Sari la conținut

Simy 0735726479


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
La 07.10.2022 la 15:30, simonasimy a spus:

Bunaaa 

 am revenit 🥰❤️❤️
  
   Locație noua ❤️ Badea cartan  ❤️
   
 

     Prețul este cel vechi 

 150 fin (30 de minute ) 

 250 o ora (60 de minute ) 

    0738576135 ma găsiți pe whatsapp 

  Poze in curând Și o lista de prețuri și servicii ❤️

pe naiba ....telefon inchis 

Link spre comentariu

Nu stiu ce fel de fata este Simona , dar pentru mine este o fata neserioasa 🙄, am vorbit prima data cu ea si am stabilit o programare , dupa nu ma anuntat ca mai pot sa vin, iar a doua oara sa scuzat deoarece clientul a prelungit timpul.

Poate am ocazia sa o vizitez macar o data.Spor ✌️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 19 minute, mitonemihai a spus:

Nu stiu ce fel de fata este Simona , dar pentru mine este o fata neserioasa 🙄, am vorbit prima data cu ea si am stabilit o programare , dupa nu ma anuntat ca mai pot sa vin, iar a doua oara sa scuzat deoarece clientul a prelungit timpul.

Poate am ocazia sa o vizitez macar o data.Spor ✌️

Stai liniștit

Fata lucrează după modelul primul venit, primul servit

Poți să-ți faci 10 programări

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Nomercy
Reputație: 0
Acum 4 minute, unugogu a spus:

Fata asta nu are nimic bun, grăbită, nu se spală, minte în legătură cu serviciile

Ai fost la ea ? Este frumusețea aia de fata pe când era activa pe forum?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Din pacate am ramas si eu cu un gust foarte amarui zilele trecute,dupa ce vorbisem cu ea de o programare la ora fixa,nu mi-a mai raspuns nici pana in ziua de azi!Pacat,o stiam ca pe o fata ok,dar se pare ca nu e asa,pacat...

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 12 ore, babaiu32 a spus:

Din pacate am ramas si eu cu un gust foarte amarui zilele trecute,dupa ce vorbisem cu ea de o programare la ora fixa,nu mi-a mai raspuns nici pana in ziua de azi!Pacat,o stiam ca pe o fata ok,dar se pare ca nu e asa,pacat...

ai idee are acelas numar afisat mai sus ?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 23.04.2023 la 22:17, babaiu32 a spus:

Din pacate am ramas si eu cu un gust foarte amarui zilele trecute,dupa ce vorbisem cu ea de o programare la ora fixa,nu mi-a mai raspuns nici pana in ziua de azi!Pacat,o stiam ca pe o fata ok,dar se pare ca nu e asa,pacat...

Așa e ea....

Nu respectă programările......merge pe regula : primul venit, primul servit 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 3 ore, cosmoexces89 a spus:

Salut mai vreun coleg daca mai lucreaza fata..? Ms 

Și tu x vrei culoare ???

Mai fraților, unii dintre noi, mult mai vechi pe acest site, ne uitam cu stupoare, cum vreți sa va colorați ca prostii. Cum dracu sa întrebi de o fata, cind tu aveai 5 ani cind ea era prezenta aici..Domnule, mergi la fete, bate la ușă, scrie..asa te colorezi !!!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mamaia
  • Oras:Mamaia
Acum 20 ore, felix001 a spus:

Și tu x vrei culoare ???

Mai fraților, unii dintre noi, mult mai vechi pe acest site, ne uitam cu stupoare, cum vreți sa va colorați ca prostii. Cum dracu sa întrebi de o fata, cind tu aveai 5 ani cind ea era prezenta aici..Domnule, mergi la fete, bate la ușă, scrie..asa te colorezi !!!

Da ce te intereseaza?

  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Salut , o revedere după ceva vreme a avut loc in seara aceasta cu Domnișoara Simi 😁, vb cu ea pe wapp programat și totul ok ....locația o are pe Sucevei mai jos de geamie singurica in locație , o garsoniera cocheta și curata de altfel cum este și Simi 😁....am stabilit cu ea pt o finalizare de la început încât nici eu nu am avut timpul necesar pt mai mult , dar și ea își încheia programul , bănuiesc că am fost ultimul ....m a așteptat învelită într-un prosopel pentru că doar ce ieșise de la duș, ea nici nu s a îngrășat nici nu a slăbit a rămas la fel cu sânii aia fermi și drăgălași, stat puțin la vorba cu o fata care ai ce vorbi , fara grabă .... Am optat pentru ON făcut cum trebuie mai cu Deep ,mai soft dar bun , fără atenție la sateliți dar nu a fost o problema ....a venit și ea la un 69 , curată fara mirosuri dubioase .... gemete ușoare din partea ei și când înfigeam 👅 in 🍓 mai adânc îl înfigea și ea pe al mic mai adânc... una peste alta o revedere frumoasă cu un sfârșit elegant și plăcut ...! Eu am sa mai revin cu drag la ea , pro client ! 

PS : spunea că vrea să își schimbe locația pentru că zona aceea este puțin mai mult ferita de noi ...și cam așa este , eu daca nu o știam și îmi dădea locația refuzam întâlnirea din start ! 

Cadoul pentru ea a fost 150 🌹 cu fin orala inclusa in preț ! 

Preturile comunicate de ea pe wapp 150 / 300 fin orala , oral , 69 , și fin corporala ! Pentru alte fetishuri vorbiți cu ea ! Link ul cu anunț este puțin mai sus  postat de alt "coleg" ! 

Spor ! 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...