Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

Vizitator bettypreda19
Reputație: 0

Buna seara dragii mei 💋🥰💋,va așteptăm eu cu Larissa 🥰💋🌽😘la cuibușorul nostru de nebunii .

O seara faina va doresc 💋💋

🌽🌽🌽🌽🌽🌽🌽

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0

Buna ziua dragii mei va aștept la cuibușorul de nebunii 💋🥰🥰💋va pup sa va aștept la o cafea dulce 🥰💋🥰🌽🌽

Va aștept !

Disponibilă pana la ora 00:00

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0

Buna ziua dragii mei domnii💋🥰astăzi ne găsiți pe mine și pe colega Larissa 🥰💋💋la cuibușor pana la ora00:00

Sa aveți o zi faina !

Va așteptăm la o cafeluța pusyyy 💋💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0

Hei buna dragiilor,azi revin in oraș ðŸ˜ðŸ¥°va aștept la birou începând cu ora 19:00 va aștept la o cafea pusyyy🥰💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

alooo ma da mai mergeti si la saraca asta nu vedeti cum cerseste aici lovele "aloo motanii mei haideti sa va mulg umpica la 250 cu 450 haida'ti pofti'ti si la o cafeluța un suculeț,o aluna cu 2 lei,un pufuleț cu 1,50"

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

alooo ma da mai mergeti si la saraca asta nu vedeti cum cerseste aici lovele "aloo motanii mei haideti sa va mulg umpica la 250 cu 450 haida'ti pofti'ti si la o cafeluța un suculeț,o aluna cu 2 lei,un pufuleț cu 1,50"

Fix același gând l-am avut și eu când am văzut topicul:))

Link spre comentariu

Nu stiu exact cum se scrie o recenzie sau dacă este bine aici deoarece nu am contul de foarte mult timp asa ca rog moderatorii sa fie îngăduitori,asa ca sa începem

 

Inițial am sunat la numărul Larisei pentru ca văzusem foarte multe recenzii bune si m-am hotarat sa o sun...zis si facut...sunat,foarte amabilă mi-a dat toate detaliile necesare zona binecunoscuta The Ring...ajuns acolo Larisa fiind ocupată ma întâmpinat colega ei Betty...foarte frumoasă mi'a făcut o primire de parca ne cunoșteam de o viata...mi'a explicat situatia Larisei si m-am hotarat sa raman...am luat o oră cu 2 finalizări...mers la dus împreună...totul frumos,prosop curat totul ok,apoi camera de lucru,un pat destul de mare,început cu oral din partea mea,piersicuta numai buna,apoi un 69 si cand am simtit ca nu mai tine pus caciulita...m-am străduit dar degeaba...soldatelul nu a mai rezistat...runda a doua a fost mult mai bună din partea mea deoarece am rezistat eroic,ea deasupra,apoi caprita,gemete nu mi-am dat seama dacă false si finalizat glorios cu priveliștea funduletului sexy...acum note

 

 

Locatie:10 (foarte curat,tot ce trebuie,mie unul mia placut)

 

ON: 10...atentă și la oo

 

NP: 10 ...mie mi'a placut cum se misca

 

Gfe:8 pentru ca nu prea sărută din cauza ca e răcită a zis ea(totusi i-am furat un sarut)

 

Igiena:10 (dus împreună,apreciez asta)

 

Anal:nu face

 

Aspect:9

 

Pret decartat 350/1h

De revenit cu siguranta însă le vreau pe amândouă in show...

 

 

Sper ca recenzia a fost buna fiind prima si sper ca pe viitor cand mai vin prin tara noastra minunata si acest oras care ma cucerit sa am parte de amândouă...

 

Te Pup Betty si abia astept sa va prind pe amândouă,poate am sa revin mai devreme de vară

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0

Buna cocoÅŸeii mei 🥰🤣 😂🤣 . Am revenit in oras cu forțe noi , sunt la birou impreuna cu colega mea Larissa dornice de aventuri pana la miezul noptii 🥰🎉🎊🎊🎉🔞🷠. Va doresc un an nou fericit si cu multe impliniri , banii si stiulete tare 🌽🎊🎉🎉🥰🥰🧨

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...