Sari la conținut

Secret Massage


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Ca sa fie bine, sa nu fie rau, am ajuns din nou la Nicole.

Desi mai sunt maseuze ale caror client fidel sunt, este posibil ca asta sa fie primul salon de masaj erotic, care sa reuseasca sa ma fidelizeze.

Ma bucur sa vad ca piata asta incepe sa se aseze cat de cat si sa se alinieze la un standard firesc.

Feedback-urile sunt luate in serios, iar imbunatarile se vad de la vizita la alta. Felul in care se adreseaza la telefon, disponibilitatea fetelor, bautura cu care esti servit cand ajungi, toate aceste lucruri conteaza foarte mult, pentru ca masajul erotic nu se rezuma la, excuse my French, o laba uleioasa in 10 minute si un ciocanit in usa 3 minute mai tarziu.

Nicole, desi nu practica masajul de foarte mult timp, reprezinta, din punctul meu de vedere, un etalon de atitudine, motiv pentru care, pana acum, niciuna dintre colegele ei nu m-a tentat :)

 

Cadoul si notele, sunt exact ca si data trecuta - 150 lei/h:

10 - atitudine, GFE, igiena maseuza, masaj erotic, igiena salon, 

9 - masaj de relaxare (da' aici chiar nu-i bai. nu asta este motivul real pentru care merg la masaj erotic :D)

 

Felicitari pentru ce faceti acolo si sa nu va ganditi vreodata sa coborati standardele pe care le respectati acum ;)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI
Multumim Indianajones pentru vizita si in mod special pentru recenziile obiective
 
Ne bucuram sa te avem in randul clientilor nostri fideli, la fel cum dorim sa le multumim tuturor clientilor nostri fideli.
 
Si va multumim dumneavoastra, clienti care, dupa prima vizita, ati devenit clienti fideli ai salonului nostru, pentru ca dumneavoastra:
 
- va respectati ora programarii facute si nu faceti programari doar de dragul de a suna la un salon. 
 
- nu sunati in disperare si nu cereti detalii picante care sa devina motiv de autosatisfacere trista la telefon.
 
- stiti ca intr-o cofetarie nu veti putea fi serviti cu mici si fleici la gratar (asta nu inseamna ca ii judecam pe cei care ii propun grataragiului sa le prepare un tort, pentru ca fiecare alege pentru el exact ce considera ca merita si isi doreste).
 
- nu incercati sa fugiti cu maseuza aleasa, propunandu-i o cariera de vis in alt domeniu sau casnicia perfecta. (nu judecam fetele care accepta aceste propuneri dar macar sa ne anunte si pe noi cand se tine nunta caci ne-ar onora sa fim invitati). 
 
- intelegeti faptul ca, in acest domeniu, discretia este esentiala si nu insistati in a afla date personale despre maseuze (email, tel, facebook etc.) (ne pare rau ca nu toate maseuzele inteleg importanta acestui aspect, dar timpul va rezolva si acest detaliu).
 
- va alocati din timp sa ne trimiteti feedback-ul vostru (si asteptam in continuare feedback-urile dvs atat pe forumuri cat si pe email sau in receptie, la finalul vizitei.
 
- recenziile dumneavoastra sunt tot timpul obiective si impartiale, atingand atat punctele bune cat si minusurile ( Exista si persoane care, dupa multe experiente placute intr-un salon, despre care nu au relatat nimic, incep si scriu foarte multe lucruri negative intr-o singura recenzie, doar pentru ca au avut, la un moment dat, si o experienta mai putin placut. Dar, dreptul la opinie se respecta).  
 
- ne-ati inteles momentele in care am avut scapari, fie din punct de vedere administrativ cat si al calitatii serviciilor oferite de catre maseuze (la fel cum apreciem fetele care s-au alaturat echipei noaste pentru ca au inteles ca ne dorim fete speciale care pun respectul fata de client pe primul loc, si in acest fel vor fi apreciate si vor avea satisfactia dorita).
 
