Jump to content

te astept pup - 0769544837

Recommended Posts

Îmi aduc aminte locația, era la parterul blocului dar parca era una blonda. Era una mai puțin cizelat dar avea un fundulet ok. Și era cuminte.... Mi-a lăsat o impresie buna. O fi tot fata aia? 

Trebuie verificat :))) 

Acum 21 ore, m tomm a spus:

Îmi aduc aminte locația, era la parterul blocului dar parca era una blonda. Era una mai puțin cizelat dar avea un fundulet ok. Și era cuminte.... Mi-a lăsat o impresie buna. O fi tot fata aia? 

Trebuie verificat :))) 

Nop.... Am plecat.... Nu pot

• 2 months later...

Domnișoară a mai fost vizitata de cineva? Are anunț de mult timp pe Vâlcea. Revin mâine în VL și as vrea sa o vizitez, am vorbit cu ea la tel, zice ca totul protejat, finalizări câte poți într-o ora! 

• 3 weeks later...

Am fost de cateva ori la ea, ultima data azi si mereu a fost ce trebuie.Nu e cu zambetul pe buze in cea mai mare parte a timpului dar nici nu arata ca ii displace ceea ce face.E cu bun simt , conversatie decenta , pt cine fumeaza e invitat la tigare.Pasarica se simte stramt pe " instrument" , cim oricand am vrut , orice pozitie fara comentarii, nu exceleaza la oral. Gogu tare ca piatra de la inceputul pana la sfarsitul actiunii ( nu se intampla cu toate fetele) cred ca datorita privelistii ( are sani frumosi si un cur super , numai bun de pompat).Ea super curata, miroase a parfum , absolut nici un miros suspect.pret decent 100 finalizare fara nici o graba.Pentru mine a fost de revenit de fiecare data.Un minus din partea mea catelului care nu are ce sa caute acolo dar care a fost cuminte de data asta 😅