Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

Vizitator olly1
Reputație: 0

Am vazut ca s-a scris ca a disparut bani ca nu e curata ca asa si pe dincolo. Acuma sa va spun ca fata nu e chiar asa naspa cum se tot scrie.

Am fost la ea in 2019 cand s-a apucat de munca asta. De curata a fost foarte curata,stiu ca am facut dus impreuna intre numere si inainte. Nu mirosea nimic la ea. La normal era stramta stiu ca ea a fost cea mai stramta din cate tin eu minte cel putin. Imi placea ca avea sanii mari si fermi acum poate tot asa ii are. Nu stiu cum mai arata ca din 2019 si pana acum a trecut ceva timp si pozele sunt tot alea mai vechi. Si mai tin minte ca asta nu mi-a placut e a facut in oral scurt cu multe intreruperi poate in timp a mai invatat si nu se opreste la fiecare 5 secunde.

Unde a dat-o in bara rau e ca a zis de poze. Chit ca e adevarat sau nu asta e un minus mare. Dar ca e murdara si miroase nici vorba. Sau ca a luat bani aici nu cred ca e adevarat asta. Nu a lipsit nimic cand am plecat si daca era obicei se auzea pana acum.

Era amabila si eu am fost la fel cu ea.

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
1 oră în urmă, olly1 a spus:

Am vazut ca s-a scris ca a disparut bani ca nu e curata ca asa si pe dincolo. Acuma sa va spun ca fata nu e chiar asa naspa cum se tot scrie.

Am fost la ea in 2019 cand s-a apucat de munca asta. De curata a fost foarte curata,stiu ca am facut dus impreuna intre numere si inainte. Nu mirosea nimic la ea. La normal era stramta stiu ca ea a fost cea mai stramta din cate tin eu minte cel putin. Imi placea ca avea sanii mari si fermi acum poate tot asa ii are. Nu stiu cum mai arata ca din 2019 si pana acum a trecut ceva timp si pozele sunt tot alea mai vechi. Si mai tin minte ca asta nu mi-a placut e a facut in oral scurt cu multe intreruperi poate in timp a mai invatat si nu se opreste la fiecare 5 secunde.

Unde a dat-o in bara rau e ca a zis de poze. Chit ca e adevarat sau nu asta e un minus mare. Dar ca e murdara si miroase nici vorba. Sau ca a luat bani aici nu cred ca e adevarat asta. Nu a lipsit nimic cand am plecat si daca era obicei se auzea pana acum.

Era amabila si eu am fost la fel cu ea.

Mersi de recenzie într-adevăr nu trebuia sa glumesc cu  poza numai ca m_a enervat rău Zoro sa ai o zi faina! 🍒🍒😍Nici vorba sa pun mana sa fur de la cineva niciodata, în legătură cu sânii tot la fel sunt deoarece nu las pe  toți sa tragă de ei am puțin grija! 

Cu igiena aici chiar Zoro a dat start....... ceea ce se înșeala aici chiar îmi fac dus și între numere cum ai spus tu, ceea ce multe fete nu fac asta știu eu...........! 

SA AI O ZI FAINA! 

Link spre comentariu
Acum 5 ore, bettypreda19 a spus:

Mersi de recenzie într-adevăr nu trebuia sa glumesc cu  poza numai ca m_a enervat rău Zoro sa ai o zi faina! 🍒🍒😍Nici vorba sa pun mana sa fur de la cineva niciodata, în legătură cu sânii tot la fel sunt deoarece nu las pe  toți sa tragă de ei am puțin grija! 

Cu igiena aici chiar Zoro a dat start....... ceea ce se înșeala aici chiar îmi fac dus și între numere cum ai spus tu, ceea ce multe fete nu fac asta știu eu...........! 

SA AI O ZI FAINA! 

