Sari la conținut

Simy 0735726479


Postări Recomandate

salutare ciocanarilor, sparg eu gheata cu o recenzie scurta la aceasta domnisoara...

Dupa multe incercari si schimburi de mesaje cu Simona ajung in sfarsit la locatie... aceeasi cu trixie... cand am vizitat-o pe trixie nu am folosit baia ca venisem direct de acasa din dush... acum insa eram in zona si cu chef de pedalat si a trebuit sa ma dushez un pic... ce sa vezi... baia fratilor... nu credeam ca exista garsoniere asa mici... baaa asa mici ca trebuie sa faci dush cocotat pe wc... am ramas shocat minute bune... si pana la urma am facut-o si pe asta... ba fratilor si eu am garsoniera ... dar asta le intrece pe toate...si gelurile de dush stau pe rezervorul de wc... ca nu exista nici macar o etajera undeva... nimic...sfinte sisoe... am vazut-o si pe asta...

in sfarsit... ies eu intra ea... vine in camera si incepem ... cu un oral bunicel...soft... nimic extraordinar... dar ce am vazut ... cand suge face un fel de ventuza pe ciocan... are gropite frate ... chiar misto... ceva genu "sexy teen" foarte misto...ajutata de mana din ce in ce mai mult ca am decis sa punem caciula cand am fost atentionat ca nu face fin orala... major turn-off cand defapt in schimbul de mesaje a zis ca face... eu pun accent pe treaba asta...nu pot urca poze... ca puneam un printscreen aici...punem caciula si urc eu peste ea... misionar...si incep sa patrund intens si cu toate ca mi-a spus ca e un pic racita... am decis sa o sarut ... si bine am facut... raspunde suav la saruturi pasionale... pana am terminat in balon... igienizat cu servetele... imbracat... schimbat cateva cuvinte despre locatie si ma facut sa cred ca o sa se mute curand...incurajez acest lucru.

note

locatie curata dar nu merita... 6

tipa bine proportionata sani micuti si frumosi genu teen... 9 (e genu meu de gagica)

oralul bun spre banal... 7 e loc de imbunatatiri

normal doar misionar dar se patrunde usor si adanc si inca ceva... se umezeste natural acest lucru e un plus pt mine... ca nu foloseste o tona de lubrifiant...8

anal nu cred dar nu am intrebat

halatu o sutica albastra cu caragiale pe coperta

de revenit ... da ... dupa ce se muta intr-o locatie mai spatioasa cu dush REGULAMENTAR si nu cocotat pe wc...si cred ca o vizita a unui membru consacrat ai forumului o poate ghida spre perfectiune...

 

Va salut,

Vaporeanul

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

salutare ciocanarilor, sparg eu gheata cu o recenzie scurta la aceasta domnisoara...

Dupa multe incercari si schimburi de mesaje cu Simona ajung in sfarsit la locatie... aceeasi cu trixie... cand am vizitat-o pe trixie nu am folosit baia ca venisem direct de acasa din dush... acum insa eram in zona si cu chef de pedalat si a trebuit sa ma dushez un pic... ce sa vezi... baia fratilor... nu credeam ca exista garsoniere asa mici... baaa asa mici ca trebuie sa faci dush cocotat pe wc... am ramas shocat minute bune... si pana la urma am facut-o si pe asta... ba fratilor si eu am garsoniera ... dar asta le intrece pe toate...si gelurile de dush stau pe rezervorul de wc... ca nu exista nici macar o etajera undeva... nimic...sfinte sisoe... am vazut-o si pe asta...

in sfarsit... ies eu intra ea... vine in camera si incepem ... cu un oral bunicel...soft... nimic extraordinar... dar ce am vazut ... cand suge face un fel de ventuza pe ciocan... are gropite frate ... chiar misto... ceva genu "sexy teen" foarte misto...ajutata de mana din ce in ce mai mult ca am decis sa punem caciula cand am fost atentionat ca nu face fin orala... major turn-off cand defapt in schimbul de mesaje a zis ca face... eu pun accent pe treaba asta...nu pot urca poze... ca puneam un printscreen aici...punem caciula si urc eu peste ea... misionar...si incep sa patrund intens si cu toate ca mi-a spus ca e un pic racita... am decis sa o sarut ... si bine am facut... raspunde suav la saruturi pasionale... pana am terminat in balon... igienizat cu servetele... imbracat... schimbat cateva cuvinte despre locatie si ma facut sa cred ca o sa se mute curand...incurajez acest lucru.

