Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

Vizitator bettypreda19
Reputație: 0

buna esti foarte sexy si vreau sa iti fac o vizita

 

Buna dragule te aștept la o cafea ‼ï¸ðŸ˜›ðŸ˜›ðŸ’‹

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0

💋💋💋🥰Disponibile eu și colega mea Larysa la birou 💋🌶‼ï¸

Va dorim o zi faina și plină de bucurii ‼ï¸ðŸ’‹ðŸ‰ðŸ‰ðŸ‰ðŸ’post-311860-0-40489200-1583150988_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0

Heii buna dragiilor va poftesc la o savarina ‼ï¸ðŸ¾ðŸ¬dulce și fierbinte ‼ï¸ðŸ˜‹ðŸ˜‹ðŸ˜‹ðŸ˜‹post-311860-0-19730300-1583347429_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Urâtă savarina mai ai

Dar sa vezi ca buna e la lins, supt, etc.... Si ce jucausa si primitoare e.

P.S. Acum pe bune, doar atata poti? Vad ca in 4 ani si jumatate de cand esti pe forum ai 6 postari. Sa inteleg ca iti ia aproape un an de zile sa te gandesti la o asemenea enormitate? Ca daca e asa, e foarte grav. Sper ca urmatoarea postare, cea de peste un an, sa fie ceva mai eleborata. Gen: :laugh2 , :offtopic , :bow , etc. Sau macar un punct, un punct si o virgula, un minus infinit, ceva care sa te reprezinte.

  • Like 2
Link spre comentariu

Din cauza a multi Km...🤣🤣 parca ar fi una de 50 ani😠vad fata foarte încântată de ce are ea.dar nu se compară cu a Larisei.si nici cu multe altele.acolo lipseste epilarea definitiva... putina mai multa atentie la zona respectiva.nu vreaun sa fiu rau dar cand vrei sa te bagi la savarina si cand vezi tot negru in jurul tau si parul cum da.poate sunt eu mai pretentios asta e parerea mea.poate la alti nu conteaza savarina sa fie.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0

Urâtă savarina mai ai 😂😂😂

 

Ce sa fac și eu na .....nu pot sa fiu pe placul la toți ‼ï¸

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...