 

  •  

Eu nu am o recenzie ca miros și chestii tu cred ca ești bolnav pe bune cu acte în regula sa confirme cineva dacă asa este am igiena impecabila 10000002992de dușuri la ziii cu toate alifiile unse sunt asa ca te rog frumos sa te cizelezi umpic ținând cont ca ai venit la, Larisa sus tot cu accea și pereche de pantaloni trei sferturi și același tricou și accea și poșetă săracă (borseta) uita_, te puțin la tine după vorbește de altu...... Si am multe sa îți mai zic dar nu are rost..... Ori cum îți promit ca aceea poza va ajunge unde trebuie și te știe sigur cineva și știu la cine sa trimit poza și ti_o fac serios sa știi asa ca ai grija la ce prietene umblii sa nu ai surprize după 🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴te am anunțat sa știi cu cine te ai pus! K

@bettypreda19 mie îmi suna asta ca o amenintare in toată regula nicidecum ca o gluma cum zici tu acuma ți-ai dat și tu seama ca ai gafat rau de tot și nu mai sti cum s-o dregi …prea îți dai aere de diva și nu esti …de vizitat nu te-am vizitat si nici nu am de gând,dar suntem vecinii și te vad ce gesturi ai fata  de celelalte colege de breasala care locuiesc in complex și care au mult mai bun simt și buna creștere decât ai tu chiar dacă practica aceiași meserie ca și tine …chiar dacă @zoro905 te-a jignit asa cum susți sau ti-a scris o recenzie negativă nu îți a dreptu sa ameninți asa cum ai făcut tu

 In meseria asta trebuie sa iti asumi și lucrurile mai putin plăcute și negative nu doar  recenziile pozitive și lucrurile plăcute care sau spus depre tine  

P.S părere mea ca nu ai glumit tu chiar ai amenințat ….Numa bine vecino

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
1 oră în urmă, shoboo a spus:

 

 

  •  

Eu nu am o recenzie ca miros și chestii tu cred ca ești bolnav pe bune cu acte în regula sa confirme cineva dacă asa este am igiena impecabila 10000002992de dușuri la ziii cu toate alifiile unse sunt asa ca te rog frumos sa te cizelezi umpic ținând cont ca ai venit la, Larisa sus tot cu accea și pereche de pantaloni trei sferturi și același tricou și accea și poșetă săracă (borseta) uita_, te puțin la tine după vorbește de altu...... Si am multe sa îți mai zic dar nu are rost..... Ori cum îți promit ca aceea poza va ajunge unde trebuie și te știe sigur cineva și știu la cine sa trimit poza și ti_o fac serios sa știi asa ca ai grija la ce prietene umblii sa nu ai surprize după 🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴te am anunțat sa știi cu cine te ai pus! K

@bettypreda19 mie îmi suna asta ca o amenintare in toată regula nicidecum ca o gluma cum zici tu acuma ți-ai dat și tu seama ca ai gafat rau de tot și nu mai sti cum s-o dregi …prea îți dai aere de diva și nu esti …de vizitat nu te-am vizitat si nici nu am de gând,dar suntem vecinii și te vad ce gesturi ai fata  de celelalte colege de breasala care locuiesc in complex și care au mult mai bun simt și buna creștere decât ai tu chiar dacă practica aceiași meserie ca și tine …chiar dacă @zoro905 te-a jignit asa cum susți sau ti-a scris o recenzie negativă nu îți a dreptu sa ameninți asa cum ai făcut tu

 In meseria asta trebuie sa iti asumi și lucrurile mai putin plăcute și negative nu doar  recenziile pozitive și lucrurile plăcute care sau spus depre tine  

P.S părere mea ca nu ai glumit tu chiar ai amenințat ….Numa bine vecino

 

Betty Preda vezi cine iti e vecin!Ti-am zis ca eu nu sunt vecin cu tine si ca ma confunzi!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 7 minute, albertspeer a spus:

Betty Preda vezi cine iti e vecin!Ti-am zis ca eu nu sunt vecin cu tine si ca ma confunzi!