In final, dragii nostrii clienti si viitori clienti, nu suntem perfecti, dar ne straduim sa fim pe locul doi in topul saloanelor de masaj.
 
 
Cu drag
 
echipa Secret Massage
 
 
PS
 
Si pentru ca ne place creativitatea, salutam in felul nostru ideea unei agentii care ne-a adus aminte ca avem in Bucuresti o strada unica in felul ei. 
 
Iar noi va aratam imprejurimile acestei strazi :)
 
post-86370-0-47562700-1406631981_thumb.jpg

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la acest  salon saptamana aceasta, in plina canicula,pe la pranz. Nu mai fusesem de pe vremea cand se numea Natasha, dar nimic nu s-a schimbat in privinta locatiei, a receptiei, camerele, etc,  asta insemnand ca desi nu sunt finisaje de top (ca la Mon Amur, de exemplu) ,  per ansamblu este curat si o atmosfera ok.

La receptie, 3 fete, una plinutza prea, una destul de plinuta iar cealalta slim, adica Deea. Am ales-o pe ultima si la final m-am felicitat.Am ales masaj plus show cu vibrator la 250 lei

Masajul de relaxare a fost profesionist, nu s-a lungit, dar a lucrat toate zonele.La erotic, pasional, cu tehnica speciala la finalizare, nu un banal si sec hand-job cum se practica in majoritatea saloanelor, fie de lux sau nu prea.

De asemena, la plusuri pentru Deea a fost si un striptise inceput ( care am inteles ca a fost din partea casei, pachetul nu-l cuprindea) si un show de zile mari cu vibratorul unde fata chiar s-a implicat provocandu-si un orgasm si oferind o priveliste dementiala.

Ce sa spun, sper ca ea sa mai ramana, eu, daca voi reveni, pe ea o sa o aleg din nou.

La final, un mare minus pentru salon este baia de la etajul 1.  Dusul a trebuit sa dureze, si la venire si la plecare, vreo 10 min din cauza lipsei de presiune, mai repede te-ai fi spalat din sticla. Apoi, nici apa calda nu venea , de a trebuit sa vina Deea si sa faca nu stiu  manevre cu robinetul de la chiuveta ca sa poata veni si la cada!!! Am intrebat-o daca asa e mereu si mi-a spus ca da, dar s-a scuzat fiindca nu poate si ea decat sa "dea mai departe", dar se pare ca degeaba.

In fine, daca puteti trece peste astfel de amanunt, e un salon de mers.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost acum vreo 2 saptamani la acest salon.

Locatia binecunoscuta pe Lamaitei, am nimerit strada destul de greu, cu tot cu gps.

M-am programat telefonic, masajul erotic simplu este 200 fara programare si 150 cu :snap  - pe site 200 - cam ciudat marketing-ul practicat de salon

 

Am intarziat putin la salon, din aceasta cauza, dupa ce m-au primit la receptie, am stat singur intr-o camera vreo 10 minute, ca tocmai venise alt client.

M-au servit cu un whisky (la cererea mea) - fetele foarte uimite ca vreau ceva alcoolic.

 

Ca optiuni fete, erau doar Deea si Ada, am preferat-o pe Ada pentru ca Deea era prea slim si dpdv aspect nu prea era genul meu

Am optat pentru masaj erotic 1 ora +jacuzzi 30 minute (150+80=230, pe care i-am platit in avans). Din greseala am dat 240, fetele foarte corecte mi-au returnat 10 ron, pe care i-am lasat fetei ca bonus.

 

Sedinta a inceput cu un masaj de relaxare foarte bine executat, as fi vrut o idee mai puternic dar bun si asa.

Apoi am avut de un masaj erotic si body facut ca la carte, fara graba. Fata are sanii fermi, medii, numai buni. Un punct in minus ca nu s-a lasat atinsa la pasarica, ce sa mai zic de cunilingus, in rest foarte ok. In tot acest timp am dat gata aproape 2 pahare whisky, al 2-lea cu cola ca nu prea mancasem si ma cam lua valu..

