Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * - 5 Voturi

Natasha Secret Massage & Club

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
422 raspunsuri in acest thread

#361 natashasecretclub

natashasecretclub

VIP Member

• Membru Premium
  • 4480 Postari:
  • Inscris la:
    02 August 2013
  • Reputatie: 316

Postat 08 May 2018 - 04:43 AM

Doua noi fete se adauga echipei noastre

Sofia, fata blonda si Anisia.

natasha-secret-massage-sofia-03.JPG
    natasha-secret-massage-sofia-02.JPG
    natasha-secret-massage-sofia-01.JPG
    anisia-secret-masssage-01.JPG
    anisia-secret-masssage-02.JPG
    anisia-secret-masssage-03.JPG

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#362 natashasecretclub

natashasecretclub

VIP Member

• Membru Premium
    • 4480 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013

Postat 16 May 2018 - 03:03 PM

Wolrd Cup 2018 se vede altfel

Noi suntem deja pregatiti.

Natasha Secret Massage

Tel: +400726.409.360 / 021.335.04.99

www.secret-massage.ro

Get directions: www.getdirectionstonatasha.ro

World-cup2018-natasha-secret-massage.png

• 1

#363 rafa121

rafa121

Platinum Member

• Membru Premium
    • 1088 Postari:
    • Inscris la:
      18 June 2011
  • Reputatie: 666

Postat 22 May 2018 - 08:35 PM

La 150lei ora de masaj erotic nud am considerat că e convenabil să trec pe la Natasha. Nu lucrează acolo nicio fată cu acest nume -se ştie, eu am ales o oră de masaj erotic nud cu Ana,o domnişoară drăguţă, simplă şi comunicativă (fără "fiţe" -e important pentru mine acest aspect).

Am ajuns la ora stabilită la telefon şi nu au fost probleme.

>Salon :  8,75 -îmi place
            cearceaf mic şi papuci de unică folosinţă
            baie curată
            prosop mare

ora de masaj erotic chiar are 60 minute nu am nimic de reproşat la acest capitol, este ceas în cameră aşa că poate fi verificat oricând timpul rămas

>Aspect Ana :  8,75 -mică de înălţime, slăbuţă, sâni mici, cur super

>Masaj de relaxare :  7,5

>Masaj erotic :  8 -plăcut, dar mai are de învăţat

>GFE :  6 -nici nu face intenţionat vreun gest în sensul acesta, totul e din felul ei de-a fi 

>Erotism :  8 -ea a încercat prea puţin, dar e receptivă la sugestii şi ce s-a întâmplat a fost plăcut 

>Permisivitate :  6 -ce mă interesează pe mine mai mult lipseşte, dar cred că pentru mulţi e suficient ce acceptă

Caracterizarea pe care i-aş face Anei ar fi, pe scurt următoarea:

-prea puţin permisivă din punctul meu de vedere, m-a afectat mult acest aspect   :-/ 

-este o fată jovială şi mi-a transmis energie pozitivă :)       

-am remarcat o strălucire în privirea ei caldă care m-a cam tulburat, eu sunt mai sensibil  :blushing2 

A lipsit ceva ca să fie întâlnirea aşa cum îmi doresc eu, dar voi mai vizita salonul, condiţiile oferite clienţilor le consider bune, au fete destule.

• 3

#364 ultravox

ultravox

VIP Member

• VIP Member
    • 1651 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2017
  • Reputatie: 270

Postat 22 May 2018 - 10:09 PM

La 150lei ora de masaj erotic nud am considerat că e convenabil să trec pe la Natasha. Nu lucrează acolo nicio fată cu acest nume -se ştie, eu am ales o oră de masaj erotic nud cu Ana,o domnişoară drăguţă, simplă şi comunicativă (fără "fiţe" -e important pentru mine acest aspect)[/size].
                 Am ajuns la ora stabilită la telefon şi nu au fost probleme.

cearceaf mic şi papuci de unică folosinţă
            baie curată
            prosop mare

ora de masaj erotic chiar are 60 minute nu am nimic de reproşat la acest capitol, este ceas în cameră aşa că poate fi verificat oricând timpul rămas
    >Aspect Ana :  8,75 -mică de înălţime, slăbuţă, sâni mici, cur super
    >Masaj de relaxare :  7,5
    >Masaj erotic :  8 -plăcut, dar mai are de învăţat
    >GFE :  6 -nici nu face intenţionat vreun gest în sensul acesta, totul e din felul ei de-a fi 
    >Erotism :  8 -ea a încercat prea puţin, dar e receptivă la sugestii şi ce s-a întâmplat a fost plăcut 
    >[/size]Permisivitate :  6 -ce mă interesează pe mine mai mult lipseşte, dar cred că pentru mulţi e suficient ce acceptă[/size]

