Sari la conținut

Laura skinny skinny 0747413040


Vizitator mperfomance

Postări Recomandate

  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Salutare!

 

Am revizitat pe Laura ieri! Nu o să las o recenzie obișnuită, cum fac eu de obicei! Acum o să remarc atitudinea ei pro client: M-am dus acolo încărcat până în cap cu probleme de serviciu...nu am putut să mă detașez nici în timpul actului...la un moment dat am crezut că nici nu o să pot să termin! Până la urmă am reușit cu ajutorul oralului ei demențial! Dar după cum am menționat mai sus, pur și simplu s-a comportat cu mine ca o prietenă, calmă, înțelegătoare...am plecat de la ea și satisfăcut și liniștit!

 

Mersi Laura  :hug1

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Indisponibila

Va urez un week end asa cum vi l doriți, dragii mei!

Multumim !!!

 

Speram sa mai revii pe la noi !! :(

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Haideți să lăsăm topicul curat.

Faptul că unii au dificultăți în a interpreta un act normativ nu are legătură cu acest topic.

Laura a consimțit ca, moral, etic, civic, etc., poate consimți a lua o pauza, dar nici într-un caz cadrul legislativ actual nu o obliga la așa ceva.

Deci, sa o lăsăm pe Laura să facă ceea ce conștiința o îndeamnă a face, iar noi sa ne vedem de ... propria curte (eu tocmai ce mă pregătesc a ieși la masa din grădină cu un pahar de vin in mana).

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Salut sexoaso. Scuze ca-ti cer asa informatii aici. Dar usa in usa cu tine stateaula inceput de februarie 2 curtezane. Una bruneta sau roscata cu sanii mari si o blonduta plinuta, care faceau si la dublu.

Poti sa-mi spui ce topic aveau, ca voiam sa le scriu si lor recenzie si nu mai stiu unde sunt dezbatute.

Merci. Zilele urmatoare ma inscriu la tine sa-ti penetrez si fundicul.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...