Sari la conținut

Lorena


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

hai vino acasa unde esti apreciata si dorita .....in TIMISVARCITY adica in vestul salbatic trebuie sa treaca multa apa pe Bega pana te cunoaste lumea si-ti descopera adevaratele tale calitati

 

la mare piata e formata iar clientii vechi te asteapta ....vi pana in sarbatori sau faci intai un tur de tara?

Nu cred ca ajung curand in C-ta .

Cat despre apreciere , oamenii de aici sunt foarte ok din toate punctele de vedere , doar ca uneori nu cu toti poti face acel "click"sa zic asa.

Te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am vizitat-o azi pe Lore. Programare pe Wh cu 30 min înainte. Ajuns la timp - o singură specificare aici, blocul e la drumul mare, pe Torontalului, nu în spate pe Brândușei, după cum am crezut. 

 

Urcat sus, văzut fata, plăcut mult fata. E drăguță la față și bunoacă la corp. Picioare lungi și fund bombat. Foarte curățică. 

Știți melodia "Ani de liceu"? Na, la Lore e "sâni de liceu". Frumoși, măricei, fermi. Are pielea fină pe tot corpul iar asta m-a excitat în timpul sexului. 

Am mers la ea în dormitor unde am socializat puțin. Chiar nu pot să zic că nu m-am simțit bine dar mi-ar fi plăcut să fie puțin mai... fericită? Cred că e cuvântul pe care îl caut. 

După ce-a dat jos textila și am văzut-o goală mi-a trecut.  :laugh2

 

Locație: 8 (specific ca n-am fost la baie)

Atitudine/ GFE: 7-8. Eu m-am simțit bine fiindcă am venit plin de energie și pus pe șotii. Lore îmi dă impresia că trebuie să te cunoască mai bine ca să se simtă la fel. E puțin neutră, cum a zis și cineva mai sus.

Oral: 8. Protejat la alegerea mea. Face și ON. Senzual, slow, chiar plăcut. 

Normal: 10. Futai de zile mari. LOT la început - dat ea, dat eu. Sâni pe pieptul meu, sărutări pe gât, priviri de pisicuță... are trucuri. După ce-am schimbat au fost artificii: ea întinsă pe burtă, eu deasupra. Mâna la sâni, fața băgată în gâtul ei (mai zic odată mare plus pentru pielea fină) și dăi la buci. Împingeam și eu și ea și patul.  :laugh2 Am fost gata în câteva minute în poziția asta. Vreo 20 de secunde m-am terminat încontinuu. Lore credea că pompez liniștit când făceam "Ah ah", s-a prins abia după ce i-am zis.   :laugh2

Plătit: 150

De revenit?  - În cazul meu, da. Ne-am futut ca doi tineri frumoși și mi-a plăcut mult corpul ei. 

 

Altele: Ești frumi când râzi. Mai cu curaj. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Am vizitat-o azi pe Lore. Programare pe Wh cu 30 min înainte. Ajuns la timp - o singură specificare aici, blocul e la drumul mare, pe Torontalului, nu în spate pe Brândușei, după cum am crezut.

 

Urcat sus, văzut fata, plăcut mult fata. E drăguță la față și bunoacă la corp. Picioare lungi și fund bombat. Foarte curățică.

Știți melodia "Ani de liceu"? Na, la Lore e "sâni de liceu". Frumoși, măricei, fermi. Are pielea fină pe tot corpul iar asta m-a excitat în timpul sexului.

Am mers la ea în dormitor unde am socializat puțin. Chiar nu pot să zic că nu m-am simțit bine dar mi-ar fi plăcut să fie puțin mai... fericită? Cred că e cuvântul pe care îl caut.

După ce-a dat jos textila și am văzut-o goală mi-a trecut. :laugh2

 

Locație: 8 (specific ca n-am fost la baie)

Atitudine/ GFE: 7-8. Eu m-am simțit bine fiindcă am venit plin de energie și pus pe șotii. Lore îmi dă impresia că trebuie să te cunoască mai bine ca să se simtă la fel. E puțin neutră, cum a zis și cineva mai sus.

Oral: 8. Protejat la alegerea mea. Face și ON. Senzual, slow, chiar plăcut.

Normal: 10. Futai de zile mari. LOT la început - dat ea, dat eu. Sâni pe pieptul meu, sărutări pe gât, priviri de pisicuță... are trucuri. După ce-am schimbat au fost artificii: ea întinsă pe burtă, eu deasupra. Mâna la sâni, fața băgată în gâtul ei (mai zic odată mare plus pentru pielea fină) și dăi la buci. ÃŽmpingeam și eu și ea și patul. :laugh2 Am fost gata în câteva minute în poziția asta. Vreo 20 de secunde m-am terminat încontinuu. Lore credea că pompez liniștit când făceam "Ah ah", s-a prins abia după ce i-am zis. :laugh2

Plătit: 150

De revenit? - ÃŽn cazul meu, da. Ne-am futut ca doi tineri frumoși și mi-a plăcut mult corpul ei.

 

Altele: Ești frumi când râzi. Mai cu curaj.

💋🤗

Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

Sarutmainile domnișoara Lorena. Scuza-ti-mi obraznica întrebare, dar oferiti cumva si CIM? As fi foarte interesat sa finalizez in amigdalele dumneavoastra astazi sau maine dar bineinteles sa gust si piersicuța care pare foarte zemoasă.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Sarutmainile domnișoara Lorena. Scuza-ti-mi obraznica întrebare, dar oferiti cumva si CIM? As fi foarte interesat sa finalizez in amigdalele dumneavoastra astazi sau maine dar bineinteles sa gust si piersicuța care pare foarte zemoasă.

