Sari la conținut

Discutie cu Anastasia26, are pestoi! De evitat!!!


Postări Recomandate

Este posibil sa fie intre noi, pozele cu delfini sunt acolo la topicul Anastasia 26, masaj si relax, pe pubic 24 sunt false, imediat scriu un comentariu acolo sa vezi ce ai comentat tu damian acolo, unde tu ai comentat primul ca ea e din Republica Moldova si foloseste poze false.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Damian e probabil chiar pestele :)))

Eu tot asa zic     :fish12 din Brasov el e :nod :)) cel mic ca ea are si mare ( daca citesti postarile lui in privinta la doamna chiar asa e, el zice ca a fost odata la ea la o postare mai veche, dar doamna a facut mai multe tatuaje inainte cu 2 saptamani de Craciun, o cruce neagra intre tate pe care el a si comentat ca este oribil, este diferenta de timp intre vizita lui si tatuajul respectiv )  ea mai are in Republica M. unu mai mare  :fish12 , referitor la tatuajele vechi Damian scrie ca sunt delfini, doamna poate a vrut sa fie tatuate delfini, dar daca nu faci la un tatuator bun cu experienta aparate bune sau salon si faci cu un amator ( contra servici ) in loc de delfini iese rechini ca asa arata la ea. 

Link spre comentariu

Domnule damian,

 

Spune mi te rog , ce anume te face sa crezi ca limbajul meu are rezonanta de rep moldova?

Banuiesc ca n o sa ai argumente si ca arunci si tu..vorbe asa la intamplare.

Din cate vezi in comentariile de mai sus , nu te am jignit cu nimic sa ma faci "prost" , dar na..orice animal incoltit face ce stie mai bine in functie de orizontul lui .

 

Zi faina sa ai :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu e pește. E doar un lăbar trist care mănâncă căcat pe forum si în viața lui nu a văzut cum arată o femeie goală.

Asa este, ( este pestele mic din Brasov al Anastasiei, mai corect cine se baga in seama la ea ) rar el face o recenzie la o fata dar cu intarziere, cere scuze ca era ocupat, de aia scrie cu inarziere ca fata sa nu mai stie despre cine e voba ca el nici nu a fost la ea, recenzile lui sunt incompelete luate informatile de la alti.

E un labar care numai in poze a vazut  sta pe forum  comenteaza aiurea si mai pune cate o intrebare fara rost.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...