Sari la conținut

Laura skinny skinny 0747413040


Vizitator mperfomance

Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0
La 04.02.2021 la 14:07, lauraskinny a spus:

Indisponibila cel puțin o săptămână!

Va mulțumesc frumos pentru vizite și recenzii💋

Sa ne revedem cu bine!

😘🤗😘

Deci cand ne revedem? 

Link spre comentariu

Nu inteleg ce nu intelegi

Maximus61 intreaba cand revine Lara. Suntem in Cluj, deci se presupune ca despre Cluj e vorba.

Laura raspunde ca peste 2 saptamani.

La 1h distanta tu pui intrebarea magica: Laura, pe la noi cand?

Asa ca ...who the fuck is Alice?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 21 minute, josephseed a spus:

Nu inteleg ce nu intelegi

Maximus61 intreaba cand revine Lara. Suntem in Cluj, deci se presupune ca despre Cluj e vorba.

Laura raspunde ca peste 2 saptamani.

La 1h distanta tu pui intrebarea magica: Laura, pe la noi cand?

Asa ca ...who the fuck is Alice?

Josephseed eu am mai vb cu Laura și în momentul când am pus acolo întrebarea am făcut-o pt că Laura știe cine sunt adică de unde sunt eu și știe unde îmi doresc eu să vină....Deci tu nu ai înțeles nimic din acele discuții dar nah în fine trebuia să intervi. 

Link spre comentariu
1 hour ago, sido said:

Josephseed eu am mai vb cu Laura și în momentul când am pus acolo întrebarea am făcut-o pt că Laura știe cine sunt adică de unde sunt eu și știe unde îmi doresc eu să vină....Deci tu nu ai înțeles nimic din acele discuții dar nah în fine trebuia să intervi. 

Josephseed asta e doar un troll care se crede Dl. StieTot deci nu-l lua in seama, in fine, revenind la Laura, ea isi pregateste mutarea definitiva din Cluj in moldova asa ca mai bine iti iei gandul de la ea, pt sanatatea ta mentala asa ar fi bine ;)

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 8 minute, nidaimekage a spus:

... revenind la Laura, ea isi pregateste mutarea definitiva din Cluj in Moldova ... ;)

Sau poate nu, zic eu. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 2 ore, nidaimekage a spus:

Josephseed asta e doar un troll care se crede Dl. StieTot deci nu-l lua in seama, in fine, revenind la Laura, ea isi pregateste mutarea definitiva din Cluj in moldova asa ca mai bine iti iei gandul de la ea, pt sanatatea ta mentala asa ar fi bine ;)

Moldova de peste Prut? 😅😅😅

Link spre comentariu
11 hours ago, amatoru said:

Moldova de peste Prut? 😅😅😅

hahahaha ce glume de gara ai in tine mai baiete, mai tii minte cand scriai de sofi07 ca nu se retrage? Aia a fost sigur alta gluma patetica pt ca dameza e retrasa din august 2020 sau esti chiar asa de naiv incat sa nu iti dai seama de intentiile unei persoane(aici includem si titulara)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 4 ore, nidaimekage a spus:

hahahaha ce glume de gara ai in tine mai baiete, mai tii minte cand scriai de sofi07 ca nu se retrage? Aia a fost sigur alta gluma patetica pt ca dameza e retrasa din august 2020 sau esti chiar asa de naiv incat sa nu iti dai seama de intentiile unei persoane(aici includem si titulara)

Basarabia pământ românesc!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...