Nu

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Nup :)

Bine...

Nu-ți mai zic nimic.

Căci ie Bine să fim mai buni, mai îngăduitori în luna asta...Nu mă voi lua de tine :)

Fie vorba între noi, să știi că te ginisem de o bună bucată de vreme... Ba chiar îți pusesem gând rău.

 

Ești o mare norocoasă, m-am decis să fiu mai bun! :D

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Bine...

Nu-ți mai zic nimic.

Căci ie Bine să fim mai buni, mai îngăduitori în luna asta...Nu mă voi lua de tine :)

Fie vorba între noi, să știi că te ginisem de o bună bucată de vreme... Ba chiar îți pusesem gând rău.

 

Ești o mare norocoasă, m-am decis să fiu mai bun! :D

Hehe

Te pup

Link spre comentariu
Vizitator kilafonic
Reputație: 0

Salutare,

 

Am vizitat-o si eu pe Lorena, las mai jos recenzie :

 

1.Locatia - zona iulius mall, avea colega pe Maya 0735254050
 
2.Modalitatea de contact - prin mesaj la nr. 0720513202 am aflat daca e disponibila, raspunde prompt, ofera detalii, lucreaza pe baza de programari, raspunde la telefon pentru indicatii sa urci la apartament
 
3.Detalii - Lorena a fost pentru ceva vreme la noi in oras. Este o fata frumoasa, bruneta, inalta, slabuta, cu fund bombat si sani mici. Este frumoasa la fata, are un tatuaj mare si fain pe coapsa, piercing in buza si in buric. Pozele postate mai inainte pe prima pagina reflecta realitatea. Este amabila si deschisa la discutii. Gasesti usor lucruri pe care sa le vorbesti cu ea, are o personalitate a ei. Avea colega, pe Maya si mai aveau coleg un catel pe care il puteai auzi in bucatarie :))
Am stat putin in dormitor sa socializam, am fost servit cu apa, suc si energizant. A pus niste muzica pe telefon si au urmat cateva clipe de relaxare. Vreo 2 ore.
 
4.Programul de lucru - de la amiaza pana seara tarziu.
 
5.Note - pentru prima vizita merita nota buna , sper sa se mai intoarca
ON 9 intens si umed, stie sa faca oral foarte bine. Ofera finalizare pe sani.
NP 10 se vede foarte fain in pozitia pe la spate, da contre usor, este flexibila, am schimbat cateva pozitii.
GFE 8 sarutari timide, imbratisari , sociabila pe durata intalnirii.
IGIENA 10 curata, avea un miros placut.
ATITUDINE 10 se implica si isi doreste sa cunoasca oameni noi si sa ofere satisfactie. Imi place !
LOCATIE 10 locatie echipata corespunzator, discretie intretinuta de ea
 
Nu ofera servicii extra anal,finalizare orala sau faciala.
 
6.Tarifare - 500 ron / 2 ore
 
Momentan nu mai este disponibila in Timisoara.
Te pup, pe data viitoare :)
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

 

Salutare,

 

Am vizitat-o si eu pe Lorena, las mai jos recenzie :

 

1.Locatia - zona iulius mall, avea colega pe Maya 0735254050

 

2.Modalitatea de contact - prin mesaj la nr. 0720513202 am aflat daca e disponibila, raspunde prompt, ofera detalii, lucreaza pe baza de programari, raspunde la telefon pentru indicatii sa urci la apartament

 

3.Detalii - Lorena a fost pentru ceva vreme la noi in oras. Este o fata frumoasa, bruneta, inalta, slabuta, cu fund bombat si sani mici. Este frumoasa la fata, are un tatuaj mare si fain pe coapsa, piercing in buza si in buric. Pozele postate mai inainte pe prima pagina reflecta realitatea. Este amabila si deschisa la discutii. Gasesti usor lucruri pe care sa le vorbesti cu ea, are o personalitate a ei. Avea colega, pe Maya si mai aveau coleg un catel pe care il puteai auzi in bucatarie :))

Am stat putin in dormitor sa socializam, am fost servit cu apa, suc si energizant. A pus niste muzica pe telefon si au urmat cateva clipe de relaxare. Vreo 2 ore.

 

4.Programul de lucru - de la amiaza pana seara tarziu.

 

5.Note - pentru prima vizita merita nota buna , sper sa se mai intoarca

ON 9 intens si umed, stie sa faca oral foarte bine. Ofera finalizare pe sani.

NP 10 se vede foarte fain in pozitia pe la spate, da contre usor, este flexibila, am schimbat cateva pozitii.

GFE 8 sarutari timide, imbratisari , sociabila pe durata intalnirii.

IGIENA 10 curata, avea un miros placut.

ATITUDINE 10 se implica si isi doreste sa cunoasca oameni noi si sa ofere satisfactie. Imi place !

LOCATIE 10 locatie echipata corespunzator, discretie intretinuta de ea

 

Nu ofera servicii extra anal,finalizare orala sau faciala.

 

6.Tarifare - 500 ron / 2 ore

 

Momentan nu mai este disponibila in Timisoara.

Te pup, pe data viitoare :)

Te pup 💋🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...