Sari la conținut

stie cineva? 0770406764


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Detalii despre ea? Ce oferă?

Mai nimic! Un kkt de masaj de 2 lei... si o laba tristã cu manusi! Cam atat! Te lasa sa o atingi pe sani, care de altfel, pt varsta ei sunt super!

In rest, vb mult, prost si fara rost!

100 de lei in medie ... 1 ora

Link spre comentariu

am fost eu sapt trecuta la doamna,,stabilit la tel,Masaj profesional:terapeutic,relaxare,tantric.  pret 150 ,,,masajul este de tot rahatul,,niste mangaieri pe tot corpul si o laba cu manusi,,vorbeste incontinuu,,,dabia am putut sa ma termin,,,am iesit cu niste durere de cap si nervi,,,,,,

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am fost la prin noiembrie cred...locatie undeva la o casa intre blocuri ,aproape de spital.Femeia este dusa rau cu capul...masaj 0 te mangaie putin pe spate si vorbrste non stop!!!de la fizica cuantica la securitatea din anii 80...iti face o laba cu manusi chirurgicale...cand mi o facea a venit ta-su acasa...ia spus sa nu intre ca are treaba!!1Va da-ti seama ce sentiment am avut...mai si zice relaxeaza te e tata.Te lasa sa i ridici bluza si sa vezi sanii!!Mizerie,mirosuri de nedescris...ceva mancare cu izul de fum de tigara statut...100 lei da ti ca sa plec si sa nu mai revin.bani aruncati aiurea

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 41 minute, robert78 a spus:

A mai fost cineva, oare s-a schimbat ceva? Mă refer la mănuși de exemplu....

Nu cred ca s-a schimbat oricum în ce privește masaj erotic stăm rău la capitolu ăsta 

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 31.01.2021 la 18:53, bunu69 a spus:

Am fost la prin noiembrie cred...locatie undeva la o casa intre blocuri ,aproape de spital.Femeia este dusa rau cu capul...masaj 0 te mangaie putin pe spate si vorbrste non stop!!!de la fizica cuantica la securitatea din anii 80...iti face o laba cu manusi chirurgicale...cand mi o facea a venit ta-su acasa...ia spus sa nu intre ca are treaba!!1Va da-ti seama ce sentiment am avut...mai si zice relaxeaza te e tata.Te lasa sa i ridici bluza si sa vezi sanii!!Mizerie,mirosuri de nedescris...ceva mancare cu izul de fum de tigara statut...100 lei da ti ca sa plec si sa nu mai revin.bani aruncati aiurea

🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...