 

Dupa aceea am intrat in jacuzzi, care de fapt era cada din baie cu 3 jeturi - nu merita cei 80 ron suplimentari, dupa parerea mea. Am mai stat 15 minute de vorba si cam asta a fost

 

Ca si note:

locatie 8 - apa calda se lasa asteptata la dus, baia in schimb curata, cu toate facilitatile; camera de masaj ok, cu AC, muzica super ok, masajul se efectueaza pe saltea

fata 8 - in jur de 19-20 ani, accent usor moldovenesc, corp frumos, fatza ok

GFE - 7 - minus pentru ca se tot ferea sa fie atinsa "acolo"

halatul 240 (230+10 bonus)

 

de revenit, dar poate cu alta fata (eventual aflati cand e cea favorita disponibila)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutari!!

Am revenit dupa o lunga perioada la acest salon in care cu greu am gasit o ora sa ma programez.seara n am avut nici o sansa asa ca am preferat o ora in plina zi.

Am ales sa merg cu Ada ,asta pt ca era singura disponibila) :)

Acum au o receptionera care face programarile ,te tine de vorba daca cumva se intarzie programarea si iti ofera ceva de baut.destul de prietenoasa si imcearca sa si faca jobul cum poate ea mai bine.

La ce trafic e chiar era nevoie de cineva ca ea.

Despre Ada n am ce sa va zic foarte multe intrucat nu vb mult ea isi face treaba s atat

Este f dragutza ,tanara,curata dar dupa parerea mea nepotrivita pt un masaj erotic

Bunicica pe masajul de relaxare cam nota 8 dar pt erotic nu are nota de trecere

Nu se lasa atinsa deloc (atinsa finutz)si nici nu face click cu "eroticul"

O inteleg pastreaza atingerile pt acasa si prietenul ei

De revenit la salon, Da clar e un salon de top dar cu alta fata si de recomandat daca ar avea cel putin 4 fete mereu ca sa poti alege si sa fie mereu proaspete cu chef de munca.

E greu sa dai randament mare daca dupa ce intrii cu un client o ora poate si mai mult te ia alt client de noua si o iei iar de la capat si asa poate toata ziua.tre sa aiba cumva " foamea clientului"si o oarecare concurenta intre ele ceea ce acum nu prea exista acest lucru.

Este pur si simplu o parere personala.

Halatul:150 ron plus 50 ron lasati Adei

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Saptamana asta am ajuns si eu, din nou, la Secret Massage.

Am fost foarte dezamagit sa aflu ca Nicole nu mai lucreaza acolo, insa mi-a trecut cand am ajuns si am cunoscut-o pe Ada :)

Ada este o domnisoara cu mult bun simt, o atitudine superba si cu un corp la fel de superb. Am mentionat calitatile in oridinea asta, pentru ca in ordinea asta le evaluez de fiecare data.

Atat masajul de relaxare cat si cel erotic au fost printre cele mai bune pe care le-am primit pana acum. Intr-adevar, atingerile nu sunt permise, ceea ce nu e chiar iesit din comun pentru un masaj erotic, insa, uneori poate fi util :)

Notele mele sunt de 10, de la un capat la altul, atat pentru Ada cat si pentru salon. Cadoul: 150 lei/h

 

Si ca nu treaca nici o recenzie fara feedback mai putin pozitiv, asa cum v-am obisnuit, sunt 2 lucuri la salon care pot (si ar trebui) fi imbunatatite:

1. interfonul - poarta se deschide dupa o luuuuuunga asteptare, timp in care vecinii/vecinele se holbeaza si te masoara din cap pana-n picioare, lucru care este foarte neplacut

