Sari la conținut

TOP:0759783515 Am revenit!


amalua

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Rechinii77...Iti multumesc frumos pentru recenzie si mie mi-a facut mare plăcere sa te cunosc

Amalua.

Vrei sa fi și mai de gasca cu noi?

Am mai făcut pe aici provocări etc.

O sa îți aducă Numa beneficii :))

Ia in serios propunerea Rechinului.

Sunt sigur ca are ochiul forte format pentru frumos.

Experiența își pune cuvântul,sunt sigur ca ar ieși o ședința foto...pffuu.

Nu de alta dar m-aș concura cu el la făcut de poze și poate și alții. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Provocare pt. Amalua.

 

Iar ma plictisesc...și zic...

 

Noi,fotografii,trebe sa ne facem programare pentru o ședința.

As zice pentru o ora/1 fin. la tariful fetei.

Sa iasă bine si financiar,in caz ca accepta.

Facem pozele...și cu acordul ei le postam aici. (Îmi fac cont premium dacă ii nevoie)

Le punem la vot.

Câștigătorul cu cele mai multe voturi ca și premiu are o companie plăcută timp de 1 ora in prezenta fetei.

Minim 3 înscriși ca sa ii dam drumul.

Înscrierea se face online,aici :)

Amalua validează înscrișii după ce au făcut o vizita.

Sesiunea și înscrierile până in 1 Aprilie.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Bravo Fratica,astept recenzia!si daca tu zici ca ii de 10 atunci asa ii,gata!si eu vreau la ea :onbed

Ai făcut recenzie şi în locul meu frățică,nu mai am ce adăuga decât că față de primele întâlniri ,de pe timpul când avea locația pe decebal şi-a înbunătațit serviciile în aşa fel încât îmi doresc un abonament la ea. Fata se îndreaptă cu paşi repezi către top şi e pe merutul ei.

 

Mulțumesc Ramona pentru momentele frumoase,te înbrățişez cu drag.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Amalua.

Vrei sa fi și mai de gasca cu noi?

Am mai făcut pe aici provocări etc.

O sa îți aducă Numa beneficii :))

Ia in serios propunerea Rechinului.

Sunt sigur ca are ochiul forte format pentru frumos.

Experiența își pune cuvântul,sunt sigur ca ar ieși o ședința foto...pffuu.

Nu de alta dar m-aș concura cu el la făcut de poze și poate și alții. :)

multumesc de ce ai zis Matxxx :hihat eeeee!!!sa stii ca nu oi fii io mare fotograf :laugh2  :laugh2  :laugh2 dar cred ca mas descurca sa ia.sa bn :cool: spor sa ai la mandre,te salut

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ai făcut recenzie şi în locul meu frățică,nu mai am ce adăuga decât că față de primele întâlniri ,de pe timpul când avea locația pe decebal şi-a înbunătațit serviciile în aşa fel încât îmi doresc un abonament la ea. Fata se îndreaptă cu paşi repezi către top şi e pe merutul ei.

 

Mulțumesc Ramona pentru momentele frumoase,te înbrățişez cu drag.

da da fratica,sa stii ca ai dreptate,asai :hihat cel mai imporatant ii ca noi am fost la ea,restu ii can can :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Am făcut o programare la domnișoara care a fost respectată ajuns în zonă sunat si mi-a dat detalii unde să ajung.

Ma primit într-o ținută sexi foto sunt reale 100% este o domnișoara frumoasă bine proporționata niște sani nucuri si fermi un fund frumos piele fină.

Am fost servit cu apă suc am stat am vorbit la o țigară și am plecat în camera de acțiune unde am început niste sărituri cu pasiune am gustat din piersicuta ei mica cu niste albii nici pe urmă a luat ea inițiativă sărituri și coborât încet la un oral foarte bun unde am și finalizat igienizat la bae cu de toate prosop curat si tot ce trebue.

Mai fumat o țigară și am început turul doi la fel cu sărituri mângâieri un oral foarte bun montat căciula si trecut pește ea pătrunzînd în micuța ei piersicuta strâmta cu niște contractii vaginale foarte resimțite trecut pe la spate având priveliște fundulfrumos în acea prostie am și terminat ne-am întins amândoi pe pat unde ne-am sărutat pasional și mers la baie igienizat.

Am mai fost servit cu suc afumat o țigară și am plecat luat de val uitând de cadou discret îmi amintește cerandumi scuze i-am dat cadoul 250 pentru o ora sau superbă sau chiar mai mult nu am fost grabit.

Ca si note eu m-am simțit foarte bine

Locație 9 un pic expusă

Atitudine 10

Aspect 10

Oral np 9

Normal protejat 10

Igienă 10

De recomandat sigur aș dori abonament față este de top în oraș

  • Like 7
Link spre comentariu

Vizitator orpheus
Reputație: 0

Mai important este că a împărțit cu noi experința trăită decât modul în care a scris,el fiind necolorat nu are opțiune de editare.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...