Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

Vizitator bull94
Reputație: 0

5 postari consecutive => nu o baga nimeni in seama => inca o recenzie de la un domn care are 9 postari dintre care cred ca 8 sunt pe acest topic si una pe altul in care se plange de o fata....ca mna una e bettyna.

Betty iti dau un sfat, lasa prosteala, priveste-te in oglinda si intraba-te daca tu ai plati 200/350 de lei pe tine, apuca-te de sala, renunta la mancarea nesanatoasa, slabeste, invata sa fii mai feminina, nu doar curva, poate asa o sa ai mai mult succes deoarece crezandu-ne idioti nu reusesti decat sa faci contrariul.

Am spus ca nu mai comentez pe topicul domnisoarei pentru ca sunt un needucat si nu am dreptul sa ma adresez unei asemenea personalitati, insa nu am cum sa tac ....am impresia ca suntem considerati niste cretini...

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

*invata sa fii mai feminina

*am impresia ca suntem considerati niste cretini...

Așa ceva NU se poate învăța!

Ori ești, ori nu ești.

Ea clar nu este! Cel puțin nu din punctul meu de vedere.

 

Acuma...sincer...câteodată chiar se poate spune asta despre (unii dintre) noi :)

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

sor dus vremurile cu 200 de lei ele inca mai spera la feti frumosi muschiulosi si tatuati sa vine sa le futa si sa le dea 200 in 10 15 min . lasele"n filmu lor ... si ele"s crescute in fundu gradinii cum sa zici la penis,pula - ştiulete,citez " haideti sa va sug ştiuletele" asta spune multe despre comportamentu lor

Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0

buna pentru cei interesati azi sunt disponibilă pana la ora 21:00 va pup pe stulete,adânc ,umed !☺

Ignoră hatterii, cum face lumea inteligenta...

Link spre comentariu

Misto tatele, accepti 🌽 intre 🎈🎈? 😂😂

accept peste tot stuletele ðŸ˜ðŸ˜‚ðŸ˜ðŸ˜‚!îmi place la maxim sa o iau între țațe sa te stranga tare rau si sa iti dai drumu pe ele !😊😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

  • Like 1
Link spre comentariu

accept peste tot stuletele ðŸ˜ðŸ˜‚ðŸ˜ðŸ˜‚!îmi place la maxim sa o iau între țațe sa te stranga tare rau si sa iti dai drumu pe ele !😊😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

Okey, dar sa stii ca eu am un stiulete tare nazdravan, ii place sa sara dintr-o gaurica in alta 😂😂😂😂 nu cred ca ii faci fata, trebuie sa vina si Larisa ca sa-l stapaniti 😊

Link spre comentariu

Okey, dar sa stii ca eu am un stiulete tare nazdravan, ii place sa sara dintr-o gaurica in alta 😂😂😂😂 nu cred ca ii faci fata, trebuie sa vina si Larisa ca sa-l stapaniti 😊

haide sa vedem 😊!

Link spre comentariu

'

Pret o ora cu amândouă?

 

buna Razvanel, o ora in compania mea si a Larisei te costa 400de lei ea 400eu care include show lesby intre noi doua (limbute la păsărică ,ne sarutam ,ne lingem ),anal ,masaj ,dus in 3 ,sărutări pe gura ,normal ,oral , sex intre sani .😊😗😜ðŸ˜ðŸ˜›te-am pupat !

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...