Sari la conținut

❤️reala și cea mai dulce❤️ 0721193315


Postări Recomandate

Valabil din 24.12.2019 14:03:09
Repostat automat
 
Descriere Matrimoniale

Hey! Dacă vrei sa ai parte de momente dulci și de neuitat, intr un ambient plăcut, discret și curat, nu ezita sa ma contactezi. Raspund la apeluri mesaje și ma găsi și pe whatsapp. Locația mea este in sectorul 3, chiar in centrul Bucureștiului, pe unul dintre cele mai cunoscute bulevarde. Îți garantez ca nu vei regreta timpul petrecut cu mine, deoarece sunt o fire deschisă cu care te poti simti in largul tău și nu te voi grăbi deloc. Ma pot deplasa la hotel sau la tine la Locuință. ❤️

Hey! If you want to have some sweet and unforgettable moments, in a pleasant, discreet and clean environment, do not hesitate to contact me. I respond to calls messages and you can also find me on whatsapp. My location is in sector 3, right in the center of Bucharest, on one of the most famous boulevards. I guarantee that you will not regret the time spent with me because I am an open person who you can feel free around and I will not rush you at all. I can come to your hotel or your house.❤️

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ooooo

 

Ce apariție

 

Mai are 3 Topice la Testate.

 

Unu e cu "Valentina"

 

Celălat e cu "brunetă cu forme/sâni mari în Piața Alba Iulia ".

 

 

Eu am futu-o de vreo 5 ori.

 

 

De 2 ori a fost decent/ok.

 

De 2 ori a fost mediocru/sub mediocru.

 

Ultima oară când am fost.... a fost jenantă experiența.... intrase pe Instagram când am pus-o capra.

 

 

Era plictisită, nu avea nici un chef, consideră că tariful pe care lucra era prea mic pentru valoarea ei. 150 finalizare. 250 ora.

 

 

nu avea o problemă să se fută pe bani. avea o problemă să se fută pe bani "puțini ". o problemă des întâlnită atât la prostituate, cât și la Civile, la femei în general.

 

 

Tipa e cea din poze

 

Apare și dispare. lucrează câteva zile, are câte o revelație că e superioară tarifului de 150/250. dispare din peisaj.

Reapare când are nevoie de bani probabil, și realizează că munca " convențională " nu i se potrivește.

 

 

Eu nu mai revin la ea.

 

Dacă ar schimba atitudinea, i-ar MERGE bine.

Pozele sunt reale.

Pentru fanii de Sâni mari și naturali e foarte bună Fata.

 

Dacă o vizitează cineva, poate ne informează dacă și-a schimbat atitudinea de "plictisită ".

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...