Sari la conținut

TOP:0759783515 Am revenit!


amalua

Postări Recomandate

  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara

Vizitat si eu dsoara săptămâna trecută. A fost o experiență ok, care merita retraita.

 

Dsoara- dragutica, amabilă, ok 8-9

Apartament 8-9

On nice 8.5-9

Np 8.5- 9

GFE 7.5 8. Aici poate creste ușor.

De revenit Da

De recomandat Daa

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Hmmmmmmm,Amalua Amalua,abia astept sa gust din tine :date  :kiss3

Frățică am gustat-o azi :) Până îi fac o recenzie îți spun că notele sunt 10 pe linie.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Hai sa va dau eu recenzie, daca nu se baga nimeni. Tocmai ce am vizitat-o pe Ramona, și pot să spun cu mana pe inima, sau pe plua, pe ce vreți voi, că am rămas încântat. Ca de obicei mai nou la prima întâlnire iau doar un număr, cu totul protejat. Așa îmi dau seama și dacă îmi place, și mai las unele fantezii pentru vizitele ulterioare. Sunat, răspuns din prima, v-am mai zis că am bulan la telefoane, programat in 20 minute, prezentat pe Pasteur. În locația respectivă am mai fost acum vreo doi ani, am luat atunci o țeapă mare. Acum, sunt servit cu un pahar de suc, stăm puțin la povești să ne cunoaștem. Ramona e foarte simpatica, ii spun ce aleg și încet, incep sa dau jos textila. De duș nu e nevoie că eram curat ca lacrima, așa că intrăm direct pe câmpul de lupta. Da jos halatul și văd un corp foarte frumos, nici slim, nici grasa, cu sâni frumoși, tari și un fund ferm. Incep sa o mângâi pe corp, ne ținem de mâini să ne încălzim amândoi, și foarte curând soldatul e la datorie, fara sa îl atingă. Așa că montam capișonul și începe cu un oral foarte bun, înghițit mult, aproape tot, jucat puțin și prin zonă, îmi place, incep sa fierb așa că îi cer să mă f..a, nu vreau sa termin fara sa trec prin toate trei pozițiile clasice. Incepe deasupra, se mișcă bine, o strâng de fund, ne îmbrățișăm, pupici, pare să îi placă, simt că începe să se umezească. Ne rostogolim și cu mine deasupra, intru ba mai repede, ba mai încet, adânc, mă opresc de mai multe ori sa nu termin. Nu mă grăbește defel, mă simt perfect. Trec pe la spate, un fund suuuper, piele fina, solduri perfecte, dau cât rezist și termin in pozitia asta. Rămân în ea până mă calmez, îl scot încet, ne așezăm pe pat și mai povestim în pic, până îmi trag sufletul. Mă duc la baie, mă mai invita la un pahar de suc. Nici o grabă, telefon pe silențios, mai grăbit eram eu că trebuia să ajung undeva. Abia la final scot banii, fara sa fi menționat nimic de ei înainte, pentru mine e un plus enorm. Așa că de revenit, sigur, va fi o ora tura următoare. Din punctul meu de vedere e in top trei acum in Oradea, împreună cu Cristina și Kim. Raport calitate preț excelent. Doar să faceți acel click, mie mi-a ieșit din prima. Sânge în instalații să aveți.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare Confrati!
Dupa cum am zis,trebuia neaparat ca sa gust din Amalua :onbed bine inteles si la recomandarea unui mare jucator :D si chiar nu imi pare rau de loc,pacat ca nu am facuto mai repede da ii bine si acuma,mai bn mai tarziu decat niciodata :laugh2 asa ca am sunato,mam programat pe seara,locatia ii pe pasteur.Ajuns acolo am fost intampinat de o mandra frumusica,corp de felina,isi arata tineretea,am fost invitat la un pahar de suc si o tigara,frumos din partea ei....dar eu sincer abia asteptam sa o ating :feet Asa ca intr.un final am mers in camera unde ea si.a dat jos capotu si sa intins pe pat la care eu mam pus langa ea si am inceput sa o sarut peste tot,buze,gat,sani si la piersicutza,frumoasa ii nu am ce sa comentez.Dupa care ea sa ridicat si a inceput sa imi faca oral,deep,umed cu atentie si la zone,la un moment dat mam intins pe spate si a mai continuat un pic cu oralu,am inceput cu un lot unde mi.a placut maxxiiiiimmmmmmmmm :gifs_ojos in timp ce ma calarea sa pus peste mine,efectiv sa lipit toata,toata de mine si ma cuprins,la care si eu am luato in brate si ne.am strans tare tare unu pe altu pfuuuuuuuuu :werinlove am continuat cu misionar,pe o parte si bn inteles nu puteam sa nu ii arestez fundu ala :doggystyle unde ai o priveliste frumoasa de tot,am dat cat am data asa si la un moment dat am puso pe burta si am dat asa pana cand am explodat in ea,nu am mai avut cum sa rezist :laugh2

La sfarsit am mai fost invitat la inca o tigara si am fost servit si cu ciocolata :girly dupa care ne.am luat ramas bun unu de la altu si dus am fost catre casa fericit,multumit si satisfacut din toate punctele de vedere :X 
Notele mele is:
ON-10(cu de toate)
NP-10(se implica si nu comenteaza de loc)
GFE-10(exact ca si cum ai fii cu iubita)
Locatie-10
Amenda-100 ron
De recomandat-sincer................asa ceva pe oradea nu este si nici nu va fi in curand,cea mai buna investitie :138x 
Amalua vreau sa iti multumesc pt clipele pe care le.am petrecut cu tine si la cum mai tratat,ai tot respectul meu,te pwp :hug1  :kiss3

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Frățică rechinaş,tu eşti responsabil cu postatul pozelor,când mai mergi pe la ea fă şi tu câteva pozici noi că e mai faină fata decât arată pozele vechi.

 

Mă bucur că ai ajuns la ea,baftă în continuare la fete faine. Te salut.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Ba Rechine... La viteza ta de propagare dacă iei cu tine vreun virus, bacterie, balanita întra orașul în carantina 😜🤣

Sper sa nu... , da poate te gândești sa iei o perioada meniuri de post, gen OP 😜😜😜

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Frățică rechinaş,tu eşti responsabil cu postatul pozelor,când mai mergi pe la ea fă şi tu câteva pozici noi că e mai faină fata decât arată pozele vechi.

 

Mă bucur că ai ajuns la ea,baftă în continuare la fete faine. Te salut.

Fratica,da da!asa ii,stie toata oradea ca eu is cu pozele......deci credema ca daca mar lasa Amalua sa ii fac poze,ia.si face eu,as scoate in evidenta tot tot :doggystyle am avea si material :laugh2 si tu sa ai bafta in continuare,te salut

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

rechinu mananca tot ce prinde .... insa vad ca e foarte selectiv.. imi plac gusturile lui :D (fete faine rau)

Traian,am si zis ca nu iert nimica,o viata avem si trebuie traita.......iar de gusturi ce sa zic?!nu pot sa zic ca am cele mai bune dar nici cele mai rele :rax2  :laugh2 spor sa ai la cat mai multe mandre

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ba Rechine... La viteza ta de propagare dacă iei cu tine vreun virus, bacterie, balanita întra orașul în carantina

Sper sa nu... , da poate te gândești sa iei o perioada meniuri de post, gen OP

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 Impaler,mai facut sa rad.........................stai linistit ca daca ii sa ne loveasca ceva ne loveste si daca ma opresc eu :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...