Jump to content

Cea mai dracoasa bruneta 0728569948

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

PENTRU PALMARES   Curios de felul meu, am zis sa-i fac o vizita posesoarei acestui topic, Betty. Nu de alta, dar daca tot si-a deschis topic la testate, am zis sa o “mut” acolo. Programarea a decurs f

Bună , explorează-ti imaginatia alături de o brunetă cu un trup apetisant si miscari senzuale . Cu mine iti poti indeplini cele mai ascunse fantezii ! Te astept intr-un ambient romantic si discre

Ti-am intors eu doua poze in care stateai nefiresc :laugh2. Poze faine de altfel.

Posted Images

Poze noi:

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200722/1832/0a4f8d2e82dea677a7f6f4ee0dffece2.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200722/1832/7bbb987f61b4b887eeaf3674956f1cc5.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200722/1834/9ea14cf5b84fc7b1d44092e11829dc12.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200722/1835/597108fc0e430225a2281f4c874816c0.jpg

Nelule ,iti multumesc ca îi tii pe futaciosi cu poze noi ,si trebuie sa recunosc ca de când mi-am inceput eu cariera ,tu esti cel mai bun dintre cei mai buni 😉😉😉😉😉!

• Like 2

Nelule ,iti multumesc ca îi tii pe futaciosi cu poze noi ,si trebuie sa recunosc ca de când mi-am inceput eu cariera ,tu esti cel mai bun dintre cei mai buni !

Și adevărul e că astea sunt mai incitante.

• Like 1

Nelule ,iti multumesc ca îi tii pe futaciosi cu poze noi ,si trebuie sa recunosc ca de când mi-am inceput eu cariera ,tu esti cel mai bun dintre cei mai buni !

Sa nu se inteleaga gresit: Bettyna a vrut sa spuna ca sunt cel mai bun dintre cei buni care posteaza poze :laugh2. Nu de alta, dar la cat de batran si hodorogit sunt, intalnirile mele cu fetele(cel putin in ceea ce le priveste), sunt un esec total. Sper sa nu ajung pana intr-acolo incat sa nu (mai) stiu de ce merg la fete si adorm cu ele in brate.

P.S. Multumesc pentru aprecieri(le nemeritate :laugh2)!

• Like 7
Guest ccfdtig

Nelule ,iti multumesc ca îi tii pe futaciosi cu poze noi ,si trebuie sa recunosc ca de când mi-am inceput eu cariera ,tu esti cel mai bun dintre cei mai buni 😉😉😉😉😉!

Dacă nici complimentul acesta, nu-l face sa înceapă din nou a colindă...!?

E pierdut...:laugh2

Dacă nici complimentul acesta, nu-l face sa înceapă din nou a colindă...!?

E pierdut... :laugh2

Eu ma gandesc ca colinda...mai in tira asa, fara sa incurajeze zadarnicirea....

Din pacate (pentru mine), trebuie sa va dezamagesc pe amandoi: nu colind pe niciunde. Decat la lucru, acasa, cumparaturi. Singura bunaciune pe care am vazut-o in ultimele luni e o vanzatoare de la LIDL care are niste tzatze incat de fiecare data cand merg la cumparaturi nu ma uit deloc (la) ce scaneaza tipa. Poate sa-mi bage orice in cos. Importante sunt cele cateva zeci de secunde in care pot sa ma uit, in voie, la tzatzele ei. Top 5 tzatze vazute vreodata. Ma bate gandul sa-i fac un compliment, poate, poate...

P.S. Sunt pierdut!

• Like 7

Din pacate (pentru mine), trebuie sa va dezamagesc pe amandoi: nu colind pe niciunde. Decat la lucru, acasa, cumparaturi. Singura bunaciune pe care am vazut-o in ultimele luni e o vanzatoare de la LIDL care are niste tzatze incat de fiecare data cand merg la cumparaturi nu ma uit deloc (la) ce scaneaza tipa. Poate sa-mi bage orice in cos. Importante sunt cele cateva zeci de secunde in care pot sa ma uit, in voie, la tzatzele ei. Top 5 tzatze vazute vreodata. Ma bate gandul sa-i fac un compliment, poate, poate...

P.S. Sunt pierdut!

In ce zona e Lidl-ul asta?ma bate gandul sa arunc si eu o privire:))

In ce zona e Lidl-ul asta?ma bate gandul sa arunc si eu o privire:))

LIDL-ul din Giroc. Insa, stii si tu cum e, nu-i tot timpul la casa. Eu din 5 ture, sa zicem, o prind de doua ori.

P.S. In ultimele doua saptamani nu am mai vazut-o. O fi in concediu. Dau un semn cand se intoarce. Sper sa nu fi plecat definitiv, ca s-a dus si ultima mea placere :laugh2. 

• Like 5
Guest ccfdtig

LIDL-ul din Giroc. Insa, stii si tu cum e, nu-i tot timpul la casa. Eu din 5 ture, sa zicem, o prind de doua ori.

P.S. In ultimele doua saptamani nu am mai vazut-o. O fi in concediu. Dau un semn cand se intoarce. Sper sa nu fi plecat definitiv, ca s-a dus si ultima mea placere :laugh2.

Lasă mai Nellu, acusica te iau cu mine la pescuit...

E doar o schimbare de hobby...

Adrenalina si aici...:laugh2

Lasă mai Nellu, acusica te iau cu mine la pescuit...

E doar o schimbare de hobby...

Adrenalina si aici... :laugh2

Nu s-a prins de mine hobby-ul asta. O singura data am fost la pescuit (vorba vine) in Delta. Dimineata am plecat cu barca, insa eu le-am zis sa ma lase pe un petic de pamant si sa ma ia cand se plictisesc ei de pescuiala. M-au recuperat dupa vreo 6 ore. Mai, mai ca-mi venea sa treg semnale de avertizare deoarece ma plicitisisem ingrozitor. Daca aveam o cadana cu mine altfel stateau lucrurile. Asa, cu tzantzarii, nu prea aveam ce face :laugh2.

• Like 3

P.S. Sunt pierdut!

Cum de nu ai mai fost niciunde in ultimele luni?

P.S. Sunt pierdut!

Cum de nu ai mai fost niciunde in ultimele luni?

Am fost din nou la domnisoara Betty ,am programat in 10mimute am si ajunsa la locatie .Ma astepta in costumatia sexy de doctorita .M-a invitat la dus ,prosop curat ,apartament nota 10cu tot ce trebuie este dotat.

Am luat o finalizare platit 200de lei ,bine investiti desi ma grabeam ,m-am simtit din nou ca la o prietena .

Note :10apartament curat

10igiena tatoasei ,curata parfumata,sexy

ON:10cu saliva ,adanc,cu privirii seducatoare

NP 10se simte fain ,este stramta rau,se uda natural

De revenit pentru mine Betty este pe merit !

Te pwp de Recomandat

• Like 3
  • pisicuts changed the title to Cea mai dracoasa bruneta 0721056292
  • pisicuts changed the title to Cea mai dracoasa bruneta 0728569948