Sari la conținut

Blonda Ladymonique -0785270067


Vizitator ironyman

Postări Recomandate

Bună dragilor ma numesc LadyMonique si am hotărât sa mă alătur vouă in această frumoasă comunitate.

Pozele îmi aparțin in totalitate ,mă descriu ca fiind o fire energică ,spontană si cu simțul umorului dezvoltat, ador sexul și consider ca printre voi găsesc cu siguranta domni care sa mă aducă la extaz.

Ca si aspect pot spune ca pozele sunt 100% reale sunt blonda, solicitată, 1.65 inaltime si am 32 ani .

Ca si servicii va pot oferii:

-sex oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

-sex normal doar protejat

-sex anal

-sărutări

-finalizare pe corp

-ffinalizare orala

-cunnilingus

-annilingus activ/pasiv plus alte fantezii pe care le putem discuta la fata locului

 

Preturile sunt: 300 ron o finalizare sau 600 ron 2 finalizari!

locatia este centrala, sector 3 !

Modalitate de contact:.0785270067 apel telefonic sau whatsapp

Va pup cu drag si va astept sa ne cunoastem

  • Like 2
Link spre comentariu

Bună dragilor ma numesc LadyMonique si am hotărât sa mă alătur vouă in această frumoasă comunitate.

Pozele îmi aparțin in totalitate ,mă descriu ca fiind o fire energică ,spontană si cu simțul umorului dezvoltat, ador sexul și consider ca printre voi găsesc cu siguranta domni care sa mă aducă la extaz.

Ca si aspect pot spune ca pozele sunt 100% reale sunt blonda, solicitata, 1.65 inaltime si am 32 ani .

Ca si servicii va pot oferii:

-sex oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

-sex normal doar protejat

-sex anal

-sărutări

-finalizare pe corp

-ffinalizare orala

-cunnilingus

-annilingus activ/pasiv plus alte fantezii pe care le putem discuta la fata locului

 

Preturile sunt: 300 ron o finalizare sau 600 ron 2 finalizari!

locatia este centrala, sector 3 !

Modalitate de contact:.0785270067 apel telefonic sau whatsapp

Va pup cu drag si va astept sa ne cunoastem

Cum adica solicitata ? Ai programari multe ?

Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Vizitata si de mine dameza.

Sunat, programat cu usurinta si indreptat spre adresa.

Locatie in zona de nord, cred ca Voluntari

Sun cand ajung in zona, ma pune sa astept sa se improspateze, desi stia ca vin de cel putin 40 minute. Astept sa ma sune, urc in apartament.

Locatia e ceva open space, interesant mobilat si cam atat.

Dameza, e tipa din poze, doar ca pozele sunt mult mai prelucrate in bine, insa per total e o tipa misto.

Atitudinea este buna, invitat la o apa, un pahar, o maslina, povestit diverse.

Dus eu, nu avea gel, s-a scuzat, avea sapun lichid.

Actiune in dormitor, diverse pupaturi, oral, bunicel dar nu spectaculos si nu adanc, nu sustinut, normal cu ea deasupra unde coopereaza foarte bine apoi pe la spate cum am si finalizat, raspunde bine la normal, contre corecte. Cand eram pe la spate am solicitat anal si a refuzat senzual spunand ca e in plus 200 lei. Povestit diverse apoi ma indeamna la un masaj pe care l-a executat binisor.

 

Note

Locatie - 9,5 mai lipsesc diverse

Oral cam 7.5, nu e sustinut

Normal - 9 - e de bine

Anal - na - a preferat sa zica ca e in plus decat sa il faca. Pe pariu ca daca plateam, tot nu i-o bagam.

Atitudine - 9 - incearca sa fie placuta

 

Pret - 600 - sincer, ma gandeam ca fiind triplu fata de preturile medii, prestatia e cel putin dubla. Realitatea e undeva la mijloc, dameza e o tipa placuta, atenta, prestatie decenta, dar pana la lux mai lipsesc diverse. Daca vrea sa ramana in acest segment, mai are de lucru.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...