🤣🤣🤣da da recunosc ca sunt vecin cu ea și nu numai 😜😜😜 am multe vecine faine 

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
Acum 3 ore, shoboo a spus:

🤣🤣🤣da da recunosc ca sunt vecin cu ea și nu numai 😜😜😜 am multe vecine faine 

Eu cred ca tu aberezi aici nici nu stau măcar zona unde ai specificat tu vezi ca vorbiți aiurea prost și fără fost aberați aici numai sa tastați cum sa spui ca tu ești vecin cu mine când măcar eu nici nu stau in complex........! 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, bettypreda19 a spus:

Eu cred ca tu aberezi aici nici nu stau măcar zona unde ai specificat tu vezi ca vorbiți aiurea prost și fără fost aberați aici numai sa tastați cum sa spui ca tu ești vecin cu mine când măcar eu nici nu stau in complex........! 

Greseala mea 😃😃😊 acum am văzut ca am uitat sa scriu complexul rezidențial Ring și sa inteles Complex 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Tocmai ce m-am intors de la Betty si vreau sa sscriu in cateva cuvinte cum a fost. Doar ce m-am intors in oras dupa un weekend fabulos petrecut la munte si aveam chef de futut. De cateva zile voiam sa mai adaug ceva la palmares si aveam cateva numere salvate cu care am facut un clasament in functie de recenziile voastre. Sun primele pozitii dar dau de telefoane inchise sau nu primesc niciun raspuns, mai arunc o privire pe publi dar cele care raspund nu prezinta incredere in a le vizita. Găsesc aici la domnisoara cum ca ar fi disponibilă o sun raspunde o voce plăcută, discutam de serviciile oferite si ii spun ca o resun eu( fara Fk, ca are herpes, fara CIM, COF, anal...)

In fine fac un dus timp in care ma hotarasc sa o vizitez. Ies de la dus si o sun. In cateva minute am fost in fata blocului. Urc la etaj, pe scări ca liftul nu mai ajungea si eram nerăbdător sa o intalnesc pe Betty😂

Imi deschide o tânăra brunetă, cu un decolteu frumos si o privire extrem de perversă.  Intru înăuntru si incepem sa discutăm in timp ce o sarutam pe sani, o dezbrac rapid si apoi ma dezbraca si ea. Incepe cu un oral bun, nu face deep, dar te priveste in ochi cand o suge si are o privire dementiala. Ma suge in cateva poziții, filme de ale mele, dar nu zice  nu la nicio pozitie. O iau peste mine la 69 si ii gust piersicuta ii place sa fie linsa bine, in timpul asta ma suge bine, ii fut gurita ma ridic in picioare punem protectia si o iau capra. La fel te privește peste umar cand o futi, dau bine in ea nu zice nimic sa dau mai incet( am avut multe care se enervau grav cand ma dezlănțuiam si aproape ca voiau sa ma dea afara). Ma pun peste ea mai schimbam o pozitie si hotarasc sa mai ma suga putin, dau protecția jos si Betty se conformeaza, in final ii umplu sanii de sperma( ce as fi vrut sa ii umplu gurita in timp ce ea ma privea in ochi). 

Sa dam cateva note:

Locatie: 10, apartament frumos, curat, loc de parcare in apropiere

Aspect: 9 sani mari frumosi, drăguță la față, cu forme ai frumoase de ce sa prinzi

ON: 7, foloseste mult servetelul, daca facea finalizare orala era 8, dar se compenseaza la normal.

NP: 9 se implică, nu comenteaza la schimbarea poziției, geme frumos

Igiena si atitudine 10,niciun miros strain face dus dupa fiecare client, vorbeste frumos de la telefon si la fel si in timpul actiunii.

