Sari la conținut

Laura skinny skinny 0747413040


Vizitator mperfomance

Postări Recomandate

Vizitat fata programare fara probleme

Aspect - da e destul de slaba ar putea sa mai puna cateva kg pe ea . La fata mi sa parut destul de frumoasa

ON - Destul de bun Deep umd etc.

Normal/Anal - cred ca bunicel , spun cred pentru ca nu a durat mult , a ramas fara prezervative. Plus am avut si ghinionul sa ramana fara curect(noroc ca nu a durat mult pana de curent ca altfel plecam de acolo fara sa stiu ce am futut)

Finalizare orala , mai greu dar nu sa dat batut :))

GFE - destul de ok

  • Like 2
Link spre comentariu

cred ca bunicel , spun cred pentru ca nu a durat mult , a ramas fara prezervative. Plus am avut si ghinionul sa ramana fara curect(noroc ca nu a durat mult pana de curent ca altfel plecam de acolo fara sa stiu ce am futut)

 

 

misto, :hmmm

 

macar avea pat, saltele, perni ?

 

 

stramta bine sau .. ??

:rax2

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

misto, :hmmm

 

macar avea pat, saltele, perni ?

 

 

stramta bine sau .. ??

:rax2

Domnisoara (că asta ești), ia, te rog, o pauza pe Cluj.

Ai la dispoziție alte 41 județe.

Hai, te rog, lasă topicele de pe Cluj curate, nepoluate de frustrările tale.

Link spre comentariu

Domnisoara (că asta ești), ia, te rog, o pauza pe Cluj.

Ai la dispoziție alte 41 județe.

Hai, te rog, lasă topicele de pe Cluj curate, nepoluate de frustrările tale.

 

cat rafinament, cat stil...

 

bre, sa sti ca atunci cand tu (si alti conlocuitori de a lu matale, va stiiti vi care suntei aia, si nu mai dati mesaje in privat ca nu vreau sida) va imaginati sau aveti fantezii dinastea de efeminizare a cuiva mascul... defapt voi va aratati dorintele refulate, alea de gay. gaylor care sunteti voi gay incurabili si gayloshi cu gayoleaza in gayorasu vostru gayozar.

 

sa va iubitizi bine acolo la voi in curu hartzii

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

cat rafinament, cat stil...

 

bre, sa sti ca atunci cand tu (si alti conlocuitori de a lu matale, va stiiti vi care suntei aia, si nu mai dati mesaje in privat ca nu vreau sida) va imaginati sau aveti fantezii dinastea de efeminizare a cuiva mascul... defapt voi va aratati dorintele refulate, alea de gay. gaylor care sunteti voi gay incurabili si gayloshi cu gayoleaza in gayorasu vostru gayozar.

 

sa va iubitizi bine acolo la voi in curu hartzii

Cât rafinament, cat stil!!!

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

cat rafinament, cat stil...

 

bre, sa sti ca atunci cand tu (si alti conlocuitori de a lu matale, va stiiti vi care suntei aia, si nu mai dati mesaje in privat ca nu vreau sida) va imaginati sau aveti fantezii dinastea de efeminizare a cuiva mascul... defapt voi va aratati dorintele refulate, alea de gay. gaylor care sunteti voi gay incurabili si gayloshi cu gayoleaza in gayorasu vostru gayozar.

 

sa va iubitizi bine acolo la voi in curu hartzii

Vezi ca sari calu...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

cat rafinament, cat stil...

 

bre, sa sti ca atunci cand tu (si alti conlocuitori de a lu matale, va stiiti vi care suntei aia, si nu mai dati mesaje in privat ca nu vreau sida) va imaginati sau aveti fantezii dinastea de efeminizare a cuiva mascul... defapt voi va aratati dorintele refulate, alea de gay. gaylor care sunteti voi gay incurabili si gayloshi cu gayoleaza in gayorasu vostru gayozar.

 

sa va iubitizi bine acolo la voi in curu hartzii

 

 

Te rog nu mai jigni nici membrii forumului, nici gay-ii care sunt si ei oameni, indiferent ce gauri prefera, e strict problema lor in intimitatea lor.

Inapoi la subiectul topicului va rog!

Zi faina!

Bitchy

  • Like 1
Link spre comentariu

Te rog nu mai jigni nici membrii forumului, nici gay-ii care sunt si ei oameni, indiferent ce gauri prefera, e strict problema lor in intimitatea lor.

Inapoi la subiectul topicului va rog!

Zi faina!

Bitchy

 

vorbesc din experienta, cat despre jicniri, aici cred ca nu te adresezi cui trebuie, eu sunt cel jicnit, de ceva vreme atat pe topice cat si in privat, si uite nu am vrut sa fac balci, dar... astia nu inceteaza desi i-am rugat si atentionat, o zi faina aveam pana acum 5 minute.

 

de maine, raporturi cu basculanta.

 

 

Domnisoara (că asta ești), ia, te rog, o pauza pe Cluj.