2. relatia cu vecinii - pentru ca nu era loc in fata salonului si pentru ca, si daca era loc, intotdeauna prefer sa parchez mai departe de intrare, din considerente usor de imaginat, am parcat doua numere (de strada :)) mai sus. Cand am iesit, ma astepta in poarta un dulap de muschii-mei-minte-nu-are sa-mi atraga atentia ca atunci cand mai vin la salon, sa parchez la salon, nu langa curtea lui. Era pus pe scandal, insa n-a avut cu cine, ca n-aveam chef de probleme. Oricum, aparent, el are o problema mai mare cu faptul ca acolo este un salon de masaj, decat cu parcarea in sine, si asta poate crea neplaceri clientilor. (nu am parcat in poarta lui, ci paralel cu zidul casei; nu a avut o problema cu parcarea in sine, ci cu faptul ca am venit acolo)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la Secret Massage acum vreo cateva saptamani. Stiu salonul de cand era Natasha. Am fost de mai multe ori si de fecare data a fost ok. Se remarca intr-adevar prin showul cu vibraorul.

Problema ca si alte saloane e ca nu reusesc sa pastreze fetele.

 

Am facut masaj cu Deea ultima data , cand am ajuns mai erau inca 2 fete , Nicole si inca una nu mai tin minte numele. Fiind sambata am extras din tombola juma de ora gratuit de care am profitat din plin.

 

Masajul de relaxare a fost foarte bun, avea mainile calde si o atingere foarte fina.

Partea erotica a fost foarte misto are un stil aparte m-a sarutta pe tot corpul, m-a lasat si pe mine, s-a jucat cu vibratorul, a parut chiar ca se simte bine. mi-am dat drumul intr-un final glorios.

E o fata cu scoala si se vede, adica chiar ai ce vorbi cu ea, . Sau asa mi s-a parut la 12 noaptea atunci.

 

AM fost dezamagit sa aflu ca nu mai lucreaza. De fapt chiar voi deschide un topic , sutn curios daca stie cineva ceva de ea.

 

Note:

1. salonul e cam de 8 asa, poate ar fi si mai bine daca ar avea cearceafuri din-alea de unica folosinta ca la amazonia

2. Deea , 10 p linie, cel mai bun masaj erotic pe care l-am primit.

 

Nu am avut niciodata probleme cu parcarea dar voi fi mai atent. Oricum prefer sa ma duc cu taxiul.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

  Multumim l "seven7337" pentru ca ti-ai facut cont special pentru a ne face aceasta recenzie si suntem primii despre care povestesti. Nu stim de ce nu ai mai facut-o pana in prezent desii spui ca vizitezi acest loc de foarte multi ani, inca de cand se numea Natasha. (ca fapt divers, fata despre care spui nu mai este la noi de o luna).     Ca sa nu deviam de la subiectul arzator pentru tine, avem de facut urmatoarea precizare:

 

- Secret Massage nu va accepta niciodata in echipa fete care se imprumuta cu bani de la clienti, mint conducerea cu privire la comportamentul clientilor in camera, nu isi respecta programul, nu au bunul simt de a isi anunta macar printr-un mesaj absenta de la lucru, si in general, prin atitudinea lor, ne pun in situatia de a nu ne respecta clientii si programarile.

Daca aceste "minime" cerinte pe care le avem, de a ne respecta clientii, sunt prea mult pentru vreo fata, aceasta nu va putea ramane in echipa noastra. Problema pe care credem ca le au si alte saloane si de aceea "nu reusesc" sa pastreze fetele. 

 

Si pentru ca ai sugerat un topic special pe acesata tema, de identificare a locului unde a plecat o fata de la un salon, mentionam, ca fapt divers, ca am primit de la clienti si intrebarea inversa. A plecat fata X, ca sa putem reveni?

Poate fi o idee si pentru celelalte saloane de a anunta cand isi fac curatenie in curte pentru ca acei clienti fideli, pe care ii au, sa revina.

 

Pentru Secret Massage acest subiect este unul incheiat, iar pe clienti ii asteptam sa cunoasca fetele noi din echipa noastra.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  Ar fi super misto daca teoria poate fi aplicata si-n practica in Mioritza.

