Sari la conținut

Doamna matura 45 ani 0734283814


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

PRIMA OARA IN TIMISOARA,ROSCATA,SANI MARI MARIMEA 5,CU EXPERIENTA SI MULTA RABDARE,OFER SERVICI SEXUALE DOMINLOR DISCRETI SI GENEROSI.VALABIL DOAR PENTRU DOMNI TRECUTI DE 30 ANI.CER SI OFER DISCRETIE SI SERIOZITATE,SUNT O DOAMNA FINUTA,MANIERATA SI FOARTE CREATIVA.SUNAMA PENTRU MAI MULTE DETALI.

 

tel 0734283814

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/doamna-matura-45-ani-pentru/7b0c63767b6a6255.html

 

Am sunat pentru detalii, locatie pe Circumvalatiunii- Billa. Zice ca pozele sunt reale. Te intreaba la telefon cati ani ai, accepta doar barbati peste 30.  Tipa e noua in Timisoara, ca nu stia denumirea locatiei, o avea scrisa pe ceva. La tel a fost comunicativa si deschisa la vorba.

Face doar oral protejat, cu finalizare pe corp.- ptr mine un minus, annilingus, accepta cunnilingus. 

Pret 150lei/ora- dar doar o finalizare.

 

 

post-46467-0-50281700-1375523225_thumb.jpg

post-46467-0-94892300-1375523226_thumb.jpg

post-46467-0-20678900-1375523229_thumb.jpg

post-46467-0-93721400-1375523230_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Pozele nu sunt reale.Am vizitat-o eu pe doamna acu vreo 10 zile.Chiar atunci ajunsese in tm.Mi-a spus ca sunt primu client in tm.Statea undeva pe o strada paralela cu Tache Ionescu.Are peste 45 de ani.La corp arata bine(ptr varsta ei)nu e grasa(e putin plinuta) insa la fata te sperii:are maxim 2 dinti...ca atitudine,e ok,se implica,face tot ce ii spui.mi-a facut un oral nep,m-am terminat in gura si a inghitit tot...Apartamentul era cat de cat ok,patul cam scartaia,la baie era ud pe jos..

Note:Atitudine:9

         Aspect:7(la corp nu era rea,insa la fata.....)

        Apartament:8 se poate si mai bine

         Pret:100 ron/nr  (era 150 ora da nu a avut sa imi dea rest la 200 si am stabilit 100 un nr)

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Am fost si eu la ea in urma cu vreo 3 saptamani.Asa cum a mai spus cineva,arata bine pentru varsta ei,e curata si mi-a dat impresia ca-i place sa faca sex.Am facut un normal cu schimbare de pozitii,a fost destul de ok.Ce nu mi-a placut e ca mi-a facut oral cu prezervativ.Tariful 150 ron,dar a meritat,am tinut-o in pula aproape o ora (aveam si niste vin la bord).In rest,subscriu si eu la ce a povestit nea mitica.

 Nu m-a impresionat in mod deosebit dar e ok,mai ales ca voiam demult sa o fac cu o tipa de varsta ei,deci asa pentru indeplinirea unei fantezii merge...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...