Sari la conținut

Beatrice (dream girl) - Scurta vizita in Constanta! 0741702134


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

hm citez din articolul pe care l-ai postat

 

"În urma hotărârii de joi, se va decide și data la care municipiul Constanța va intra în carantină. Decizia se poate aplica chiar a doua zi, vineri, sau se poate aștepta trecerea weekendului."

 

...dar este alegerea ta .....si cand ma pregatisem sa-mi fac un inceput de sambata frumos cu tine .

 

acum suntem chit 1-1 la anulari ....si te astept ,daca cumva nu te razgandesti

Link spre comentariu
Vizitator stefancelmar
Reputație: 0

Ne pare rau sa auzim asta . 

 

1. Deocamdata nu s-a luat hotararea deci era timp pentru cat voiai sa stai tu .

2. Chiar daca se baga carantina , nu iti interzicea nimeni sa pleci din oras , problema e cu intratul , dar de iesit poti iesi usor .

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Asta este... personal sunt putin mahnit, dar o sa treaca... am vrut sa te cunosc pana in 2021, dar daca pandemia ne pandeste... sper sa pice actualul guvern!

Link spre comentariu

Ne pare rau sa auzim asta .

 

1. Deocamdata nu s-a luat hotararea deci era timp pentru cat voiai sa stai tu .

2. Chiar daca se baga carantina , nu iti interzicea nimeni sa pleci din oras , problema e cu intratul , dar de iesit poti iesi usor .

Nu e chiar atât de ușor, nici de întrat și nici de ieșit. Depinde ce scrii în acea declarație. Dar la dream era ușor deoarece nu are buletin de Constanța și trebuia sa scrie pur și simplu ca se duce acasă. Mai greu e dacă ai buletin de C-ta căci atunci deplasarea ta ar trebui sa aibă un motiv temeinic și verificabil. Eu de exemplu când trebuie sa trec prin Ovidiu, stau 5/10 minute la coada și mi s-a și verificat adeverință de serviciu telefonic la societate.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Asta este... personal sunt putin mahnit, dar o sa treaca... am vrut sa te cunosc pana in 2021, dar daca pandemia ne pandeste... sper sa pice actualul guvern!

Adevarat...numai ei sunt vinovati pt pandemie...sa vina psd inapoi ca era mai bine ;) hai sa politizam si topicul asta!

Link spre comentariu
Vizitator stefancelmar
Reputație: 0

Nu e chiar atât de ușor, nici de întrat și nici de ieșit. Depinde ce scrii în acea declarație. Dar la dream era ușor deoarece nu are buletin de Constanța și trebuia sa scrie pur și simplu ca se duce acasă. Mai greu e dacă ai buletin de C-ta căci atunci deplasarea ta ar trebui sa aibă un motiv temeinic și verificabil. Eu de exemplu când trebuie sa trec prin Ovidiu, stau 5/10 minute la coada și mi s-a și verificat adeverință de serviciu telefonic la societate.

 

Sunt total de acord cu tine , dar pentru ea era simplu sa plece pentru ca nu are buletinul pe Constanta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...