Sari la conținut

Alexandra 0749464431


Postări Recomandate

În urma recenziilor de aici dar mai ales în urma fotografiilor am vizitat o și eu pe Alexandra. Am cam fost la toate.. pana acum este singura la care as reveni. Are tot ce vrei, tate (îmi retrag cuvintele dintr un post anterior) dar mai ales are un fund de milioane. Este deschisa la provocări. Totul protejat. Deși nu sunt fan protejat, m am conformat și a fost cam de 7,5. La normal am făcut doar LOT, este ceva sa vezi tatele alea faine și naturale.nota 8,5. Deocamdată e cea mai buna opțiune în oraș părerea mea. Mergeți cât încă are chef, ca vrând nevrând se va instala rutina...

  • Like 3
Link spre comentariu

recunosc cu placere ca imi place mult atitudinea ta (cel putin din ce povestesc colegii si din ce scrii tu aici).

daca vreodata vei ajunge in Bucuresti (sau macar prin vreun oras mai apropiat (Brasov, ploiesti, Pitesti) lasa-mi un mesaj, sigur ne vom intalni.

La Baia Mare din pacate nu prea ajung...

spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

recunosc cu placere ca imi place mult atitudinea ta (cel putin din ce povestesc colegii si din ce scrii tu aici).

daca vreodata vei ajunge in Bucuresti (sau macar prin vreun oras mai apropiat (Brasov, ploiesti, Pitesti) lasa-mi un mesaj, sigur ne vom intalni.

La Baia Mare din pacate nu prea ajung...

spor!

Buna cu siguranta daca voi ajunge prin apropiere te voi anunta ❤

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

 

 

:serenade  girl girl girl :girly you gonna set me on fire...and your kisses lift me higher  :kiss3  i feel my temperature rise...but i'm burning burning burning and I nothing to do  :laugh2  good morning alexandra...:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

https://www.youtube.com/watch?v=wbUXfBA89_U

 

Buna dimineata baby kiss you ❤

 

:serenade  girl girl girl :girly you gonna set me on fire...and your kisses lift me higher  :kiss3  i feel my temperature rise...but i'm burning burning burning and I nothing to do  :laugh2  good morning alexandra...:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...