Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

Reputație: 2998
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Am devenit asa de sensibili incat nu mai suportam sa primim replica de la o fata?

Ii dreptul nostru sa comentam, la fel cum ii dreptul ei sa se apere, mai ales daca se simte nedreptatita.

In plus, ii cea mai dracosa bruneta, chiar va asteptati sa taca din gura? :)))

 

Eu prefer sa vad comentarii din ambele tabere. :)

  • Like 5
Link spre comentariu

Am devenit asa de sensibili incat nu mai suportam sa primim replica de la o fata?

Ii dreptul nostru sa comentam, la fel cum ii dreptul ei sa se apere, mai ales daca se simte nedreptatita.

In plus, ii cea mai dracosa bruneta, chiar va asteptati sa taca din gura? :)))

 

Eu prefer sa vad comentarii din ambele tabere. :)

😂🤣😂🤣😂🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Buna dimineata dragiilor....fiind vremea urâtă la noi

eu va astept într-un cuibusor fierbinte 🥰😘👄â£ðŸ‘„â£!cu poftă de sex sălbatic !â£â£â£

Cine s-ar fute azi umpic e rugat sa dea un bip 🤣😂â£â£

Pusi

Link spre comentariu

Am fost la Bety de 3 sau 4 ori cu toate acestea nu am facut nici o recizie... Avea locatie langa Iulius Mall si aproape The Ring... singurul minus la ea mi se pare ON... daca ar face ON cum face colega ei Larisa.. top scrie pe ea, parerea mea. O sa revin cand o sa merg la ea cu o recizie detaliata ca asa a trecut ceva timp....

Link spre comentariu

Am fost la Bety de 3 sau 4 ori cu toate acestea nu am facut nici o recizie... Avea locatie langa Iulius Mall si aproape The Ring... singurul minus la ea mi se pare ON... daca ar face ON cum face colega ei Larisa.. top scrie pe ea, parerea mea. O sa revin cand o sa merg la ea cu o recizie detaliata ca asa a trecut ceva timp....

Hei buna dragul meu eu fac si ON..adanc si umed ca si Lary 😘Nu îmi aduc aminte cand am făcut neprotejat acum depinde de igiena fiecăruia fac daca domnii sunt foarte curati...epilatii...etc 😘😘😘🥰👄🥰👄

Link spre comentariu

Am fost la Bety de 3 sau 4 ori cu toate acestea nu am facut nici o recizie... Avea locatie langa Iulius Mall si aproape The Ring... singurul minus la ea mi se pare ON... daca ar face ON cum face colega ei Larisa.. top scrie pe ea, parerea mea. O sa revin cand o sa merg la ea cu o recizie detaliata ca asa a trecut ceva timp....

🤔🤔👄👄â£ðŸ‘„â£hmmmm care domn mi-a lăsat oare recenzia â£ðŸ‘„â£ðŸ¥°ðŸ¥°ðŸ˜˜

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare. Am trecut si eu pe la Bety. Sincer a fost super. Mi-a placut ca ii vorbareata si a fost ca si cum am trecut pe la o fosta prietena la o tavaleala.

Asa ca nota ar fi un 10 overall.

Am fost de doua ori de fiecare data un numar la locata de pe Buziasului.

Link spre comentariu

Salutare. Am trecut si eu pe la Bety. Sincer a fost super. Mi-a placut ca ii vorbareata si a fost ca si cum am trecut pe la o fosta prietena la o tavaleala.

Asa ca nota ar fi un 10 overall.

Am fost de doua ori de fiecare data un numar la locata de pe Buziasului.

Imi pare bine ca te simti bine cu mine...te astept cu drag oricand 😘🥰esti chiar un domn cu care ma distrez si ma simt bine pusy â£ðŸ‘„👄

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Clujul ne-a dat o lectie importanta.Cititi si va minunati cum stimabila a fost facuta pres in Cluj

Cititi cum s-a dus cu "glumele" si abordarile ei care mergeau pt TM si acolo a dat de altceva, cum a cerut ea "scumpa" 400/h ca in TM si dupa cateva zile a scazut la 300, va dati seama si singuri de ce a scazut.

Acum a revenit in TM cu 400/h ca noi suntem mai prosti.

Nu o cunosc pe fata, nu am nimic personal cu ea, dar nici noi, aici in TM, nu suntem prosti.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Clujul ne-a dat o lectie importanta.Cititi si va minunati cum stimabila a fost facuta pres in Cluj

Cititi cum s-a dus cu "glumele" si abordarile ei care mergeau pt TM si acolo a dat de altceva, cum a cerut ea "scumpa" 400/h ca in TM si dupa cateva zile a scazut la 300, va dati seama si singuri de ce a scazut.

Acum a revenit in TM cu 400/h ca noi suntem mai prosti.

Nu o cunosc pe fata, nu am nimic personal cu ea, dar nici noi, aici in TM, nu suntem prosti.

 

dublu post, sorry

Link spre comentariu

Heii buna dragiilor de maine sunt disponibilă cu colega Larisa de la ora 11:00😉😉si apropo la Cluj nu m-am dus pentru a lucra neaparat am vrut sa vad orașul alte chestii sa vizitez sa aveti o zi-i faina ne vedem de maine !😉😉😉â£ðŸ¥°ðŸ¥°ðŸ¥°

Link spre comentariu

  • Membru Premium
Reputație: 32514
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Heii buna dragiilor de maine sunt disponibilă cu colega Larisa de la ora 11:00si apropo la Cluj nu m-am dus pentru a lucra neaparat am vrut sa vad orașul alte chestii sa vizitez sa aveti o zi-i faina ne vedem de maine !❣

Betty , tocmai stilul asta, de a considera *ca poți prostii* pe toata lumea ti-a atras atata *dragoste la Cluj* . Adica tu te-ai dus *sa vizitezi Clujul* dar la cateva ore mai puneai o poza, un comentariu.....ceva...poate poate prizi și tu ceva .Doar ca rezultatul a fost invers. In cateva zile nici o recenzie. Mai mult ai facut și reducere la preț , de la 400 la 300. 

Pai daca ma duc doar sa vizitez am timp și chef de lucru ? Iar cum a fost la tine c-am suna a *disperare*.

Sa inteleg ca acum pretul este de 300/ora ?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...