Sari la conținut

Raluca **0733530068** 24 de ani ...


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu am vazut pe aici sa se poarte tariful de o ora mai mare decat dublul tarifului de o finalizare.

De obicei, in zona asta, sunt: 200 / 300, 200 / 350, 200 / 400, 250 / 350, 250 / 400, 250 / 450.

Combinatia asta de 200 / 450 ma duce cu gandul la intentia de a avea o finalizare in vreo 15-20 de minute, ceea ce nu suna deloc bine.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai vazut la mine , sunt prima cu prețurile astea ca vreau sa fiu diferită , nu îți mai da cu părerea tu dacă nici măcar nu ai fost sa ma vezi

 

Ce incerc eu sa iti explic nu are nici o legatura cu vazutul.

Nu am afirmat ca preturile ar fi prea mari, intr-adevar nu mi-as permite sa fac asta fara sa te cunosc.

Am spus doar ca nu se potrivesc intre ele pretul pe finalizare cu pretul pe ora.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce incerc eu sa iti explic nu are nici o legatura cu vazutul.

Nu am afirmat ca preturile ar fi prea mari, intr-adevar nu mi-as permite sa fac asta fara sa te cunosc.

Am spus doar ca nu se potrivesc intre ele pretul pe finalizare cu pretul pe ora.

Ca idee, daca tot esti pe acest forum de mult timp deoarece vad ca esti membru colorat, ar trebui sa stii ca fiind la lux trebuie sa ai pretul peste 450 de lei pe ora. Imi cer scuze daca prezenta mea pe forum creeaza disconfort! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare.Am fost si eu aseara la domnisoara din poze.In primul rand vreau sa precizez ca pozele sunt reale!Am sunat,am facut programare,ce am stabilit la telefon asa a ramas!Locatia centrala in spate la magazinul Cocor,locatie curata ,baie curata,pat bun,lenjeria curata,oglinda in camera.Tarfi 200 ron finalizare, 450 pt. o ora.Eu am ales sa stau o finalizare!

Dspre domnisoara:In primul rand a fost punctuala,comunicativa,igiena corespunzatoare,m-a asteptat in niste tocuri foarte inalte,are un aspect fizic placut,silicoane,te lasa sa ii saruti sa pui mana,piele fina,multe tatuaje pe ea!

Descrierea: Am mers impreuna la dus,dpa care am revenit in dormitor a inceput cu un oral foarte bine executat cu deep in timp ce eu stateam intins pe spate.a montat prezervativul si am trecut la normal cateva minute,am finalizat in prezervativ!si cam asta a fost

RECOMAND !M-am simtit foarte bine,o sa mai revin!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca idee, daca tot esti pe acest forum de mult timp deoarece vad ca esti membru colorat, ar trebui sa stii ca fiind la lux trebuie sa ai pretul peste 450 de lei pe ora. Imi cer scuze daca prezenta mea pe forum creeaza disconfort! 

 

Cont verde poti avea imediat cum te inscrii, daca nu ma insel. Deci, asta nu e un criteriu.

Departe de mine ideea ca prezenta ta creeaza disconfort. Din contra, iti urez 'Bun venit' si 'Succes' ! Ma bucur sa vad fete noi care sunt si active pe forum.

 

Iti explic direct ce ma deranjeaza pe mine personal: eu de obicei iau cate o ora, pentru ca nu imi place sa fiu pe graba, chiar daca e vorba de o singura finalizare. Ori, in cazul tau, nu imi vine sa fac asta. A nu se intelege ca iti sugerez sa maresti pretul pe finalizare, dar, daca era 250 / 450 in loc de 200 / 450, nu aveam nimic de comentat. Intotdeauna am afirmat ca fiecare fata are dreptul sa isi stabileasca propriile tarife, cererea si oferta urmand sa echilibreze preturile.

Sper ca acum e mai clar.

 

De curiozitate, a venit cineva pentru o ora ?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te-ai trezit și tu acum 😂😂😂, având in vedere ca tatuajele diferă este clar ca este cu totul alta persoana

P.s: nu îți poți lipii tatuajele 😂😂😂

Pentru cei interesați cu adevărat de noi, Roxana este colega mea de apartament și lucrează tot pe acest forum, suntem noi in oraș!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ohjeez
Reputație: 0

 

Pentru cei interesați cu adevărat de noi, Roxana este colega mea de apartament și lucrează tot pe acest forum, suntem noi in oraș!

Aha, pai cu atat mai bine.

 

Vreau show erotic si threesome cu voi doua! 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Cred ca trebuia sa începi prin a spune ce servicii oferi,daca tot te vrei de lux.

De obicei pretul pt o finalizare este cam 60-70% din pretul pt o ora,la.tine e sub 50% ,ceea ce este cam nefiresc

Ca idee, daca tot esti pe acest forum de mult timp deoarece vad ca esti membru colorat, ar trebui sa stii ca fiind la lux trebuie sa ai pretul peste 450 de lei pe ora. Imi cer scuze daca prezenta mea pe forum creeaza disconfort!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca trebuia sa începi prin a spune ce servicii oferi,daca tot te vrei de lux.

De obicei pretul pt o finalizare este cam 60-70% din pretul pt o ora,la.tine e sub 50% ,ceea ce este cam nefiresc

 

Exact asta incercam si eu sa explic.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...