Caracterizarea pe care i-aş face Anei ar fi, pe scurt următoarea:
    -prea puţin permisivă din punctul meu de vedere, m-a afectat mult acest aspect   :-/ 
    -este o fată jovială şi mi-a transmis energie pozitivă :)       
    -am remarcat o strălucire în privirea ei caldă care m-a cam tulburat, eu sunt mai sensibil  :blushing2 

A lipsit ceva ca să fie întâlnirea aşa cum îmi doresc eu, dar [/size]voi mai vizita salonul, condiţiile oferite clienţilor le consider bune, au fete destule.

Nu e clar. Ce acceptă și ce nu acceptă? FK,cunni,69,
    intromisiuni"digitale",finalizare pe sâni, pe corp
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#365 chanzeu

chanzeu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      28 March 2015
  • Reputatie: 3

Postat 25 May 2018 - 01:46 AM

Sa povestesc si eu experienta la acest salon. 

Intru la salon pe un culoar misto amenajat ,inauntru foarte misto ambientul si curat, vin doar 2 fete tinere simpatice care incep sa imi explice serviciile si preturile si ma intreaba daca am mai fost la masaj la ele si le spun ca nu. 

Aleg una dintre ele pentru un masaj clasic ,cealalta imi ia banii dinainte (200 ron)  si ma intreaba daca vreau si ceva de baut.-

La care raspund -O cola daca este din partea casei( wtf  nici o bautura din partea casei macar  pentru un client nou e 2 lei o cola la 250mll  dao in... deja incepuse cu o bila neagra.)  . 

Bun intram in camera dupa care o astept sa vina de la dus ,,,parca nu mai venea 7-8  10 minute cred ca a stat.

Masajul de relaxare slabut ii ziceam sa faca ea mai apasat zice ca cica nu poate mai tare...Dupa care incepe cu vrajeala ca daca doresc ceva de baut un vin un cockteil,ca sa ne simtim bine cam insistent .,  .Zic ca nu  .  

Dar fata insista ca hai sa bei ceva ,intreb cat e un cockteil zice 50 lei...  zic hai ma sa iau un unul ca nu vin  in fiecare zi la masaj.

La care fata da dar sa fie 2 si pentru ea , pff cand am auzit mi-am dat seama ca fata e pe japca. Face o laba trista rapida si ma expediaza.   Cand ies afara si ma uit la ceas trecusera 30 de minute de cand am intrat si pana am iesit.

Ma gandeam sa ma duc si la cealalta fata bruneta ca era simpatica , dar acum scriind aici mi-am adus aminte ca a procedat la fel ca si fata de la masaj ma ataca cu -- '' Ceva de baut''     dar o sa renunt. 

Pacat  ca ambientu e misto ,,e facut cu gust ,fetele sunt ''proaspete'' si misto  dar la capitolu prestari servicii slab, comunicare slab. senzualitate slab, masaj de relaxare/ erotism slab. 

A si sa nu uit ca a fost reticenta la atingeri .  Iar o bila neagra ca mi-a luat banii de la intrare mi s-a parut japca, de obicei la alte saloane mi se luau banii in separeu in camera dupa o mica discutie chiar si dupa masaj . 

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#366 unuunu1

unuunu1

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 168 Postari:
    • Inscris la:
      24 July 2016
  • Reputatie: 18

Postat 25 May 2018 - 03:34 AM

Wolrd Cup 2018 se vede altfel

Noi suntem deja pregatiti.

Natasha Secret Massage

Tel: +400726.409.360 / 021.335.04.99

www.secret-massage.ro

Get directions: www.getdirectionstonatasha.ro

exista in lista de servicii si masaj de dominare??

Aceasta postare a fost editata de unuunu1: 25 May 2018 - 03:35 AM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#367 norbert1976us

norbert1976us

VIP Member

• Membru Premium
    • 1342 Postari:
    • Inscris la:
      20 February 2016
  • Reputatie: 677

Postat 25 May 2018 - 07:31 AM

Intru la salon pe un culoar misto amenajat ,inauntru foarte misto ambientul si curat, vin doar 2 fete tinere simpatice care incep sa imi explice serviciile si preturile si ma intreaba daca am mai fost la masaj la ele si le spun ca nu. 

