Sari la conținut

Mai face cineva squirt in braila


ayan200

Postări Recomandate

Daca ma va ajuta Dzeu sa revin cu locuinta in oras, sau macar sa reusesc sa ma mut in Ianca(acum fiind la tara), voi reveni cu siguranta. Altfel sunt sanse slabe, la sat toti se cunosc si am si o vecina care sta cu ochii pe mine ca pe butelie si mai are si prostul obicei sa dea buzna cand am musafiri si asta nu e ok.

daca mergi spre Ianca te departezi de Braila si  de Galati .e mai mica chiria acolo decat in Braila?

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

daca mergi spre Ianca te departezi de Braila si  de Galati .e mai mica chiria acolo decat in Braila?

Nu de chirie vorbesc, de locuinta personala. Totul depinde doar de mutarea locuintei personale.Asa puteam sa-mi inchiriez apartament la Braila ptr munca, dar cu naveta e f greu ca zilnic sa fac 100km dus/intors.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ianca
  • Oras:Ianca
La 09.12.2019 la 23:02, sultana.mama95 a spus:

Daca ma va ajuta Dzeu sa revin cu locuinta in oras, sau macar sa reusesc sa ma mut in Ianca(acum fiind la tara), voi reveni cu siguranta. Altfel sunt sanse slabe, la sat toti se cunosc si am si o vecina care sta cu ochii pe mine ca pe butelie si mai are si prostul obicei sa dea buzna cand am musafiri si asta nu e ok.

Ai revenit?  

Link spre comentariu
Vizitator emilpopescu8
Reputație: 0
La 22.01.2021 la 1:14, sultana.mama95 a spus:

Nu cunosc personal , dar ptr ca stau in zona Ianca, la pod sunt zilnic cate 3-4 fete.. 

Buna sutana mama! Am o rugăminte la tine te rog. Poți sa îmi scrii în privat , as dori sa te întreb ceva . Si scuze îndrăzneală.  

Link spre comentariu
Vizitator emilpopescu8
Reputație: 0
Acum 2 ore, sultana.mama95 a spus:

Exac cum a spus si Bs de bos, fa 200 postari si apoi o sa ai drept la mesagerie privata.

Pufff. Da. Mulțumesc oricum . Esti o drăguță.  Pana atunci o sa îmbătrânim 🤭 o zi frumoasa iti doresc, și însănătoșire grabnică.  Pupici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...