Sari la conținut

Poze furate


Vizitator bruneta andreea

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

am fost si eu la aceasta fata si bruneta andreea are dreptate fata din linku de mai sus are pozele furate...o sun o intreb ce face imi spune ca 100 de lei cu 200 de lei si face o/n si n/p imi spune ca pozele sunt ale ei sunt la suta in fine imi spune ca are locatia la cerna pe partea cealaltă...ajung la locatie imi deschide o bruneta pe tocuri usa, fata avand maxim 1.60 nici slaba nici grasa si la fata acceptabila am zis hai sa raman ca si asa este tarziu si nu cred ca mai gasesc nimic:)) in fine ma asez pe pat intins fata incepe cu un oral destul de bine executat aici merita un 7 maxim acum pune balonasu o pun peste mine acum incep sa ii d au mai tare incepe mai incet ca ma doare acum sa o i au pe la spate hop cu ochii in tel sa vada cat este ceasu deci sa uitat de vreo 2-3 ori in telefon la ceas deja mi sa dus tot chefu la normal nu o contra nu geme nu nimic lemn sta merita maxim un 4. locatia este destul de ok un 8...vorbareata deloc...eu clar nu o sa mai revin la ea este de evitat.la fata ii d au un 6.5 si la corp un 6 ca are si sani foarte lasati si mici

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...