Sari la conținut

Simy 0735726479


Postări Recomandate

  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Salut , eu zic ca daca am fost aceasta fata e benefica o recenzie pt ce a prestat

Am sunat o pe Simy acum aprox 5 zile mi a raspuns draguta si amabila , mi a spus sa mai astept dupa ora stabilita am ajuns in zona ei , pe sucevei la geamie , asa precizeaza ea la tel , mi a spus scara etc.. am ajuns , m a poftit o fata super draguta si de treaba , doar ce ajunsese si ea , s a cerut la dus eu am asteptat cuminte , (facusem dus de acasa ) a iesit goala cu prosopelu ca imi venea sa o iau uda asa de cur , apoi i am lasat cei 100 de lei pt o finalizare si am trecut la atac . A inceput cu un oral bun lent iar dupa ceva mai rapid si mai adanc , ofera senzatii bune la oral sincer , stie ce si cum , m a rasfatat cam 10 minute cu oralul , o lua in gurita mai o puneam sa o linga cu limba ,a montat prezervativul  am trecut si la normal in pozitia caprei , ca tot s a colindat cu , capra :)) are un cur Simy bestial , carnos , am dat in ea in pozitia aia dar sincer m am terminat repede pe fundul ei -vina mea imi doream sa o fut un picut mai mult poate data viitoare :))  . O mica igienizare cu servetele , ea s a dus la baie a iesit intr un body cu chilotei arata bine de tot i am mai atins si eu curu si aia a fost .. e o fata care te face sa te simti bine in preajma ei 

oral - 9 pt ca e ascultatoare , nu e chiar ceva wow fata de alte fete

Normal - 8 nasol ca nu am apucat sa o testez mai mult 

Gfe 9 cel putin mie mi se pare o fata buna su la corp si la inima gen , vrea sa te faca sa te simti bine 

Locatie - nu stiu ce nota sa ii dau ca nu sunt agent imobiliar , sa dea altii da i ar prinde bine una mai buna .. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 5 ore, nacho123 a spus:

Salut , eu zic ca daca am fost aceasta fata e benefica o recenzie pt ce a prestat

Am sunat o pe Simy acum aprox 5 zile mi a raspuns draguta si amabila , mi a spus sa mai astept dupa ora stabilita am ajuns in zona ei , pe sucevei la geamie , asa precizeaza ea la tel , mi a spus scara etc.. am ajuns , m a poftit o fata super draguta si de treaba , doar ce ajunsese si ea , s a cerut la dus eu am asteptat cuminte , (facusem dus de acasa ) a iesit goala cu prosopelu ca imi venea sa o iau uda asa de cur , apoi i am lasat cei 100 de lei pt o finalizare si am trecut la atac . A inceput cu un oral bun lent iar dupa ceva mai rapid si mai adanc , ofera senzatii bune la oral sincer , stie ce si cum , m a rasfatat cam 10 minute cu oralul , o lua in gurita mai o puneam sa o linga cu limba ,a montat prezervativul  am trecut si la normal in pozitia caprei , ca tot s a colindat cu , capra :)) are un cur Simy bestial , carnos , am dat in ea in pozitia aia dar sincer m am terminat repede pe fundul ei -vina mea imi doream sa o fut un picut mai mult poate data viitoare :))  . O mica igienizare cu servetele , ea s a dus la baie a iesit intr un body cu chilotei arata bine de tot i am mai atins si eu curu si aia a fost .. e o fata care te face sa te simti bine in preajma ei 

oral - 9 pt ca e ascultatoare , nu e chiar ceva wow fata de alte fete

Normal - 8 nasol ca nu am apucat sa o testez mai mult 

Gfe 9 cel putin mie mi se pare o fata buna su la corp si la inima gen , vrea sa te faca sa te simti bine 

Locatie - nu stiu ce nota sa ii dau ca nu sunt agent imobiliar , sa dea altii da i ar prinde bine una mai buna .. 

și eu am fost la ea înainte de sărbători numai ca lipsa fk-ului strica  nota maxima,la gfe s-a apropiat foarte mult de gfe-ul alexandrei(topicul mamaia simpatica)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta

Buna dragilor disponibilă până la ora 21.00 ❤

Cateva detalii si despre serviciile mele

-oral,adanc,umed,soft,ne/protejat

-finalizare doar corporala

-accept 69 diferite pozitii

Normal

-fk 

-masaj de relaxare 

0799571141 🥰

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta

Buna dragilor disponibilă până la ora 21.00 ❤

Cateva detalii si despre serviciile mele

-oral,adanc,umed,soft,ne/protejat

-finalizare doar corporala

-accept 69 diferite pozitii

Normal

-fk 

-masaj de relaxare 

0799571141 🥰

Link spre comentariu

Am fost si eu la SimonaSimy in urma cu cateva zile si pot spune ca este o fata draguta dar care are cateva kg in plus ptr gusturile mele, eu fiind atras de fetele mai subtirele. 

Poate sa mi spuna si mie cineva cum arata colega ei, Beatrice ? Din ce stiu eu e ceva mai slabuta decat Simy ceea ce ma face sa i fac o vizita.

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 2 ore, bluegrana a spus:

Am fost si eu la SimonaSimy in urma cu cateva zile si pot spune ca este o fata draguta dar care are cateva kg in plus ptr gusturile mele, eu fiind atras de fetele mai subtirele. 

Poate sa mi spuna si mie cineva cum arata colega ei, Beatrice ? Din ce stiu eu e ceva mai slabuta decat Simy ceea ce ma face sa i fac o vizita.

mie nu mi s-a părut ca ar avea kg în plus,e chiar usurica

Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta

Buna dragilor disponibilă până la ora 21.00 ❤

Cateva detalii si despre serviciile mele

-oral,adanc,umed,soft,ne/protejat

-finalizare doar corporala

-accept 69 diferite pozitii

Normal

-fk 

-masaj de relaxare 

0799571141 🥰

 
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta

Buna disponibilă până la ora 21.00 ❤

Cateva detalii si despre serviciile mele

-oral,adanc,umed,soft,ne/protejat

-finalizare doar corporala

-accept 69 diferite pozitii

Normal

-fk 

-dus asistat 

 

-masaj de relaxare 

0799571141 🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0738576135
  • Oras:Constanta

Buna disponibilă până la ora 21.00 ❤

Cateva detalii si despre serviciile mele

-oral,adanc,umed,soft,ne/protejat

-finalizare doar corporala

-accept 69 diferite pozitii

Normal

-fk 

-dus asistat 

 

-masaj de relaxare 

0799571141 🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...