Sari la conținut

Euro 2020


Postări Recomandate

Ninjalău, taci dracului mă retardatule din păpuşoi!!

 

Ai călătorit vreodată cu avionul de undeva din lume, spre capitala României?

 

Există cursă de tren din apropierea aeroportului Henri Coandă spre Gara de Nord din Bucureşti de mai mult de 10 ani ! De unde să ştii tu aşa ceva, microcefalule?

 

Dispari, vis urât, că îmi dau din nou drumul la sifonul cu peiorative şi mă bannează iar parpanghelul manelist, ăla ce agreează mai degrabă imbecili ca tine, ptr că vă asemănați, kk-m-aş pe salteaua sub care îşi ține banii şi-i străjuieşte ca un Cerber, Starostele ce vă ține în brațe la fel cum îşi ținea Baba Dochia cele 10 cojoace...! :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ninjalău, taci dracului mă retardatule din păpuşoi!!

 

Ai călătorit vreodată cu avionul de undeva din lume, spre capitala României?

 

Există cursă de tren din apropierea aeroportului Henri Coandă spre Gara de Nord din Bucureşti de mai mult de 10 ani ! De unde să ştii tu aşa ceva, microcefalule?

 

Dispari, vis urât, că îmi dau din nou drumul la sifonul cu peiorative şi mă bannează iar parpanghelul manelist, ăla ce agreează mai degrabă imbecili ca tine, ptr că vă asemănați, kk-m-aş pe salteaua sub care îşi ține banii şi-i străjuieşte ca un Cerber, Starostele ce vă ține în brațe la fel cum îşi ținea Baba Dochia cele 10 cojoace...! :))))

Este o stație/gară de tren, dar nu chiar aproape. I-am văut pe cei ce apelau la acest tren trăgând vreo câteva sute de metri la bagaje. 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

Ninjalău, taci dracului mă retardatule din păpuşoi!!

 

Ai călătorit vreodată cu avionul de undeva din lume, spre capitala României?

 

Există cursă de tren din apropierea aeroportului Henri Coandă spre Gara de Nord din Bucureşti de mai mult de 10 ani ! De unde să ştii tu aşa ceva, microcefalule?

 

Dispari, vis urât, că îmi dau din nou drumul la sifonul cu peiorative şi mă bannează iar parpanghelul manelist, ăla ce agreează mai degrabă imbecili ca tine, ptr că vă asemănați, kk-m-aş pe salteaua sub care îşi ține banii şi-i străjuieşte ca un Cerber, Starostele ce vă ține în brațe la fel cum îşi ținea Baba Dochia cele 10 cojoace...! :))))

pleaca ma de aici de imbecil

exista traseu in APROPRIEREA aeroportului dar de acolo ?!!? atat de handicapat esti ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...