 

  Nu ca vreau sa zic, dar totusi fiind democratie, cred pot sa-mi exprim si eu un punct de vedere asupra fenomenului  finalizarii manuale a jucariei, cu oribila crema de calcaie  Body Lotion la 3 lei kilu ori cu olei parfumat, asta in cazurile fericite.

  Teoretic majoritatea saloanelor sunt, ar trebui sa fie legale, ca real si practic nimic nu poate functiona corect,legal si normal in rrromanica, este cu totul alta ciorba de peshte.

  Daca macar la saloanele care se bat cu pumnul in piept ca asigura fetelor si carte de munca, implicit CAS si alte alea, majoritatea dintre acestea tot din comisionul fetelor, daca macar acele saloane ar plati un salariu basic fetelor de 10-15 mil pe luna, nu cred ca s-ar mai intampla, ca fetele sa migreze de la un salon la altul(pacalite de concurenta cu cateva milioane prima de instalare), ori sa pateasca anumite ''drameee'' specifice numai lor aproape zilnic, in famelie, cu cateleu, cu purcelu, cu copelu', cu gigelu-trantorul de acasa/pestele luat legal cu acte, cel care le mananca banii...si multe altele.

  Ca daca ar fi primit salariu si ar fi fost penalizate din el, sigur s-ar fi limitat numarul de absente, intarzieri nemotivate, fetele nemaifiind nevoite sa-si dea numarul privat clientilor, ca sa mai faca si ele cate un ciubuc in afara salonului, cand se apropie ziua de chirie/intretinere.

   Acum vreo 15 ani cand au inceput sa apara primele saloane cu firma si oarecum cu acte legale, cam asa se intamplau lucrurile, putand gasi fete la acelasi salon chiar si 3-5 ani de zile in aceasi amosfera vesela si relaxanta, acum, uneori am impresia ca sunt la parastas in receptiile saloanelor, in zilele astea cand totul se face la plesneala( a clientului cat si a angajatului), esti norocos daca mai gasesti o fata 2 ani de zile la un salon, de multe ori fiind fata ce asigura legatura directa cu patronul, a treia ureche/al treilea ochi al bossului, majoritatea prestand doar ca ''receptionere'', asta pentru regular customers...in rest, majoritatea fetelor  daca nu-si gasesc vreun martalog cu bani sa se retraga ori sa fuga dupa caini cu covrigi in coada prin Europa, in decurs de 2-3 ani de zile vor face turul saloanelor din oras, iar dupa maximun 4 ani, chiar turul oraselor.

   Faptul ca fetele nu au asigurata macar o chioftea, shawarma pe luna, va produce de multe ori o relatie destul de tensionata intre ele la salon, incepand barfele si chiar determinandu-le sa-si fure una alteia clientii.

 

  A fi luata ca o chestie generala referitoare la saloanele de masaj, si nu o critica adusa acestui salon...parerea mea, zic si io, nu dau cu paru'. :hihat

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Dragii nostri

 

Pentru a va rasplati timpul acordat recenziilor despre salonul nostru, in aceasta toamna va vom delecta momentele petrecute pe acest forum cu povestile celor mai intersante locuri din Bucuresti, prezentate de fetele noastre.

 

Incepem cu Fantana George Grigore Cantacuzino din Parcul Cacul I. 

 

In locul actualei fantani, pe dealul Filaret se afla o fantana monumentala, construita in secolul al XVIII-lea, de catre mitropolitul Filaret al II-lea, cunoscuta sub numele de  "Fantana de pe Dealul Filaret"

Actuala fantana a fost construita in anul 1870, din initiativa și pe cheltuiala primarului Bucurestiului Gheorghe Grigore Cantacuzino. 

In acea perioada, fantana era cunoscuta ca avand cea mai pura apa din Bucuresti. 

 

Vom continua prezentarea fetelor de la Secret Massge si povestile din spatele monumentelor din Bucuresti in rubrica de Anunturi.

