Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost ieri la domnișoară. O fată super de treabă și amabilă.

ON:9, destul de bine executat, putea fi un pic mai agresiv

Normal 8/9: Se mișcă binișor, am schimbat câteva poziții. Face și footjob, care cu puțin exercițiu poate ajunge foarte bun. Asta pentru cei pasionați

GFE: 9

Corp și față :9

Probabil voi mai reveni. M-am simțit bine

Link spre comentariu

Am fost ieri la domnișoară. O fată super de treabă și amabilă.

ON:9, destul de bine executat, putea fi un pic mai agresiv

Normal 8/9: Se mișcă binișor, am schimbat câteva poziții. Face și footjob, care cu puțin exercițiu poate ajunge foarte bun. Asta pentru cei pasionați

GFE: 9

Corp și față :9

Probabil voi mai reveni. M-am simțit bine

Hei multumes frumos pentru recenzie 😊😋👄â£

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Ce poziții practici cu distanțarea asta socială? :)))

Poziția oficială daneză :P  :laugh2

 

"Reprezentanţii Autorităţii pentru Sănatate Publică din Danemarca au anunţat că în ciuda restricţionării circulaţiei, persoanele singure se pot întâlni cu alte persoane pentru a face sex. Danemarca a fost printre primele ţări europene care au introdus măsuri de restricţionare a circulaţiei, începând cu 13 martie.
Persoanele singure au posibilitatea să se întâlnească cu alte persoane în scopuri intime, în ciuda restricţiilor cauzate de coronavirus, a precizat, luni, Consiliul Naţional al Sănătăţii din Danemarca.
Sexul este bun, este sănatos, a spus Soren Brostrom, şeful Autoritatii pentru Sanatate Publica. Suntem fiinţe sexuale şi, desigur, puteţi face sex în această situaţie. Ca orice contact cu omul, există riscul de infecţie, dar, bineînţeles, oamenilor trebuie să li se permită să facă sex, a mai spus oficialul. Persoanele vor putea ieşi în scopuri intime, indiferent dacă se află într-o relaţie sau nu, precizează oficialii danezi."
 
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Acu am plecat de la betty, este o tipa super misto. Merita sa o vizitati eu am optat pentru un numar. Betty ii super de treaba nu te grabeste si te simnti ca si cum esti cu o prietena. Note 10 pe linie te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Acu am plecat de la betty, este o tipa super misto. Merita sa o vizitati eu am optat pentru un numar. Betty ii super de treaba nu te grabeste si te simnti ca si cum esti cu o prietena. Note 10 pe linie te pup 😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat si eu cadana si......, n-am cuvinte, slabut rau. Locatie de nota 4. Nici nu stiam daca sa urc sau nu. 200 de lei aruncati degeaba. Nici nu sunt termeni de comparatie intre ea si Jasmine, unde dau 200 ron dar e ceva de vis. Aici totul a fost un cosmar urat, insa a fost singura disponibila la momentul acela si cand intra in actiune creierul mica, nu mai dai ascultare ratiunii. Tot ce am spus aici, este strict parerea mea personala.

  • Like 1
Link spre comentariu

Acu am plecat de la betty, este o tipa super misto. Merita sa o vizitati eu am optat pentru un numar. Betty ii super de treaba nu te grabeste si te simnti ca si cum esti cu o prietena. Note 10 pe linie te pup 😘😘😘😘

Multumesc frumos pentru recenzie te pup si te mai astept la mine 😋😋

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...