Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

Betty, scuze ca te întreb aici 😬 de colega ta LARISA ce mai stii?

Mai revine, nu mai revine? Ai spus ca in câteva zile 😋

Ceao ,înca nu a revenit nu stiu cand revine ce face 🤣😂😂😅va este tare dor de ea !😊☺ï¸â˜ºï¸â˜ºï¸veniti la mine ca va consolez eu ,poate va ajut sa dau de ea !🤣😂😂😂😅😅😂😂😅😂😂😂😂😃😃😃😃😃

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ceao ,înca nu a revenit nu stiu cand revine ce face 🤣😂😂😅va este tare dor de ea !😊☺ï¸â˜ºï¸â˜ºï¸veniti la mine ca va consolez eu ,poate va ajut sa dau de ea !🤣😂😂😂😅😅😂😂😅😂😂😂😂😃😃😃😃😃

Nici sa ma.platesti tu nu mi as bate joc de pula mea...

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Eu nu îmi bat capul cu pramatii ca tine ,asa ca pas !

Nu ai ce comenta tu de mine!

La reventindo !

O tiganca cu sanii lasati in forma de langosi...

Am ce comenta ca am vrut la Larisa...dar era ocupata asa ca mi ai propus sa merg cu tine...cu mare scarba cand te am vazut am refuzat.erai cea mai naspa femeie in care mi o bagam daca acceptam...

Link spre comentariu

 

O tiganca cu sanii lasati in forma de langosi...

Am ce comenta ca am vrut la Larisa...dar era ocupata asa ca mi ai propus sa merg cu tine...cu mare scarba cand te am vazut am refuzat.erai cea mai naspa femeie in care mi o bagam daca acceptam...[/quote

 

Ti-ai dorii bai tu sa mai întalnesti asa femeie ca mine cu sanii mari naturali si nu sunt lasati deloc 😂😂eu stiu ca mai exista si barbati frustrarati ca tine pur si simplu ma amuz si eu umpic.

Baietii care au fost la mine confirma ca nu sunt tiganca oricum cei care au fost stiu deja 😂🤣🤣😂,gaseste-ti mai ocupatie baiatule ,ca faci umbra aici degeaba pa !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

 

O tiganca cu sanii lasati in forma de langosi...

Am ce comenta ca am vrut la Larisa...dar era ocupata asa ca mi ai propus sa merg cu tine...cu mare scarba cand te am vazut am refuzat.erai cea mai naspa femeie in care mi o bagam daca acceptam...[/quote

 

Ti-ai dorii bai tu sa mai întalnesti asa femeie ca mine cu sanii mari naturali si nu sunt lasati deloc 😂😂eu stiu ca mai exista si barbati frustrarati ca tine pur si simplu ma amuz si eu umpic.

Baietii care au fost la mine confirma ca nu sunt tiganca oricum cei care au fost stiu deja 😂🤣🤣😂,gaseste-ti mai ocupatie baiatule ,ca faci umbra aici degeaba pa !

Pune și tu aici o poză toples actuală să vedem cât sunt de lăsați sânii tăi...

Link spre comentariu

Acum vreo luna jumate doua am vrut sa merg și eu la Larisa și fac programare totul ok când vine ora x dau mesaj de confirmare nu primesc nimic acum știți cum e eram fiert după Larisa zic ma duc spre locație în speranța că poate primesc un mesaj pe drum. O sun de vreo 2 ori nu îmi răspunde, ma enervez și plec după vreo 20 min primesc mesaj de la betyna atunci am aflat cum o cheamă în care îmi spunea ca Larisa a uitat telefonul acasă și dacă vreau pot sa vin la ea iar eu am zis pas. Însă întrebarea mea e de ce Larisa își lasă telefonul pe mana betynei și aceasta încearcă sa atragă clienți care ar vrea sa vina la Larisa?

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...