Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 35 minute, Marius1999pm a spus:

 *Nu contează cum era fata acum 3 sau 4 ani ,contează cum este acum in acest prezent !

 

Ba da, pentru mine conteaza! Eu stiu cum era atunci si cum este acum.🙂

 

Nu ai inteles ce incercam sa transmit, dar te inteleg, am vazut ca ai alte lucruri de demonstrat...   

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763
  • cleopatra01 a închis acest topic
  • Oras::)
  • Oras::)
8 minutes ago, Marius1999pm said:

Larisa a fost cu ea în același apartament pe Strada Muncii Nr 30 in capăt la sens le-am prins pe amândouă și are și topic Larisa o cunosc personal așa că du-te de aici tare și suge pula la toți de aici ! 

Larisa nu a fost niciodata in acelasi timp cu Naty acolo si Naty poate confirma acest lucru.Punct.

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș
Acum 3 minute, farafiltre a spus:

Ba da, pentru mine conteaza! Eu stiu cum era atunci si cum este acum.🙂

 

Nu ai inteles ce incercam sa transmit, dar te inteleg, am vazut ca ai alte lucruri de demonstrat...   

Eu nu am altele de demonstrat ,cum alți denigrează fata fara că sa fi fost ceva concret așa va pot mărturisi cum este la noi în oraș .Este de ceva timp și lucrează linistita  la noi și nu s-au întâmplat lucruri din aceste ce se spune aici .Incercati sa vedeți dacă este adevărat apoi dați în fata nu așa doar vorbe .O cunos și pe ea și pe Larisa și nu fac lucruri din astea cum minte acest user mai sus !

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș
Acum 5 minute, MANOWAR2 a spus:

Larisa nu a fost niciodata in acelasi timp cu Naty acolo si Naty poate confirma acest lucru.Punct.

Am fost la ele confirm împreună erau în apartament pe strada Muncii Nr 30! Tudor !!!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...