 

Va multumim pentru vizite, opinii pareri si sfaturi si va asteptam sa fiti la fel de obiectivi pentru a ne putea imbunatatii serviciile.

 

post-86370-0-51091800-1410262195_thumb.jpg
  • Like 3
Link spre comentariu

Am vizitat si eu salonul dupa cateva incercari nereusite. 

 

Programare telefonica cu cateva ore in avans. Locatia cunoscuta, fara probleme cu vecinii sau parcarea. Am gasit doua domnisoare disponibile din care am ales-o pe Adda. Am fost servit cu un suc si invitat in camera. 

Dupa dus ma intorc in camera unde mi se alatura si Adda dupa inca cateva minute. Schimbam cateva vorbe si ma intind sa incepem masajul. Masajul de relaxare bun, cu atentie sporita pe picioare si spate. Dupa masajul de relaxare trecem la body massage, bun, dar nu extraordinar urmat de indemnul sa ma intorc. Continuam body masaj pe fata si finalizare cu mana. Adda a incercat sa se faca placuta pe tot parcursul masajului, dar a pastrat o oarecare distanta, si a permis atingeri doar pe corp si sani. 

 

Notele:

 

Locatie: 7,5

Fete disponibile: 7,5

Domnisoara aleasa: 7,5

Masaj relaxare: 8,5

Masaj erotic: 8

 

Halat: 150 lei pentru 1 h door-to-door.

 

Per total o experienta buna si un masaj corect pentru 150 lei. As fi preferat sa fie mai destinsa domnisoara si mai calda. Voi reveni sa testez si alte fete. Ar fi de apreciat daca ar aduce fete ceva mai dragute si sa fie macar 3-4 disponibile.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns si eu intr-o noapte tarziu dupa miezul noptii. Programare facuta din scurt la telefon cu 20 minute inainte. Erau 2 fete disponibile, sper sa nu gresesc numele, Ina si Kendra. Am stat cateva minute la povesti in receptie, mi-au oferit de baut ceva la alegere si m-au rugat sa o aleg pe una dintre ele sau pe amandoua. Cum nu aveam buget pregatit pentru doua fete si cum era prima experienta la un salon de masaj, am zis sa o incep treptat in acest domeniu si am ales o singura fata, pe Ina, pentru o ora.

Ina o blonda inalta, pe tocuri se ducea spre 1.88, slim, picioare si fund misto, pe care le-am admirat urcand in urma ei la etajul vilei, ca dezavantaj  as remarca sanii cam mici. M-a condus in camera, unde erau 2 saltele si prosoape pregatite. A pornit apa la dus ca sa se incalzeasca cat timp ma dezechipam, am facut dusul de rigoare si am revenit pe una din cele 2 saltele. Intinsese un prosop mare si mai era pregatit inca unul mai mic pentru a-l intinde pe perna. Aici un plus pentru salon. Era si AC in camera, de data asta dat drumul pe caldura, un radio cu muzica ok si evident un ceas.

Masajul de relaxare a fost decent, ulei din abundenta, nimic iesit din comun. Mai mult am stat la povesti ca nu cumva sa adorm, dar efecte terapeutice nu prea am resimtit.

Dupa ceva vreme m-am intors cu burta-n sus, unde usor usor a trecut la cel erotic. Cum spuneam e prima experienta la un salon dar nu am inteles erotismul din acel masaj. O luna perioada mi-a frectionat mandria cu acelasi ulei. De remarcat ca a facut-o incet si nu la repezeala. Dar ea statea in genunchi langa mine. Am intrebat-o daca in asta consta partea erotica si ea a zis da, cum altfel? Pai eu stiu ma gandema ca e ceva mai intim, sa simt si eu ceva, moment in care a schimbat pozitia, s-a pus cu fundul deasupra mea in reverse cow girl si a continuat aceeasi frectie cu ulei. Am finalizat intr-un final, m-a sters cu servetele si m-am dus iar la dus sa dau tona de ulei jos. De data asta au fost ceva fluctuatii cu temperatura apei dar am reusit sa fac dus. Desi a insistat ca sa nu ma grabesc ca mai e timp am plecat de buna voie in treburile mele.

