Sari la conținut

TOP:0759783515 Am revenit!


amalua

Postări Recomandate

  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara

Revizitat dsoara.

O întâlnire f ok.

Fata de data trecuta, As puncta in plus apartamentul, dar și sânii care mi s.au parut mai frumosi.

E de recomandat si revizitat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Revizitat dsoara.

O întâlnire f ok.

Fata de data trecuta, As puncta in plus apartamentul, dar și sânii care mi s.au parut mai frumosi.

E de recomandat si revizitat.

Mulțumesc frumos pentru vizită :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat d-soara astazi, recomandata la un alt coleg doar din recenziile bune de aici... nimic de reprosat

Locatie: curat, baie curata, atmosfera placuta

Initial am vrut sa merg doar pentru un oral dar am ramas o ora...

Comunicare nota 10

Oral nota 10 (cu steluta pt CIM)

intre finalizari facut o pauza de tigara.. apoi a continuat cu un oral, super ... soldatelul s-a trezit repede, montat prezervativ, ea deasupra ... si asa am finalizat. Un plus, nu s-a retras imediat dupa ce am terminat

Nu m-am simtit grabit deloc

Din ce am inteles si colegul a fost foarte multumit :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare domnilor! Proaspat vitat Ramona. Sincer imi pare rau ca n-am facut-o pana acum. Este o domnisoara cumsecade. Apreciez asta deoarece e plin de mahalagioaice in oras, dinalea pe sistemul '' ce fa bos? ''. In fine. Trebuie futute si alea 😂

Programarea am facut-o de ieri pe azi. Pot sa zic ca am ajuns destul de greu la ea. Doar acuma am inteles de ce. Am intrat in house, m-a servit cu suc, am vorbit 5 minute despre una alta, dupa care m-a bagat in dormitor. Foarte primitor apartamentul! On executat foarte bine, exact cum imi place mie. Am trecut la np, lady on top, lord on top 😂😂😂 si finalizare in balonas. Ca dadeam eu aveam o priveliste pe cinste. Are una dintre cele mai faine pasarici pe care le-am vazut.

Aspect 9

On 10

Np 10

Locatie 9

O recomand si o revizitez.

100 ton fin

Ps. N-am ramas o ora, deoarece riscam sa ma indragostec de bucile si puta ei 😂

Bafta tutoror!

  • Like 7
Link spre comentariu

Și eu sunt de aceeași părere k este de top nambar uan***🥰 Este foarte amabila cu clientul are bun simt ii o fata minunata. Mergeți cu încredere k și eu am fost și tot timpul ma mulțumit cu serviciile ei foarte bune. Altele cu siguranta are de învățat de la ea. Eu unul abia aștept sa o revizitez. Te pun Ramona draga! 🥰😗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Buna. Vizitat azi, programare ieri sms locatie ok retras, fata f ok frumoasa,comunicativa.

Platit o ora 250, ajuns la locatie ma primit intr un halat rosu fara nimic dedesubt, servit cu suc, fumat o tigara si am trecut in dormitor.

Corp ff frumos pe placul meu subtirica da cu tot ce trebuie.

Inceput cu ON dupa aia eu linghi binghi 🤪 dp iar ea oral si finalizat CIM...woww super e la on.

Dp prima golire am stat cateva minute la discutii si trecu la nr2.

Iar ON, dp montat caciula lady on top, doggy, misionar,, are o pasarica superba cum au mai spus si altii, si tate faine ,piele ...

Din pacate al doilea nr nu a fost cu happy end no mai vrut ala micu sa finalizeze...( pt ea nimic de reprosat) mai patzesti.🙄

Imbracat am mai fumat o tigara si plecat.. timp 55 min ðŸ˜

A fost chiar foarte fain cu ea, e in top cu KIM.

Locatie:10

Domnisoara:9+

ON:10* (ff fain mai ales CIM)

NP:9 (doar k ala micu era epuizat dp prima runda de ON)

Pret/calitate:10

 

Multumesc Ramona sper sa ne mai revedem. 😘😘🤗

  • Like 7
Link spre comentariu

Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

degeaba ne agitam noi, din moment ce motanului nu îi este pe plac

drept e ca o pus cateva kg in pandendemie (a facut un fund de milioane)... dar mai are pana la +80 de kg sa urce in top... cred ca aia e limita!!! 😂😂😂😂

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...