Sari la conținut

Laura skinny skinny 0747413040


Vizitator mperfomance

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:)) s-a speriat fata. mi-a zis mie ca dupa ce a citit 'recenzia' lui labache s-a baricadat in casa. labache a devenit 'spaima curvelor' . laura a zis ca s-a 'udat' doar ca a citit. efectiv 4 ore nu a putut raspunde la telefon. va zic e 'groasa'. labache asta , adica baiatul ala rau, badboykills :)))))). ala ce merge la laba 6 ore si fute 4 a ajuns spaima curvelor. eu nici nu mai merg . nu are rost.:))))))). 

P.S. ba labache daca citesti iti mai zic si ca laura a zis ca zice pas si la treaba aia cu pestuitu si recenziile 'pe comanda'. :))) stiu ca citesti du-te-n plm de labache.

P.S. nu mai stiu daca azi trebuia la sala sportului. sper ca ai fost:)))))))))))))))). eu mi-am trimis doar calu :))))))). mi-a zis cand s-a intors ca era unu isi freca pula de zor. a stat vreo 6 ore calu si asta tot o freca. eu sincer m-am gandit ca numa tu puteai fi. cica la final era ud. lac de apa:)))))))).

Link spre comentariu
Vizitator micesteanu
Reputație: 0

Sigur nu era,, capot,,

Evident ca nu era capot, dar daca nu toti au studiat disciplina Lenjerie Erotica mai au problema la identificarea pieselor vestimentare :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In timp!
  • Oras:In timp!

:)) s-a speriat fata. mi-a zis mie ca dupa ce a citit 'recenzia' lui labache s-a baricadat in casa. labache a devenit 'spaima curvelor' . laura a zis ca s-a 'udat' doar ca a citit. efectiv 4 ore nu a putut raspunde la telefon. va zic e 'groasa'. labache asta , adica baiatul ala rau, badboykills :)))))). ala ce merge la laba 6 ore si fute 4 a ajuns spaima curvelor. eu nici nu mai merg . nu are rost.:))))))).

P.S. ba labache daca citesti iti mai zic si ca laura a zis ca zice pas si la treaba aia cu pestuitu si recenziile 'pe comanda'. :))) stiu ca citesti du-te-n plm de labache.

P.S. nu mai stiu daca azi trebuia la sala sportului. sper ca ai fost:)))))))))))))))). eu mi-am trimis doar calu :))))))). mi-a zis cand s-a intors ca era unu isi freca pula de zor. a stat vreo 6 ore calu si asta tot o freca. eu sincer m-am gandit ca numa tu puteai fi. cica la final era ud. lac de apa:)))))))).

Bai prostule tu inca nu ai inteles ca ma pis si pe tine si pe schiloada asta?😂😂 de ce?...ca imi permit, Daca voiam sa ma duc, mergeam, dar din auzite am zis pas, doar astea te primesc pe tine care au servicii pro bono😂😂 si pe asta ai amenintat-o ca ii strici topic-ul daca nu iti face reducere prostul puli mele, salahoru pizdi😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Herpesul e tratabil dar nu vindecabil, odata ce ai avut ramane cantonat in neuron de unde mai iese din cand in cand la suprafata.

se trateaza cu Aciclovir bai desteptule! Nu stii dar dai sfaturi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...