Sari la conținut

0740877964


bigsmoke12

Postări Recomandate


  • Oras:Cucuieti
  • Oras:Cucuieti

Da, eu i-am facut o vizita, pozele sunt reale dar o avantajeaza foarte mult, pielea creola, posibil de etnie, are sanii mari dar foarte lasati, burta destul de pronuntata si carnea moale pe fund dar in schimb sta foarte bine cu igiena, facuse dus inainte de vizita, are locatia la G3 in mazepa, serviciile sunt 100nr si 200ora, un oral destul de bun dar foarte scurt, nici nu te intreaba si pune prezervatizul sa treaca mai departe, nu prea vrea sa stea de vorba, scoti cuvintele cam greu din gura ei, atitudine de somnoroasa/ plicitista, ofta, se plangea ca e frig si o doare spatele, primul numar s-a terminat destul de repede cu ea deasupra, la al-2lea numar a atins nivelul maxim de sictir si finalizarea nu s-a mai intamplat, a incercat oral pentru max 2 min, s-a urcat deasupra pentru alte 2 min apoi laba pentru alte cateva minute pana s-a oprit si am ajuns sa ne uitam unu la la altul, bani pierduti, nu stiu ce detalii as putea sa mai dau, locatia e mai mult decat ok, e specifica garsonierelor de la G-uri, frumos si modern decorata, nu recomand, nu comunica, atitudine aiurea

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...