Te pup vecina!😘😘😘

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Le-am vizitat ieri pe "nebunaticele" aseara. Am vorbit cu Betty pe whats pentru un show cu Larisa. Am stabilit detaliile si am confirmat programarea cu o ora inainte. Programare respectata. Ajuns sus am fost intampinat de amandoua in sanii goi si cu niste bikini pe ele. Pozele reflecta realitatea, Betty nu este slim dar nici BBW, doar exact cat trebuie, cel putin pentru mine, sanii mari numai buni de jucat cu ei. Larisa este slim cu sani mai micuti. Mie miau placut amandoua. Dupa un mic chat, la un pahar de suc, am fost la dus si fetele ma asteptau in camera goale. Am inceput cu Betty pentru ca Larisa a plecat si ea la o scurta igienizare. Betty face oralul mai soft, cu atentie la vecini, cu scuipat, batai pe fata cu juiorul. Per total un oral bunicel. Larisa face oralul mai ceva mai hard, scuipat, lins de sus pana la vecini, o tehnica buna si la ea. Cat despre showul lesby, a fost acolo. Limbi, saruturi intre ele, ba chiar au folosit si un strap on, Betty a fututo pe Larisa. Scotea Larisa niste gemete de cred ca au auzit si vecinii. Nu stiu ce alte detalii sa mai dau, dar eu am fost multumit de ele si de show. Pretul putin cam mare, dar nu comentez. Cum am spus si in cealalta recenzie, pacat de distanta asta mare pentru ca eu as mai repeta experienta asta.

Nu inteleg atacurile voastre la adresa lor. Cel putin cu mine sau comportat admirabil, nu le pot reprosa nimic.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
Acum 21 minute, angelmro a spus:

Le-am vizitat ieri pe "nebunaticele" aseara. Am vorbit cu Betty pe whats pentru un show cu Larisa. Am stabilit detaliile si am confirmat programarea cu o ora inainte. Programare respectata. Ajuns sus am fost intampinat de amandoua in sanii goi si cu niste bikini pe ele. Pozele reflecta realitatea, Betty nu este slim dar nici BBW, doar exact cat trebuie, cel putin pentru mine, sanii mari numai buni de jucat cu ei. Larisa este slim cu sani mai micuti. Mie miau placut amandoua. Dupa un mic chat, la un pahar de suc, am fost la dus si fetele ma asteptau in camera goale. Am inceput cu Betty pentru ca Larisa a plecat si ea la o scurta igienizare. Betty face oralul mai soft, cu atentie la vecini, cu scuipat, batai pe fata cu juiorul. Per total un oral bunicel. Larisa face oralul mai ceva mai hard, scuipat, lins de sus pana la vecini, o tehnica buna si la ea. Cat despre showul lesby, a fost acolo. Limbi, saruturi intre ele, ba chiar au folosit si un strap on, Betty a fututo pe Larisa. Scotea Larisa niste gemete de cred ca au auzit si vecinii. Nu stiu ce alte detalii sa mai dau, dar eu am fost multumit de ele si de show. Pretul putin cam mare, dar nu comentez. Cum am spus si in cealalta recenzie, pacat de distanta asta mare pentru ca eu as mai repeta experienta asta.

Nu inteleg atacurile voastre la adresa lor. Cel putin cu mine sau comportat admirabil, nu le pot reprosa nimic.

Mulțumesc frumos de recenzie 🥰🥰🥰🥰te pwpam și te mai așteptăm la noi! 🥰💯Ne bucuram ca te am făcut fericit! 💯🥰

Link spre comentariu
Acum 21 minute, bettypreda19 a spus:

O punem dragule în aplicare cum sa nu, mie îmi plac toate pozițiile posibile🍌🍌🍌💯🥰💯🍌🥰💯

E bine de stiut, o sa ma gandesc la cateva pozitii nebune cu care sa te surprind atunci 😈😈😈 abia astept sa-ti palmuiesc bucile alea 🥰🥰😚

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Tu si saraca aia mica miniona de ionela de la giulvaz 2 tarancutze venite cu pluta pe bega abuzate de baietii din oras care va pun la treaba prin tot felu de chirii , talhariti clientii le furati banii si bunuri , o sa va bata dumnezeu odata si odata ! Avelo grija 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...