❤

DIN păcate sunt mulți  mulți care nu lasă comentarii  ,din cauza a unora care  răsare ca ciupercile după ploaie și se trezește sa comenteze aiurea,   dacă ar lasă toții  comentarii  ohoo  as fi avut cred peste  3000 de pagini

Și ma bucur ca acest forum îmi oferă  numai  Domni   cu bun simt ,cu respect, cu cei 7ani de acasă

 

Va pupa roxy❤❤❤❤❤❤

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
31 minutes ago, roxyrox said:

❤❤❤Bai va iubesc,   va iubesc pe toții ❤❤❤

DIN păcate sunt mulți  mulți care nu lasă comentarii  ,din cauza a unora care  răsare ca ciupercile după ploaie și se trezește sa comenteze aiurea,   dacă ar lasă toții  comentarii  ohoo  as fi avut cred peste  3000 de pagini

Și ma bucur ca acest forum îmi oferă  numai  Domni   cu bun simt ,cu respect, cu cei 7ani de acasă

 

Va pupa roxy❤❤❤❤❤❤

Și eu te pup și te îmbrățișez cu drag și dor! 😘🥰😛😛🍌🍌

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste
Acum 3 ore, roxyrox a spus:

❤❤❤Bai va iubesc,   va iubesc pe toții ❤❤❤

DIN păcate sunt mulți  mulți care nu lasă comentarii  ,din cauza a unora care  răsare ca ciupercile după ploaie și se trezește sa comenteze aiurea,   dacă ar lasă toții  comentarii  ohoo  as fi avut cred peste  3000 de pagini

Și ma bucur ca acest forum îmi oferă  numai  Domni   cu bun simt ,cu respect, cu cei 7ani de acasă

 

Va pupa roxy❤❤❤❤❤❤

Lăsând gluma la o parte sper ca a venit apa calda. Nu de alta. Dar la cât de frig e acum afara.ii lași pe băieți de numai are "pe cine sa bage în seama" 🙈😏🙄😋

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
On 4/18/2024 at 11:29 AM, roxyrox said:

❤❤❤Bai va iubesc,   va iubesc pe toții ❤❤❤

DIN păcate sunt mulți  mulți care nu lasă comentarii  ,din cauza a unora care  răsare ca ciupercile după ploaie și se trezește sa comenteze aiurea,   dacă ar lasă toții  comentarii  ohoo  as fi avut cred peste  3000 de pagini

Și ma bucur ca acest forum îmi oferă  numai  Domni   cu bun simt ,cu respect, cu cei 7ani de acasă

 

Va pupa roxy❤❤❤❤❤❤

Am trecut ieri pe la Roxy și nu am ce să zic de rău, este de 10 cu coroniță. Abia aștept să o mai evaluez :))

 

Cât despre discuții, pe lângă faptul că scenariul respectiv probabil s-a întâmplat numai în mintea colegului de forum, eu am fost la ea (mai de mult) când nu avea apă caldă și nu au fost probleme cu igiena. M-a anunțat înainte și nu a făcut anal. În rest, totul a decurs normal și a fost foarte curată — știu pt că am pupat-o peste tot :))

Link spre comentariu

  • Oras:Oraș
  • Oras:Oraș
1 oră în urmă, fakeaccount a spus:

Am trecut ieri pe la Roxy și nu am ce să zic de rău, este de 10 cu coroniță. Abia aștept să o mai evaluez :))

 

Cât despre discuții, pe lângă faptul că scenariul respectiv probabil s-a întâmplat numai în mintea colegului de forum, eu am fost la ea (mai de mult) când nu avea apă caldă și nu au fost probleme cu igiena. M-a anunțat înainte și nu a făcut anal. În rest, totul a decurs normal și a fost foarte curată — știu pt că am pupat-o peste tot :))

Ai cam întârziat cu răspunsul, cont fals. Tu zici că ești managerul ei. Răspunzi de foarte multe ori în locul ei la întrebările altor useri. Din nou se compară mere cu pere. Eu zic de finalizare corporală tu zici de anala.

Știi gustul de spermă?

Nu l-ai simțit?

.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...