Sari la conținut

Suspendare sistem punctaj


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Nu este vorba de suferință, e vorba că dai minus fara să vrei desi intenția era să dai plus și se poate interpreta greșit, vedem cazul @evaforyou vs @futaciosdenimfomane care i-a și deschis topic la Orientare.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

buna

am observat intr-adevar ca pe multi i-o intristat minusurile primite, altii or lacrimat pentru fiecare punct negativ primit motiv pentru care mai spre seara o sa verificam situatia sa vedem ce se intampla.

  • Like 5

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

buna

am observat intr-adevar ca pe multi i-o intristat minusurile primite, altii or lacrimat pentru fiecare punct negativ primit motiv pentru care mai spre seara o sa verificam situatia sa vedem ce se intampla.

 

ma lua-mi-ai juma da pula in gura de ce ma banezi ?? ca il injur pa sclavu asta adrian 19 ? pai eu cat tine forumu asta si el o sa fie aicea cu multe conturi eu o sa imi bag pula in gatu ma-sii pana raman blocat si vine astia cu autospeciala sa ma deblocheze

suna ma-sa la pompieri si il suna si pa el.. danieleeeee vino repede ca iar a ramas blocat xoxo cu pula in gatu meu :((

 

 

zi draq de ce ma banezi ca sa nu mai fac, sunt baiat cuminte, nu injur, nu beau nu fumez

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

ma lua-mi-ai juma da pula in gura de ce ma banezi ?? ca il injur pa sclavu asta adrian 19 ? pai eu cat tine forumu asta si el o sa fie aicea cu multe conturi eu o sa imi bag pula in gatu ma-sii pana raman blocat si vine astia cu autospeciala sa ma deblocheze

suna ma-sa la pompieri si il suna si pa el.. danieleeeee vino repede ca iar a ramas blocat xoxo cu pula in gatu meu :((

 

 

zi draq de ce ma banezi ca sa nu mai fac, sunt baiat cuminte, nu injur, nu beau nu fumez

ha, ha, se pare că am intrat și eu în jocul minusurilor, nu am apăsat nici un buton, mă pregăteam să spun că ești băiat cuminte, nu înjuri, nu bei, nu fumezi, doar te droghezi :laugh2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ha, ha, se pare că am intrat și eu în jocul minusurilor, nu am apăsat nici un buton, mă pregăteam să spun că ești băiat cuminte, nu înjuri, nu bei, nu fumezi, doar te droghezi :laugh2

e prost din nastere, toata ziua se gandeste la pula lui danel

  • Like 2
Link spre comentariu

ha, ha, se pare că am intrat și eu în jocul minusurilor, nu am apăsat nici un buton, mă pregăteam să spun că ești băiat cuminte, nu înjuri, nu bei, nu fumezi, doar te droghezi :laugh2

 

adevarat

stai linistit ca mi se rupe pula in 3 bucati egale de minusurile de pe forum

sper ca se stie cine mananca fiecare bucata de pula =)))

Link spre comentariu
Vizitator samariteanul
Reputație: 0

buna

am observat intr-adevar ca pe multi i-o intristat minusurile primite, altii or lacrimat pentru fiecare punct negativ primit motiv pentru care mai spre seara o sa verificam situatia sa vedem ce se intampla.

  

dor minusurile  :cry2  :cry2

Doare minusurile

:((

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0724166701
  • Oras:UNDE AI CHEF
  • Telefon: 0724166701
  • Oras:UNDE AI CHEF

buna

am observat intr-adevar ca pe multi i-o intristat minusurile primite, altii or lacrimat pentru fiecare punct negativ primit motiv pentru care mai spre seara o sa verificam situatia sa vedem ce se intampla.

Ok pisicut

Vad ca de probl cu minusurile vrei sa tr ocupi.

Dar mai sunt si alte probl care nu sunt nimai ale mele.

