Sari la conținut

Sub-forum bordeluri/cuiburi


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am o idee care stiu ca e destul de greu de pus in practica dar ar ajuta enorm:

Un sub-forum dedicat bordelurilor/cuiburilor. Inteleg ca in locuri ca astea fetele se schimba dar se poate recenza atmosfera de acolo, genul de fete, seriozitatea, locatia etc.

Sa existe anumite specificatii ca o locatie sa se incadreze aici, cum ar fi un numar minim de fete in general.

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Ideea e chiar buna.. topice pentru cuiburi, cu actualizari de componenta, si scaparea din sectiunea testate de harababura, cu care se lasa de obicei recenzarea unei fete din cuib.

Fetele din cuiburi ar putea avea topic separat , urmarind traseul lor, scimbarile de locatie...

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Nu stiu daca a mai spus cineva,dar ar fi de ajutor si unul pentru cluburi,restaurante,hoteluri si altele unde poti merge la sigur ca se gaseste destul peste.

 

o sectiune generala cu hoteluri exista.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Super buna ideea.Cred ca o sa ajute mult,eu unul am in lista sa ajung pe la Vitejescu dar imi cam schimb parerea de la o recenzie la alta din motivul k nu gasesc toate fetele intr-un singur TOPIC k sa-mi fac o idee generala (ba e bine,ba e rau), plus k nu gasesti exact cine presteaza acolo(eu mai mult mi-am dat seama dupa pozele cu renumitul pat rotund-alb).Deasemenea cred k trebuie ,intr-o asemenea sectiune,un topic pentru fiecare cuib(bordel) ce sa aiba trecute toate numerele de tel.ale fetelor de acolo(k sa mearga SEARCH-ul),iar fiecare recenzor sa scrie pe langa locatie, atmosfera, pret si numele fetei la care a fost cu servicile oferite de aceasta si ce fete a mai gasit(nr.si poate nume) in acel moment in locatie.

BAFTA !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Si eu am patit sa dau telefon la una din ele dintr-un cuib, si mi s-a spus ca este disponibila, ca in momentul la care eram deja in cuib, sa nu fie disponibila, cica a plecat cu altu,tocmai inaitea mea.

Nervi pe mine ca am pierdut timpul care il aveam si pe ala pe fugite de la lucru.

Link spre comentariu

  • Oras:Here
  • Oras:Here

Se stie ca este o practica des uzitata in cuiburi ca fetele mai cautate sa fie impinse inainte si de multe ori sa nici nu fie ...in locatie. Nu neaparat sunt ocupate, our si simplu ti se spune ca te asteapta si cand ajungi ... "s-a ocupat"

Tocmai de aceea ar fi util un astfel de subforum, vedem si noi unde mergem si vad si ele ca n-o sa mearga asa la infinit si ajung la de evitat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...