Sari la conținut

Noua în Arad, oare?!


fucker99

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Da. E reală.am fost la ea când era în micalaca langa sensul giratoriu. Locația e cunoscută, e ok. E foarte tinerica, cu un corp la fel. E sociabila, foarte drăguță, doar ca nu prea se vedea ca are experienta în domeniu sau în ale sexului. În schimb, sânii superbi. Mie îmi plac cele mai slăbuțe. E slim. Arata bine. Trebuie doar sa o modelezi. Recenzie slaba scuze.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Da. E reală.am fost la ea când era în micalaca langa sensul giratoriu. Locația e cunoscută, e ok. E foarte tinerica, cu un corp la fel. E sociabila, foarte drăguță, doar ca nu prea se vedea ca are experienta în domeniu sau în ale sexului. În schimb, sânii superbi. Mie îmi plac cele mai slăbuțe. E slim. Arata bine. Trebuie doar sa o modelezi. Recenzie slaba scuze.

ai ramas?

ne poti da mai multe detalii pentru a muta topicul la testate, te rog?

zi frumoasa!

Bitchy

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am rămas, pentru ca era tânăra, începătoare, slaba, îmi plac fetele slim.

150 lei finalizarea

Gfe comunitativa drăguța

oral ca la începători 😆

O modelezi cum vrei dacă vrei și ai răbdare

Am fost mai demult nu mai rețin detalii. Sorry.

Normal slăbuț. Dar o pui cum vrei.

  • Like 1
Link spre comentariu

Bonjour domnilor,

Am vizitat-o si eu in aceasta seara pe duduie. Programare facuta telefonic,a raspuns repede si mi-a spus de la ce ora ma poate primi. La data si ora stabilita, resunat, primit SMS ca revine ea cu apel (avea client) si apoi primit indrumari corecte si cu calm. Voce placuta si calda la telefon, asa e si în realitate.

Am sunat pe numărul din thread insa pentru indexare +40759929209 m-a resunat de pe acest numar.

Zice ca are 20 sau 22 de ani, parca, din Galati. Oricum, e tinerica.

Locatie centrala, inteleg de la alti confutaciosi pe alte threaduri ca e foarte cunoscuta zona, mai exact la Libelula.

Este foarte frumoasa la fata, as zice ca arata mai bine în realitate decat in poza, e tanara, e slim (din păcate, nu neaparat pe gustul meu) si niste sani bestiali - nici mari, nici mici,nici lasati - perfecti. Pasarica stramta.

Am optat pentru o finalizare cu totul protejat (preferințe proprii) dsr face si ON fara extracharges. Am incercat sa ii propun 2 finalizari, protejat, max 30 p min, dar nu a vrut, si fiind foarte frumusica am ramas la o fin - halat 150 coco.

Oral, misionar și terminat - din păcate, nu vrea LOT cica o doare :)

Note, subiective de altfel :

OP - 8

NP - 8, te trage, geme fals obvious, pare sa ii fi starnit ceva interes insa se vede ca e incepatoare și o depunctez pentru refuz la LOT

Locatie - 7 desi e centrala, parca prea expusa si apartamentul e cam praf. Facusem dus inainte, nu stiu cum e buda,insa nici macar nu m-a poftit

GFE - 9 foarte vorbareata, stie de gluma

GFE - as usual, nu ma intereseaza

Halat - scris și mai sus 150 coco 1 finalizare, putin cam multicel.

Totusi, merita vizitata. As reveni.

Pule tari!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...