De ex mai multi membri doresc sa si schimbe poza de profil cu un gif si cnd o svhimba in loc de gif apare doar poza

Ti am dat si un mesaj in privat pe care nu l ai citit de o sapt. Poate doresti sa l vitesti pt a mai remedia si unele probl ce nu tin de mine. Tin doar de administratie.

Ms.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Am primit minus de la un cont 'negru', deci care teoretic nici nu ar putea sa faca asta.

Ceva e 'varza' rau pe aici.

 

eu am primt + ..de la un cont negru...

am dat report la imparatie....

unul cu 23 postari ,cont facut din 2013..culoare neagra (nu are cont platit)https://nimfomane.co.../97172-giucanu/

imi acorda reputatie???

 

 

 

https://nimfomane.co...rate/?p=5933331

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

suferinta mare punctele astea

 

 

dor minusurile  :cry2  :cry2

 

 

   Doare minusurile

:((

 

:thinking nu stiu ce sa zic. Dar daca Facebook ar implementa butonul DISLIKE oare cum ar fi?? Ar durea?

multa sanatate  :beex2

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator samariteanul
Reputație: 0

:thinking nu stiu ce sa zic. Dar daca Facebook ar implementa butonul DISLIKE oare cum ar fi?? Ar durea?

multa sanatate  :beex2

 

 Da, pe orice site de socializare apar reactii  negative la orice fel de postare si normal ca "doare" .

 Cu butoane sau fara  :slap2

Link spre comentariu

Haha! Buna, colega!  :laugh2  Iti dau un plus "verbal", ca altfel nu mai indraznesc :D

 

Dar daca tot discutam subiectul, are cineva idee cine este generosul user Bugs Bunny, care ne-a umplut pe mai multi de puncte pozitive, in ultimele 2-3 zile?

 

nush, ca si io am plusuri de la el

 

 

 

suferinta mare punctele astea

 

lol

 

 

ma lua-mi-ai juma da pula in gura de ce ma banezi ?? ca il injur pa sclavu asta adrian 19 ? pai eu cat tine forumu asta si el o sa fie aicea cu multe conturi eu o sa imi bag pula in gatu ma-sii pana raman blocat si vine astia cu autospeciala sa ma deblocheze

suna ma-sa la pompieri si il suna si pa el.. danieleeeee vino repede ca iar a ramas blocat xoxo cu pula in gatu meu :((

 

 

zi draq de ce ma banezi ca sa nu mai fac, sunt baiat cuminte, nu injur, nu beau nu fumez

 

cum naiba nu sunt useri ca asta banati pe ip/fingerprint nu pot sa stiu, ce diarie verbala are...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Datorita incidentelor care au loc de vineri incoace, rog admin sa suspende posibilitatea acordarii de puncte de reputatie, pozitive sau negative, pana la solutionarea problemelor. Daca nu se poate face acest lucru pentru toti utilizatorii, doresc acest lucru pentru contul meu! M-am saturat sa fiu injurata pentru ceea ce NU fac! Astept o confirmare publica in acest sens, multumesc!

 

Hehe, si eu am primit un minus de la tine si chiar ma intrebam, io, asa blondă cum mai sunt uneori, ce făcui fetii!? Zau daca tin la ele, plusuri sau minusuri, da' mi dădea "cu minus" Pup fată mișto!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

 

Hehe, si eu am primit un minus de la tine si chiar ma intrebam, io, asa blondă cum mai sunt uneori, ce făcui fetii!? Zau daca tin la ele, plusuri sau minusuri, da' mi dădea "cu minus" Pup fată mișto!

Evident ca nu-mi facusi nimic😠pup si eu, doamna frumoasa!💋
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Daca mai primeste careva minus de pe contul meu, il rog sa ma anunte, preferabil fara sa ma injure😠asta ca sa fim siguri ca s-a rezolvat problema...in caz contrar sa-l putem anunta pe @pisicuts, multumesc si o zi faina tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

gata sa dus cu acordare puncte negative" din greseala"..acum si cand acorzi pozitiv  te intreaba...

   Esti sigur?   renunta sau ok

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...