Ai la dispoziție alte 41 județe.

Hai, te rog, lasă topicele de pe Cluj curate, nepoluate de frustrările tale.

 

 

raule , care jicnesti si faci pe altii gay

 

Fata nu vrea SIDA da voi nu ca betmen betmen!!

 

 

altu rau care jicneste, si nu doar aici

 

 

 

Vezi ca sari calu...

 

alt user care imi trimite mesaje private din alea...  gay si homoerotice desi l-am rugat sa inceteze

 

 

Te rog nu mai jigni nici membrii forumului, nici gay-ii

 

nu stiu ce sa zic, da ia si tu niste masuri bre.

 

ca io nus gay si nici nu am jicnit, apoi mai vezi cate mizerii fac astia pe acolo in cj...

 

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

vorbesc din experienta, cat despre jicniri, aici cred ca nu te adresezi cui trebuie, eu sunt cel jicnit, de ceva vreme atat pe topice cat si in privat, si uite nu am vrut sa fac balci, dar... astia nu inceteaza desi i-am rugat si atentionat, o zi faina aveam pana acum 5 minute.

 

de maine, raporturi cu basculanta.

 

 

 

 

raule , care jicnesti si faci pe altii gay

 

 

 

altu rau care jicneste, si nu doar aici

 

 

 

 

alt user care imi trimite mesaje private din alea...  gay si homoerotice desi l-am rugat sa inceteze

 

 

 

nu stiu ce sa zic, da ia si tu niste masuri bre.

 

ca io nus gay si nici nu am jicnit, apoi mai vezi cate mizerii fac astia pe acolo in cj...

 

 

ia pune tu screenshot cu pm-urile pe care le-ai primit de la mine....altele pe langa cele cateva de la prima noastra interactiune, cand te-am intrebat acolo daca esti o anume persoana...ca sa nu intreb public

 

cat despre smecheria asta a ta virtuala...vorbim in privat...si nu online

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

auzi ca "jicnit" =)))) ce analfabeti pe aici

 

Eu cred ca e nevoie de mai mult de o litera gresita pentru a ajunge la aceasta concluzie, eu insami facand in trecut aceasta greseala. 

In definitiv nu suntem aici pentru invatarea lb romane. Daca acesta este scopul tau, esti intr-un loc gresit.

 

 

 

 

de maine, raporturi cu basculanta.

 

 

 

Te rog sa te limitezi la ceea ce e cu adevarat important pentru comunitate, altfel ingreunezi munca admininului care nu e deloc usoara.

 

Va reamintesc ca subiectul topicului este 

0751855710 Laura skinny skinny

 

 

Zi senina tuturor!

Bitchy

Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Cine a vizitat-o poate sa imi spuna prin comparatie cu Kataleya sau Sofi cum e la față ? Multumesc si scuze daca a deranjat intrebarea

Toate trei sunt frumoase ( depinde de gusturi ) doar ca Laura e mult mai skinny decât celelalte doua .

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Cine a vizitat-o poate sa imi spuna prin comparatie cu Kataleya sau Sofi cum e la față ? Multumesc si scuze daca a deranjat intrebarea

Le-am vizitat pe toate trei.

Clasament, din punct de vedere al înfățișării (chipului):

1. Laura;

2. Sofia;

3. Kataleya.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluuuuj
  • Oras:Cluuuuj

Asa cur mic nu am mai futut in toti anii de activitate ! Punct ! 😂

 

Mno, m-ati facut curios si m-am programat.

 

AV Voievod 110 in blocul acela

 

250 lei una ora

 

Fara apa, fara suc, fara cafea dar se fumeaza

 

34-35–36 de ani

 

Fara sani

 

Cu un herpes de toata frumusetea deci fara FK

 

oral bun, cu deep, cu zone extra... asa de un 8

 

Per total o experienta mediocra dar interesanta din punct de vedere al aspecului. Speram sa aiba sani! Daca avea sani era de un 8... asa ii dau un 7 cinstit doar pt ca face CIM

 

Anal nu am cerut.

 

Lucreaza 08-24 deci va cam dati seama cat ii de rupta 😔

  • Like 4
Link spre comentariu

Asa cur mic nu am mai futut in toti anii de activitate ! Punct !

 

Mno, m-ati facut curios si m-am programat.

 

AV Voievod 110 in blocul acela

 

250 lei una ora

 

Fara apa, fara suc, fara cafea dar se fumeaza

 

34-35–36 de ani

 

Fara sani

 

Cu un herpes de toata frumusetea deci fara FK

 

oral bun, cu deep, cu zone extra... asa de un 8

 

Per total o experienta mediocra dar interesanta din punct de vedere al aspecului. Speram sa aiba sani! Daca avea sani era de un 8... asa ii dau un 7 cinstit doar pt ca face CIM

 

Anal nu am cerut.

 

Lucreaza 08-24 deci va cam dati seama cat ii de rupta

 

ms, mam mai lamurit un pic,

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...