note

locatie curata dar nu merita... 6

tipa bine proportionata sani micuti si frumosi genu teen... 9 (e genu meu de gagica)

oralul bun spre banal... 7 e loc de imbunatatiri

normal doar misionar dar se patrunde usor si adanc si inca ceva... se umezeste natural acest lucru e un plus pt mine... ca nu foloseste o tona de lubrifiant...8

anal nu cred dar nu am intrebat

halatu o sutica albastra cu caragiale pe coperta

de revenit ... da ... dupa ce se muta intr-o locatie mai spatioasa cu dush REGULAMENTAR si nu cocotat pe wc...si cred ca o vizita a unui membru consacrat ai forumului o poate ghida spre perfectiune...

 

Va salut,

Vaporeanul

 

bine mai nea vaporeanul, ai reusit sa spargi gheata, acum ca ai spus, cred ca trebuie pusa la testate... felicitari simona, ai reusit prima recenzie pozitiva, curand, sunt convins ca vei avea mult mai multe, si nu uita tine cont de sfaturile ce le primesti de la membrii forumului, nu spun ca trebuie sa le iei de bune pe toate, dar fa o selectie si imbunatateste minusurile, vei avea doar de castigat :* … nenea vaporeanul, multumim de recenzie si pentru curajul de care ai dat dovada… ti-o spune un coleg de pe mare, am luat si eu tepe multe, de asta nu mai vreau sa risc fara sa stiu! te pup :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta

Mulțumesc si da voi tine cont de sfaturile voastre 💜💜💜

Sper sa ne schimbam curand locatia 😘😘😘

Pupiceii😘😘😘

Link spre comentariu

recenziile mele sunt putine si pe o perioada si mai scurta... sunt in tara 2 luni dintr-un an... asa ca ... atunci cand pot sa ajut de ce nu?... am cont relativ recent insa am fost un parazit al forumului foarte vechi... de pe la 16 ani cred... va salut si scuze de off-topic

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Mulțumesc si da voi tine cont de sfaturile voastre

Sper sa ne schimbam curand locatia

Pupiceii

 

simy draga, ai cont premium, pune mana si baga poze multe, fa-ti poze, rupe-ti 40 de minute, si uite-te la un tutorial de editat poze sa iti blurezi fata, sau direct pe paint iti pui o pata colorata pe fata. daca nu vrei sa ti se vada fata... dar fa poze multe si sexy, o sa fie un atu pentru tine! poze la greu, asta ne face pe noi sa venim la fete, pozele reale… asta si recenziile bune! te pup :*

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

recenziile mele sunt putine si pe o perioada si mai scurta... sunt in tara 2 luni dintr-un an... asa ca ... atunci cand pot sa ajut de ce nu?... am cont relativ recent insa am fost un parazit al forumului foarte vechi... de pe la 16 ani cred... va salut si scuze de off-topic

 

stai chill man, si eu sunt cam ca tine, bn stau mai mult de 2 luni acasa, dar sunt tot ca tine, si eu ajut comunitatea cat pot si cand pot... te pupa fratele! si scuze si eu de off-topic!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

simo vezi ca am scris ceva mai sus legat de servicii..

da simona… rupe-ti 15 minute din timpul tau si etaleaza o lista cu tot ceea ce faci tu, incearca sa fii profesionista, tine cont si de sfaturile userilor… iar lista cu ceea ce faci o poti pune in subsolul descrierii tale, ca sa apara mereu cand postezi ceva, contul tau pentru care ai platit, iti permite acest lucru! :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta

Da astazi o sa scriu tot ce fac si voi pune si cateva poze noi 😘😘 pupici multumesc pentru sfaturi 💜💖💖💗💖💗

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Da astazi o sa scriu tot ce fac si voi pune si cateva poze noi pupici multumesc pentru sfaturi

 

incearca sa pui lista in subsol, sa se vada mereu, vezu la alte fete sau alti useri care au cont premium, daca nu te descurci intreaba pe cineva cu cont premium cum sa faci asta, in P.M. sunt convins ca te va ajuta acea persoana, dar vezi sa fie cineva cu cont premium care deja are o chestie scrisa in subsol :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...