Ca note:

Ina - 7.5 - 8

Locatia : 8.5 (curat, amenajat ok pt scopul locatiei, un miros un pic ciudat in baie, mici probleme cu apa calda si presiunea)

Masaj de relaxare: 8

Masaj erotic: nu am cu ce compara, dar fata de asteptarile mele as zice nota 5 (de mai multa implicare si erotism am avut parte la lap dance)

 

Platit 150 lei

  • Like 6
Link spre comentariu

Zilele trecute am revenit la Secret Massage. Locatia este bine cunoscuta si nu mai comentez prea multe legat de ea.

 

Erau doua domnisoare disponibile Ina si Kendra, ambele cu zambetul pe buze si foarte prietenoase. Am ales sa intru cu Ina, o blonda slabuta si inalta, si nu cu Kendra care este putin cam corpolenta pentru gustul meu. Foto folosite in anunturi sunt reale.

 

Dupa dus (impreuna cu aceeasi problema cu apa calda care inca nu s-a rezolvat) m-am intors in camera urmat de Ina. Incepem cu un masaj de relaxare foarte bun, cu atentie pe totul corpul si fara graba. Ina are un stil de a te atinge foarte placut si suav. Cred ca a fost cel mai lung masaj de relaxare primit la un salon de masaj erotic in ultimul timp. Continuarea in schimb a fost foarte diferita de ce ma asteptam. Body masaj a fost inexistent, domnisoara sustinand ca nu face asa ceva. M-am intors pe fata, unde a continuat cu masajul de relaxare. Ina era topless, dar nu a vrut sa renunte si la chiloti. Am putut sa o ating, dar nu parea prea incantata. Dupa ce termina cu masajul de relaxare incepe cu un masaj al penisului, facut intr-un mod destul de interesant si nu grabit pentru a finaliza foarte repede. De remarcat ca schimba ritmul si miscarile si nu este repetitiva. Dupa vreo 10 minute de masaj finalizez. Primesc servetele sa ma sterg si sunt invitat din nou la dus pentru improspatare.

 

Per total o experienta interesanta, dar care putea fi mult mai buna. As fi apreciat daca mi s-ar fi spus de la inceput (adica inainte sa platesc) ca domnisoara nu face masaj nud si nici body masaj, si ca ofera doar masaj de relaxare plus acel masaj pe penis. 

 

Locatia: 7.5

Fete disponibile: 8

Domnisoara aleasa: 9

Masaj relaxare: 9

Masaj erotic: 0

Masaj penis: 9

 

Halat: 150 lei pentru 1.10 minute d2d. 

 

 

post-50641-0-75075000-1414950172_thumb.jpg

post-50641-0-64488800-1414950175_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI
Buna ziua si multumim Earlofcismigiu pentru timpul acordat recenziei.

 

Se pare ca noi, ca si conducere a salonului, suntem mult in urma cu noile reguli. 

Ultima data cand ne-am documentat noi, stiam ca fetele sunt nud pe toata durata masajului. Acum se pare ca este altfel. (in cazul acestei maseuze) 

La fel am mai aflat si alte lucruri pe care nu le stiam motiv pentru care ne-am dat o palma la fundulet si o amenda, pentru ca nu suntem la curent cu noile norme din masajul erotic.

 

Dincolo de gluma insa, si luand in calcul mai multe mesaje primite pe acelasi subiect,  noi credem ca suntem pe cale sa avem un loc liber in echipa fetelor de la Secret Massage. 

 

Aceasta pentru ca, atata timp cat oferim maseuzelor:

 

- un comision bun,

- sansa de a beneficia de un tips foarte bun (calitatea dumneavoastra, ca si clienti, ne-a demonstrat acest lucru)

- nu le pacalim la bani ci, dinpotriva, oferim si bonusuri.