Aleg una dintre ele pentru un masaj clasic ,cealalta imi ia banii dinainte (200 ron)  si ma intreaba daca vreau si ceva de baut.-

La care raspund -O cola daca este din partea casei( wtf  nici o bautura din partea casei macar  pentru un client nou e 2 lei o cola la 250mll  dao in... deja incepuse cu o bila neagra.)  . 

Bun intram in camera dupa care o astept sa vina de la dus ,,,parca nu mai venea 7-8  10 minute cred ca a stat.

Masajul de relaxare slabut ii ziceam sa faca ea mai apasat zice ca cica nu poate mai tare...Dupa care incepe cu vrajeala ca daca doresc ceva de baut un vin un cockteil,ca sa ne simtim bine cam insistent .,  .Zic ca nu  .  

Dar fata insista ca hai sa bei ceva ,intreb cat e un cockteil zice 50 lei...  zic hai ma sa iau un unul ca nu vin  in fiecare zi la masaj.

La care fata da dar sa fie 2 si pentru ea , pff cand am auzit mi-am dat seama ca fata e pe japca. Face o laba trista rapida si ma expediaza.   Cand ies afara si ma uit la ceas trecusera 30 de minute de cand am intrat si pana am iesit.

Ma gandeam sa ma duc si la cealalta fata bruneta ca era simpatica , dar acum scriind aici mi-am adus aminte ca a procedat la fel ca si fata de la masaj ma ataca cu -- '' Ceva de baut''     dar o sa renunt. 

Pacat  ca ambientu e misto ,,e facut cu gust ,fetele sunt ''proaspete'' si misto  dar la capitolu prestari servicii slab, comunicare slab. senzualitate slab, masaj de relaxare/ erotism slab. 

A si sa nu uit ca a fost reticenta la atingeri .  Iar o bila neagra ca mi-a luat banii de la intrare mi s-a parut japca, de obicei la alte saloane mi se luau banii in separeu in camera dupa o mica discutie chiar si dupa masaj . 

felicitari pentru recenzie...ai fost simpatic cu cocktail-ul!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#368 norbert1976us

norbert1976us

VIP Member

• Membru Premium
    • 1342 Postari:
    • Inscris la:
      20 February 2016
  • Reputatie: 677

Postat 25 May 2018 - 07:33 AM

mergi la fantasy masaj.....acolo gasesti si permisivitate, si discretie, iar ora este ora. Exista posibilitatea sa intri 30 min, si vei sta cel putin 30 min....

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#369 ultravox

ultravox

VIP Member

• VIP Member
    • 1651 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2017

Postat 28 May 2018 - 10:44 AM

Cred ca se-ntampla ceva cu salonul. De 3 zile nu mai raspunde nimeni la niciunul dintre numerele afisate pentru contact.

Ce naiba o fi ? Dupa Jokeru Massage a venit si randul Natashei ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#370 natashasecretclub

natashasecretclub

VIP Member

• Membru Premium
    • 4480 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013

Postat 28 May 2018 - 04:05 PM

Cred ca se-ntampla ceva cu salonul. De 3 zile nu mai raspunde nimeni la niciunul dintre numerele afisate pentru contact.

Iti multumim pentru grija si pentru ca ne-ai cautat. Salonul a dat fetelor o mica vacanta de weekend pentru a reveni mai bronzate.

Dar de astazi functionam in regim normal. 

Altfel, sa nu uitam ca Natasha este un brand care anul acesta face primii 10 ani:) Si mai e mult pana la majorat:)

10-natasa-secret-club.jpg

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#371 ultravox

ultravox

VIP Member

• VIP Member
    • 1651 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2017

Postat 28 May 2018 - 11:17 PM

Iti multumim pentru grija si pentru ca ne-ai cautat. Salonul a dat fetelor o mica vacanta de weekend pentru a reveni mai bronzate.
    Dar de astazi functionam in regim normal. 
    Altfel, sa nu uitam ca Natasha este un brand care anul acesta face primii 10 ani:) Si mai e mult pana la majorat:)

Multumiți pentru grijă? Ca să vezi am devenit miștocari(e). Bravos. Da' cum ați zis? Vacanță? Aha
    • 0

#372 natashasecretclub

natashasecretclub

VIP Member

• Membru Premium
    • 4480 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013

Postat 29 May 2018 - 03:31 PM

Multumiți pentru grijă? Ca să vezi am devenit miștocari(e). Bravos. Da' cum ați zis? Vacanță? Aha

Credem ca ne-ai inteles un pic gresit. Nu este nicio "mistocarie".

