Sari la conținut

Laura skinny skinny 0747413040


Vizitator mperfomance

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salutare. Azi am ajuns pe la Laura si nu-mi pare rau. Programarea prin SMS, de ieri fara probleme. Chiar m-a primit destul de  matinal. Tipa este asa cum a fost descrisa in mai multe randuri, deci nu voi detalia. Note: locatia 9, nu am nimic cu AVV110. GFE 9, nu sunt eu pupacios, dar m-am simtit bine cu ea. ON cu CIM 10, AP 9, NP 9. Raportul pret calitate 10++. Merita , o recomand. 300 RON, 65 minute. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 27 minute, cluj73 a spus:

Salutare. Azi am ajuns pe la Laura si nu-mi pare rau. Programarea prin SMS, de ieri fara probleme. Chiar m-a primit destul de  matinal. Tipa este asa cum a fost descrisa in mai multe randuri, deci nu voi detalia. Note: locatia 9, nu am nimic cu AVV110. GFE 9, nu sunt eu pupacios, dar m-am simtit bine cu ea. ON cu CIM 10, AP 9, NP 9. Raportul pret calitate 10++. Merita , o recomand. 300 RON, 65 minute. 

Mulțumesc frumos pt vizita și recenzie. Te mai aștept cu drag! 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Pont pt vizitatori si abonati :lol: La Skinny Ii place cannoli cu portocala confiata. Din ala mare si gros de la pravalia din apropiere (Iulius mall). Cred ca prima cofetarie din food court. Dupa un cannoli din ala face fata si are rabdare si cu clienti dificili la care le suna telefonu si le zapaceste organul... n-are rost sa intru in detalii  :pimp

Te pup Laura :inlovee

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Acum 34 minute, x the impaler a spus:

Pont pt vizitatori si abonati :lol: La Skinny Ii place cannoli cu portocala confiata. Din ala mare si gros de la pravalia din apropiere (Iulius mall). Cred ca prima cofetarie din food court. Dupa un cannoli din ala face fata si are rabdare si cu clienti dificili la care le suna telefonu si le zapaceste organul... n-are rost sa intru in detalii  :pimp

Te pup Laura :inlovee

🤣🤣🤣Nu te am considerat si nu te consider ,,dificil,,..cu toții le avem pe ale noastre.💋

Iti multumesc frumos pentru vizita și prăjituri a,care ,intr adevar,a fost delicioasa😋!

Te mai aștept  cu drag!🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...