Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

Hai lasă-mă ca nu are rost si chiar daca as avea cine te pune sa te uiți la mine te pun eu nu te mai da aici ......Ca nu are rost asta este pentru recenzii pentru altceva nu pentru a comenta aiurea 🤣🤣🤣🤣

Scuteste-ma

Google traslate: colegul incearca sa spuna ca ai un pui de hpv acolo. Atata tot 😊
  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat ieri pe domnita,facut programare care a fost respectata de ambele parti.Ajuns la locatie am facut un dus, bautun un pahar cu apa ca obosisem de la atatea scari urcate(4etaje),tipa ma astepta într,o rochita rosie sexi.domnita super de treaba, vorbareata, simpatica si cu niste sâni bestiali. Am început cu niste sarutari, mangaieri si cu un oral reciproc, are niste buze super pufoase si stie sa le foloseasca bn😉, trecut cu junioru între sâni beatiali si dai bataie,i,am mai dat putin sa suga am pus pelerina pe junior si am luato la normal unde am si finalizat. Per total nota 9(dezavantaj, scarile urcate si caldura din apartament)

Link spre comentariu

Vizitat ieri pe domnita,facut programare care a fost respectata de ambele parti.Ajuns la locatie am facut un dus, bautun un pahar cu apa ca obosisem de la atatea scari urcate(4etaje),tipa ma astepta într,o rochita rosie sexi.domnita super de treaba, vorbareata, simpatica si cu niste sâni bestiali. Am început cu niste sarutari, mangaieri si cu un oral reciproc, are niste buze super pufoase si stie sa le foloseasca bn😉, trecut cu junioru între sâni beatiali si dai bataie,i,am mai dat putin sa suga am pus pelerina pe junior si am luato la normal unde am si finalizat. Per total nota 9(dezavantaj, scarile urcate si caldura din apartament)

Mersi de recenzie in legătură cu căldură am clima ai vazut dar nu ai mai mai stat tu te-am pupat 😊😜😛😙😗

Link spre comentariu
Nici astea nu sunt noi! 🤷â€â™‚ï¸ Au mai apărut pe topic.... De ce scrii poze noi???? Nu înțeleg! Scrie: Amintesc, Nu uitați, pt cei cu amnezie, pt cei cărora le este lene sa caute poze în topic etc.

Scrii poze noi și de fapt nu e chiar așa!!! 🤦â€â™‚ï¸

Link spre comentariu

 

Hai lasă-mă ca nu are rost si chiar daca as avea cine te pune sa te uiți la mine te pun eu nu te mai da aici ......Ca nu are rost asta este pentru recenzii pentru altceva nu pentru a comenta aiurea 🤣🤣🤣🤣

Scuteste-ma

Deci recunoști ca ai ceva albicios pe labie?😄😉
Link spre comentariu

Vineri am " punctat " si eu la d.soara

 

m.am descurcat cam greu puțin cu gasitu locatiei dar in final am reusit

Urcat si totu a descurs conform asteptarilor mele .

Locatie curata , discreta

Domnita s.a comportat exemplar

O ora am luat .

 

MULTUMESC ... BETTY

 

TE PUP DULCE ...

De revenit cu siguranță 😜✌

Link spre comentariu

Vineri am " punctat " si eu la d.soara

 

m.am descurcat cam greu puțin cu gasitu locatiei dar in final am reusit

Urcat si totu a descurs conform asteptarilor mele .

Locatie curata , discreta

Domnita s.a comportat exemplar

O ora am luat .

 

MULTUMESC ... BETTY

 

TE PUP DULCE ...

De revenit cu siguranță 😜✌

 

Te pupăcesc si te mai astept la mine pisi 😉😜😛🥰

Link spre comentariu

Nici astea nu sunt noi! 🤷â€â™‚ï¸ Au mai apărut pe topic.... De ce scrii poze noi???? Nu înțeleg! Scrie: Amintesc, Nu uitați, pt cei cu amnezie, pt cei cărora le este lene sa caute poze în topic etc.

Scrii poze noi și de fapt nu e chiar așa!!! 🤦â€â™‚ï¸

Adriane nu mai trage tu atenție la oamenii ca am uitat sa ìi specific ca aceste poze au mai fost puse pe forum ai ca nu sint noi stai linistit ca cine s-a uitat pe acest topic stie doar ca nu sunt noi 🤣😂🤣🤣

Link spre comentariu

Adriane nu mai trage tu atenție la oamenii ca am uitat sa ìi specific ca aceste poze au mai fost puse pe forum ai ca nu sint noi stai linistit ca cine s-a uitat pe acest topic stie doar ca nu sunt noi 🤣😂🤣🤣

Pai te rog sa nu mai induci lumea în eroare! 😘
Link spre comentariu

 

Pai te rog sa nu mai induci lumea în eroare! 😘[/quote

 

Ia stai tu in banca ta ca vad ca comentezi la toate fetele aiurea ..Ca daca pun mana pe tine odată te tavesc tot patul de nu mai stii de tine 😂🤣😂😂😂🤣😋🤣😂😂😂🤣

Link spre comentariu

 

 

Pai te rog sa nu mai induci lumea în eroare! 😘[/quote

 

Ia stai tu in banca ta ca vad ca comentezi la toate fetele aiurea ..Ca daca pun mana pe tine odată te tavalesc tot patul de nu mai stii de tine 😂🤣😂😂😂🤣😋🤣😂😂😂🤣

Link spre comentariu

 

 

Pai te rog sa nu mai induci lumea în eroare! 😘[/quote

 

Ia stai tu in banca ta ca vad ca comentezi la toate fetele aiurea ..Ca daca pun mana pe tine odată te tavesc tot patul de nu mai stii de tine 😂🤣😂😂😂🤣😋🤣😂😂😂🤣

😋Dacă faci un preț bun, posibil să ai ocazia asta🤗!😘👌👈

Link spre comentariu

ame="bettyna" post="6166522" timestamp="1589628670"]

 

 

😋Dacă faci un preț bun, posibil să ai ocazia asta🤗!😘👌👈

tie iti iau 250de lei finalizare cu 500ora a vezi ca sunt fata faina 😊☺😂😂😂😂

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...