Sari la conținut

Mai face cineva squirt in braila


ayan200

Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

Parcă Doamna X se lăuda, la un moment dat, că face și ea așa ceva.

Dar se pare că s-a retras între timp.

m-am retras definitiv. Nu cred ca mai revin în branșă. Poate doar bdsm, dar nu cred. Nu mai am spațiu de lucru și momentam sunt angrenata în alte activități. Sincer, m-am simțit bine în aceasta branșă, a fost frumos, dar... asta e, acum, nu regret. Cred ca o sa ma retrag cu o pensie.Asta e viata
Link spre comentariu

am trait s-o vad si pe asta,,iese cineva din bransa la pensie,,haha

se dau pensii de generali in rezerva ,,in bransa asta?haha

cele invatate sa castige usor sau relativ usor banii nu se multumesc cu o pensie de 2 bani

retragerea e atunci cand ai ceva grav sau esti pe ultima suta de metri 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

eu imi doresc sa ling o pers cu dizabilitati,,squirt sa aiba ..

Deocamdata nu mam hotarat sa revin, ptr ca nu mai locuiesc in Braila, m-am mutat la 50 km de Br si cu siguranta vor fi pers f f putine sau aproape deloc care sa bata 100 km dus/intors doar ptr oral, squirt sau alte fantezii :(

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Sultana , lasă-mi o cale de contact sa vb ... eu sunt printre putine alea persoane despre care vorbești !

In afara de mwsageria privata, nu am alta modalitate de contact, ptr ca nu mai am nici un nr de tel valabil ptr munca.Fa 200 de postari ca sa ai acces la mesageria privata si putem vb acolo, dar ma repet, momentan nu mam hotarat sa revin in meseria asta.

Link spre comentariu

In afara de mwsageria privata, nu am alta modalitate de contact, ptr ca nu mai am nici un nr de tel valabil ptr munca.Fa 200 de postari ca sa ai acces la mesageria privata si putem vb acolo, dar ma repet, momentan nu mam hotarat sa revin in meseria asta.

Cum a-și putea sa fac eu 200 de postări așa repede ...dacă ești hotărâtă in totalitate spune-mi și vedem Dup

  • Like 1
Link spre comentariu

Deocamdata nu mam hotarat sa revin, ptr ca nu mai locuiesc in Braila, m-am mutat la 50 km de Br si cu siguranta vor fi pers f f putine sau aproape deloc care sa bata 100 km dus/intors doar ptr oral, squirt sau alte fantezii :(

la anu nu ma las pana nu-ti dau o limbuta .mi s-a pus pata.m-am indragostit fara sa te cunosc.numai din ce ai scris pe forum

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Ai sanse sa revii la anul?

Daca ma va ajuta Dzeu sa revin cu locuinta in oras, sau macar sa reusesc sa ma mut in Ianca(acum fiind la tara), voi reveni cu siguranta. Altfel sunt sanse slabe, la sat toti se cunosc si am si o vecina care sta cu ochii pe mine ca pe butelie si mai are si prostul obicei sa dea buzna cand am musafiri si asta nu e ok.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...