Iti multumeam pentru interesul acordat, pentru faptul ca ne-ai cautat si ti-ai ridicat un semn de intrebare daca nu ti s-a raspuns la telefon.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#373 boy4you43

boy4you43

clipele de neuitat...sunt cheia fericirii!

• VIP Member
    • 3209 Postari:
    • Inscris la:
      13 January 2015
  • Reputatie: 1361

Postat 31 May 2018 - 06:25 PM

ce s-a intamplat cu Jokeru?
    • 0
    It's my life not grumpy!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#374 ultravox

ultravox

VIP Member

• VIP Member
    • 1651 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2017

Postat 31 May 2018 - 07:43 PM

ce s-a intamplat cu Jokeru?

S-a inchis. Vezi pe topicul lor.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#375 boy4you43

boy4you43

clipele de neuitat...sunt cheia fericirii!

• VIP Member
    • 3209 Postari:
    • Inscris la:
      13 January 2015
  • Reputatie: 1361

Postat 31 May 2018 - 07:45 PM

S-a inchis. Vezi pe topicul lor.

de ce? ce au patit?
    • 0
    It's my life not grumpy!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#376 ultravox

ultravox

VIP Member

• VIP Member
    • 1651 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2017

Postat 31 May 2018 - 07:53 PM

de ce? ce au patit?

Chiar nu stiu, abia deschisesera, parea un salon de perspectiva, pozitie buna, doua fete remarcabile (Vera si Desiree), spuneau ca urmeaza sa mai angajeze alte fete......si deodata, naiba stie ce s-a intamplat, s-a inchis. Pacat, arata foarte bine.

• 0

#377 cerrone

cerrone

VIP Member

• VIP Member
    • 1112 Postari:
    • Inscris la:
      07 April 2018
  • Reputatie: 569

Postat 01 June 2018 - 01:33 PM

O lucra Ana azi ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#378 natashasecretclub

natashasecretclub

VIP Member

• Membru Premium
    • 4480 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013

Postat 01 June 2018 - 04:37 PM

O lucra Ana azi ?

Astazi vineri Da o gasesti pe Ana
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#379 rafa121

rafa121

Platinum Member

• Membru Premium
    • 1088 Postari:
    • Inscris la:
      18 June 2011
  • Reputatie: 666

Postat 04 June 2018 - 08:36 PM

Am fost şi pentru o ora de masaj erotic nud cu Anisia. Am avut parte de o experienţă cu totul diferită de cea cu Ana sau cu alte fete de la Natasha. Anisia a fost foarte activă pe parcursul şedinţei de masaj, nu mi-a dat pace deloc :)

cearceaf mic şi papuci de unică folosinţă
            baie curată
            prosop mare

ora de masaj erotic nu are chiar 60 minute când e vorba de Anisia, e mai şmecheră şi m-a luat prin surprindere cu încercarea de a fura din minutele orei de masaj, acum mă gândesc să vă pun pe voi în gardă :) , e oricum foarte diplomată permanent, aşa că nu m-a supărat dar n-am uitat  ^_^ 

>Aspect Anisia :  8,75 -sânii siliconaţi sunt punctul ei forte (după părerea mea)

>Masaj de relaxare :  6,5

>Masaj erotic :  7,5

>GFE :  

>Erotism :  9 - :crazylove era dezlănţuităăăă 

>Permisivitate :  8 -destul de bine, dar mie mi-ar fi plăcut să fie la nivel maxim, numai atunci aş fi mulţumit  :) 

Eu sunt o persoană liniştită, dar, dacă într-o zi nu am chef de masaj erotic nud clasic, ci de unul special, prima opţiune e Anisia, această fată are multă energie şi vreau să o mai consume şi cu mine aşa cum ştie ea atât de bine.

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#380 natashasecretclub

natashasecretclub

VIP Member

• Membru Premium
    • 4480 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013

Postat 07 June 2018 - 01:47 PM

Natasha Secret Massage are placerea de a va o prezenta pe Maria, noua membra a echipei noastre.

maria-natasha-secret-massage-02.JPG
    maria-natasha-secret-massage-04.JPG
    maria-natasha-secret-massage-03.JPG

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Google (1)