Sari la conținut

Alexandra 0749464431


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
eu zic sa faci o vizită și la Oradea, să ne lămurești și pe noi
  • Like 1
Link spre comentariu

Ba a avut si o colega . Una blonda. Pe independenței stateau amândouă intr-o garsoniera veche...cand avea una client cealalta intra in bucatarie sau la baie..ceea ce este deranjant..ca se aude colega din camera alăturată cum tipa la felefon..am fost si eu la alexandra...dar nu mi-se pare nimic interesant . Nu contest serviciile...insa in locatie un miros asa greu de fum de tigari...ma intreb...cum puteau ele doua sa stea acolo...femei fiind..cand eu chiar daca sunt fumător ma usturau ochii cand am intrat....si manele..ascultau nanele in paralel cu televizorul dat drumu , telefoanele de munca si ele in peisaj..date la maxim... Blonda barbie era top , nu stiu daca mai e in oras ....

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Ba a avut si o colega . Una blonda. Pe independenței stateau amândouă intr-o garsoniera veche...cand avea una client cealalta intra in bucatarie sau la baie..ceea ce este deranjant..ca se aude colega din camera alăturată cum tipa la felefon..am fost si eu la alexandra...dar nu mi-se pare nimic interesant . Nu contest serviciile...insa in locatie un miros asa greu de fum de tigari...ma intreb...cum puteau ele doua sa stea acolo...femei fiind..cand eu chiar daca sunt fumător ma usturau ochii cand am intrat....si manele..ascultau nanele in paralel cu televizorul dat drumu , telefoanele de munca si ele in peisaj..date la maxim... Blonda barbie era top , nu stiu daca mai e in oras ....

 

 

 

Scuzama dar cred ca ai gresit adresa fetei de care vb unu la mana eu nu am stat cu nici o colega blonda pe independentei si in ni intr-un caz ce spuii tu acolo cei ce m-au vizitat au vazut cum sunt si cu cine st poate sa confirme si cum este si cu fumul de ce tu esti singurul care te ametit fumul de tigara ?si nu si altii ??

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Banuiala este ca colega Alexandrei nu exista! ... si toate cele ce decurg de aici!

 

 

 

Buna seara domnul care esti cu banuieli in legatura cu colega da am colega adori cumva sa vii sa o vizitezi.ca vad ca prea tare te inplici ..in asta si care sunt banuelele tale ????.

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Buna dragii mei vă aÅŸtept astazi cu un telefon

150 finalizarea

250 ora

Servicii::

Sex oral,sex normal,French kis,masaj

Sarutari corporale, diferite pozitii

69( limbute ) totul este protejat fara graba .

 

Sa aveti o zi frumoasa kis👄💋

 

(( ( (0749464431)

 

Discretie maxima 👄💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...