Sari la conținut

Simy 0735726479


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Simy 0735279121
1 hour ago, sebulbas said:

Nu vreau sa te superi pe mine, dar stii ca poti sa te duci cateva pagini mai in spate si scrie acolo in ce zona. Atat de simplu este. Zic si eu, nu dau cu parul 🤷‍♂️

Ți-am dat o cupa pentru comentariul tău, pentru ca, cred ca oricum ți-ai răcit gura de pomana. Asa măcar sa fi convins ca cineva ți-a apreciat mesajul. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta

Bunaa disponibila ❤️❤️

Ofer :

-oral,adanc,umed,soft,ne/protejat

-finalizare doar corporala

-accept 69 diferite pozitii

Normal

-fk 

-dus asistat 

Cadou 100 de lei fin(30 de minute) 

             200 de lei o ora 

-masaj de relaxare 

Zona tomis nord Suceava Nr 3 

❤️❤️0735279121❤️❤️

Link spre comentariu
Acum 3 ore, simonasimy a spus:

Disponibila ❤️❤️❤️❤️

Draga @simonasimy! Voiam sa te informez ca ieri as fi apreciat foarte mult daca in loc doar sa-mi dai seen pe whatsapp, mi-ai fi raspuns, indiferent daca aveai sau nu posibilitatea sa ma primesti. Inteleg ca poate erai ocupata, dar din moment ce ai timp sa vezi un mesaj, presupun ca iti poti rapi intre 20 si 30 de secunde sa scrii un text scurt. Daca erai cu tel in mana, inseamna ca nu o aveai ocupata cu altceva si imi vine greu sa cred ca a obtinut respectivul o erectie spontana, venita de nicaieri si n-ai mai avut incotro. Asta e opinia mea. Daca tu crezi ca eu nu sunt important nici cat sa-mi raspunzi la un mesaj, atunci iti urez mult succes in a acorda atentie preferentiala 🤷‍♂️ O zi excelenta iti urez!

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu

La fix comentariul tau! Nu se aplica doar aici. E tare raspandit obiceiul asta. Parca din ce in ce mai raspandit, mai rau ca raia.

Eu o privesc ca pe o desconsiderare totala. Cat pot conta aceste mici detalii.

Spot on!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta

Bunaa disponibila ❤️❤️

Ofer :

-oral,adanc,umed,soft,ne/protejat

-finalizare doar corporala

-accept 69 diferite pozitii

Normal

-fk 

-dus asistat 

Cadou 100 de lei fin(30 de minute) 

             200 de lei o ora 

-masaj de relaxare 

Zona tomis nord Suceava Nr 3 

❤️❤️0735279121❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:all around
  • Oras:all around
La 25.06.2021 la 15:39, sebulbas a spus:

Draga @simonasimy! Voiam sa te informez ca ieri as fi apreciat foarte mult daca in loc doar sa-mi dai seen pe whatsapp, mi-ai fi raspuns, indiferent daca aveai sau nu posibilitatea sa ma primesti. Inteleg ca poate erai ocupata, dar din moment ce ai timp sa vezi un mesaj, presupun ca iti poti rapi intre 20 si 30 de secunde sa scrii un text scurt. Daca erai cu tel in mana, inseamna ca nu o aveai ocupata cu altceva si imi vine greu sa cred ca a obtinut respectivul o erectie spontana, venita de nicaieri si n-ai mai avut incotro. Asta e opinia mea. Daca tu crezi ca eu nu sunt important nici cat sa-mi raspunzi la un mesaj, atunci iti urez mult succes in a acorda atentie preferentiala 🤷‍♂️ O zi excelenta iti urez!

stai linistit,aceeași manevra mi-a făcut și mie 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722256984
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0722256984
  • Oras:Constanta

Am incercat sa dau de colega ei dar, neraspunzand, am zis sa incerc la Simona. Ma bucur ca am facut-o pentru ca mie mi-a placut fata. Este foarte simpatica si binedispusa sau asa am avut eu norocul. Am sunat, m-a indreptat cu dibacie catre locatie... bloc/apartament de pe vremea raposatului, aia e. Desi invechit, este curat si la baie am gasit ce trebuie. Fata arata bine spre foarte bine dupa standardele mele, foarte draguta si la fata. Am avut ce vorbi in scurta conversatie dinaintea actiuni, nu m-am simtit deloc stingher. La capitolul sex nu am ce sa reprosez. Nu sunt nici eu cel mai cunoscator, pentru mine a fost foarte ok, simtindu-ma excelent cu ea. A facut un sex oral in parametri, soft, nu cine stie ce artificii si la normal mi-a ascultat putinele cerinte fara nici cel mai mic moft. Fara nici o graba , am stat cam 30-35 minute pe ceas, dtd.

Notele subiective, evident:

Locatie: 8

Igiena: 10 (a  facut dus dupa ce am venit)

Oral: 7 ( nu e o nota mica din punctul meu de vedere, mie mi-a placut)

Normal: 9 (mi-a placut cum s-a miscat cand a avut ocazia)

GFE: 9 (aici e cea mai subiectiva nota... poate data viitoare e 4... sau 10)

De revenit? : Da, eu voi mai reveni la ea. A fost exact ce a trebuit intr-o zi nasoala de luni. O recomand in orice zi, mai putin luni...sa o mai prind si eu libera.

  • Like 6
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
Acum 11 ore, yofredmeyer a spus:

Am incercat sa dau de colega ei dar, neraspunzand, am zis sa incerc la Simona. Ma bucur ca am facut-o pentru ca mie mi-a placut fata. Este foarte simpatica si binedispusa sau asa am avut eu norocul. Am sunat, m-a indreptat cu dibacie catre locatie... bloc/apartament de pe vremea raposatului, aia e. Desi invechit, este curat si la baie am gasit ce trebuie. Fata arata bine spre foarte bine dupa standardele mele, foarte draguta si la fata. Am avut ce vorbi in scurta conversatie dinaintea actiuni, nu m-am simtit deloc stingher. La capitolul sex nu am ce sa reprosez. Nu sunt nici eu cel mai cunoscator, pentru mine a fost foarte ok, simtindu-ma excelent cu ea. A facut un sex oral in parametri, soft, nu cine stie ce artificii si la normal mi-a ascultat putinele cerinte fara nici cel mai mic moft. Fara nici o graba , am stat cam 30-35 minute pe ceas, dtd.

Notele subiective, evident:

Locatie: 8

Igiena: 10 (a  facut dus dupa ce am venit)

Oral: 7 ( nu e o nota mica din punctul meu de vedere, mie mi-a placut)

Normal: 9 (mi-a placut cum s-a miscat cand a avut ocazia)

GFE: 9 (aici e cea mai subiectiva nota... poate data viitoare e 4... sau 10)

De revenit? : Da, eu voi mai reveni la ea. A fost exact ce a trebuit intr-o zi nasoala de luni. O recomand in orice zi, mai putin luni...sa o mai prind si eu libera.

, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...