Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

 

Nelule ,iti multumesc ca îi tii pe futaciosi cu poze noi ,si trebuie sa recunosc ca de când mi-am inceput eu cariera ,tu esti cel mai bun dintre cei mai buni 😉😉😉😉😉!

Dacă nici complimentul acesta, nu-l face sa înceapă din nou a colindă...!?

E pierdut...:laugh2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Dacă nici complimentul acesta, nu-l face sa înceapă din nou a colindă...!?

E pierdut...:laugh2

Eu ma gandesc ca colinda...mai in tira asa, fara sa incurajeze zadarnicirea....ðŸ˜

  • Like 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dacă nici complimentul acesta, nu-l face sa înceapă din nou a colindă...!?

E pierdut... :laugh2

Eu ma gandesc ca colinda...mai in tira asa, fara sa incurajeze zadarnicirea....

Din pacate (pentru mine), trebuie sa va dezamagesc pe amandoi: nu colind pe niciunde. Decat la lucru, acasa, cumparaturi. Singura bunaciune pe care am vazut-o in ultimele luni e o vanzatoare de la LIDL care are niste tzatze incat de fiecare data cand merg la cumparaturi nu ma uit deloc (la) ce scaneaza tipa. Poate sa-mi bage orice in cos. Importante sunt cele cateva zeci de secunde in care pot sa ma uit, in voie, la tzatzele ei. Top 5 tzatze vazute vreodata. Ma bate gandul sa-i fac un compliment, poate, poate...

 

P.S. Sunt pierdut!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Din pacate (pentru mine), trebuie sa va dezamagesc pe amandoi: nu colind pe niciunde. Decat la lucru, acasa, cumparaturi. Singura bunaciune pe care am vazut-o in ultimele luni e o vanzatoare de la LIDL care are niste tzatze incat de fiecare data cand merg la cumparaturi nu ma uit deloc (la) ce scaneaza tipa. Poate sa-mi bage orice in cos. Importante sunt cele cateva zeci de secunde in care pot sa ma uit, in voie, la tzatzele ei. Top 5 tzatze vazute vreodata. Ma bate gandul sa-i fac un compliment, poate, poate...

 

P.S. Sunt pierdut!

In ce zona e Lidl-ul asta?ma bate gandul sa arunc si eu o privire:))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

In ce zona e Lidl-ul asta?ma bate gandul sa arunc si eu o privire:))

LIDL-ul din Giroc. Insa, stii si tu cum e, nu-i tot timpul la casa. Eu din 5 ture, sa zicem, o prind de doua ori.

P.S. In ultimele doua saptamani nu am mai vazut-o. O fi in concediu. Dau un semn cand se intoarce. Sper sa nu fi plecat definitiv, ca s-a dus si ultima mea placere :laugh2. 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

LIDL-ul din Giroc. Insa, stii si tu cum e, nu-i tot timpul la casa. Eu din 5 ture, sa zicem, o prind de doua ori.

P.S. In ultimele doua saptamani nu am mai vazut-o. O fi in concediu. Dau un semn cand se intoarce. Sper sa nu fi plecat definitiv, ca s-a dus si ultima mea placere :laugh2.

Lasă mai Nellu, acusica te iau cu mine la pescuit...

E doar o schimbare de hobby...

Adrenalina si aici...:laugh2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Lasă mai Nellu, acusica te iau cu mine la pescuit...

E doar o schimbare de hobby...

Adrenalina si aici... :laugh2

Nu s-a prins de mine hobby-ul asta. O singura data am fost la pescuit (vorba vine) in Delta. Dimineata am plecat cu barca, insa eu le-am zis sa ma lase pe un petic de pamant si sa ma ia cand se plictisesc ei de pescuiala. M-au recuperat dupa vreo 6 ore. Mai, mai ca-mi venea sa treg semnale de avertizare deoarece ma plicitisisem ingrozitor. Daca aveam o cadana cu mine altfel stateau lucrurile. Asa, cu tzantzarii, nu prea aveam ce face :laugh2.

  • Like 2
Link spre comentariu

Din pacate (pentru mine), trebuie sa va dezamagesc pe amandoi: nu colind pe niciunde. Decat la lucru, acasa, cumparaturi. Singura bunaciune pe care am vazut-o in ultimele luni e o vanzatoare de la LIDL care are niste tzatze incat de fiecare data cand merg la cumparaturi nu ma uit deloc (la) ce scaneaza tipa. Poate sa-mi bage orice in cos. Importante sunt cele cateva zeci de secunde in care pot sa ma uit, in voie, la tzatzele ei. Top 5 tzatze vazute vreodata. Ma bate gandul sa-i fac un compliment, poate, poate...

 

P.S. Sunt pierdut!

 

Cum de nu ai mai fost niciunde in ultimele luni?

Link spre comentariu

Din pacate (pentru mine), trebuie sa va dezamagesc pe amandoi: nu colind pe niciunde. Decat la lucru, acasa, cumparaturi. Singura bunaciune pe care am vazut-o in ultimele luni e o vanzatoare de la LIDL care are niste tzatze incat de fiecare data cand merg la cumparaturi nu ma uit deloc (la) ce scaneaza tipa. Poate sa-mi bage orice in cos. Importante sunt cele cateva zeci de secunde in care pot sa ma uit, in voie, la tzatzele ei. Top 5 tzatze vazute vreodata. Ma bate gandul sa-i fac un compliment, poate, poate...

 

P.S. Sunt pierdut!

 

Cum de nu ai mai fost niciunde in ultimele luni?

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am fost din nou la domnisoara Betty ,am programat in 10mimute am si ajunsa la locatie .Ma astepta in costumatia sexy de doctorita .M-a invitat la dus ,prosop curat ,apartament nota 10cu tot ce trebuie este dotat.

Am luat o finalizare platit 200de lei ,bine investiti desi ma grabeam ,m-am simtit din nou ca la o prietena .

Note :10apartament curat

10igiena tatoasei ,curata parfumata,sexy

ON:10cu saliva ,adanc,cu privirii seducatoare

NP 10se simte fain ,este stramta rau,se uda natural

De revenit pentru mine Betty este pe merit !

Te pwp de Recomandat

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost din nou la domnisoara Betty ,am programat in 10mimute am si ajunsa la locatie .Ma astepta in costumatia sexy de doctorita .M-a invitat la dus ,prosop curat ,apartament nota 10cu tot ce trebuie este dotat.

Am luat o finalizare platit 200de lei ,bine investiti desi ma grabeam ,m-am simtit din nou ca la o prietena .

Note :10apartament curat

10igiena tatoasei ,curata parfumata,sexy

ON:10cu saliva ,adanc,cu privirii seducatoare

NP 10se simte fain ,este stramta rau,se uda natural

De revenit pentru mine Betty este pe merit !

Te pwp de Recomandat

hei iubire te mai astept la mine in vizita ,😊ma bucur ca te-ai simtit fain la mine te pwp !😗💋👄â¤

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mosulet
Reputație: 0

ceau iubire colega mea va ramane doar Larisa ,Ionela este pentru câteva zile 😊ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Ionela e cateva zile colega cu tine? Sau cateva zile activa in Timisoara? Urmeaza sa plece sau doar se muta in alta locatie?

Link spre comentariu

Ionela e cateva zile colega cu tine? Sau cateva zile activa in Timisoara? Urmeaza sa plece sau doar se muta in alta locatie?

Va fii activa in Timisoara ,doar ca va fii in locația ei te pwp "mosulet:!😊😊😗ðŸ˜ðŸ˜›

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...