- avem intelegere fata de orice problema avuta de vre-o fete

- incercam sa ajutam fetele in rezolvarea altor probleme care apar, la un moment dat, in viata fiecareia dintre ele.

- nu le punem la smotruirea salonului.

- nu cerem si nu dorim sa ofere alte servicii care depasesc zona masajului erotic

- lucreaza doar doua saptamani din luna

- etc etc etc

 

...avem o singura si umila pretentie:

 

- sa isi respecte clientii si sa se implice 100% in sedinta de masaj, pentru ca, la final, clientul sa poata spune ca a avut o experienta memorabila.

 

 

Secret Massage tine foarte mult sa ofere servicii de calitate, iar acest lucru il putem face avand o legatura stransa cu dumneavoastra, clientii nostri. 

 

In continuare nu ezitati sa ne comunicati noua, conducerii, mesajele dumneavoastra, atat public, pe acest gen de forumuri, cat si direct prin intermediul receptionerei noastre Cristina, pentru a putea corecta ceea ce nu este bine.

 

Va multumim

 

O zi buna

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara.

Tot respectul pentru gândirea conducerii acestui salon .

Nu credeam ca mai exista vreun salon a cărui conducere sa fie implicata în satisfacția clientului lor și conducere care nu lasă totul la latitudinea fetelor , o conducere a salonului care își da seama ca numai prin faptul ca au clienți mulțumiți ei pot câștiga mai mult . Faptul ca îi interesează satisfacția clientului și instruiesc fetele în acest sens nu le va aduce decât satisfacții în primul rand financiare .

Un client destul de fidel câte poate deveni și mai fidel dacă lucrurile merg în direcția specificata de dvs

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Raspunsul profesionist al conducerii salonului m-a convins si pe mine sa va povestesc cea mai recenta experienta la Secret, de saptamana trecuta, care este aproape identica cu cea a lui @earlofcismigiu

Cand am sunat, era doar Ina, dar asta nu m-a deranjat, pentru ca este o tanara frumoasa si foarte placuta. Blonda, inalta, sventa, cu un corp absolut superb si niste sani micuti.

Experienta mea cu Ina a fost una pe care poate as repeta-o la un moment dat, insa lipsa experientei s-a simtit din plin. Pentru mine, atitudinea ei a compensat suficient, iar notele sunt, dupa cum urmeaza:

 

Masaj relaxare: 9 (a insistat in zonele in care am rugat-o, a crescut intensitatea atunci cand am rugat-o)

Masaj erotic: 6 (timid, incepator)

Masaj penis: 8 (tehnica buna, ne-repetitiva, dar lipsita de experienta)

Body-masaj: 0 (inexistent)

Salon: 9

  • Like 3
Link spre comentariu

RECENZIE : Salon Masaj Erotic - Secret Massage – 0755124795 – Zona Parcul Carol – Strada Lamaitei , Nr.14 , ca puncte de reper Parcul Carol ( Autogara Filaret ) si Rondul de la Cosbuc ( DINES ) … foarte usor de ajuns , Cristina te ghideaza foarte bine si nu ai cum sa nu ajungi la destinatie . Aceasta este o recenzie speciala si pot sa spun aniversara , asa ca mi-am facut de cap . Am ales o ora de masaj cu Alice , apoi jaccuzzi cu Alice si apoi o ora de masaj cu Thalia :maninlove , detaliile le veti vedea mai jos .  :pope 

      Asa cum v-am spus , acum aproximativ 3 saptamani a existat un eveniment important in viata mea care merita sarbatorit ( nu am facut recenzia atunci din lipsa de timp ) , din pacate acum problema mea nu mai este timpul, ci alta mult mai complicata .

      Cristina a fost foarte receptiva la propunerea mea si pot sa spun sincer ca a fost peste asteptarile mele , adica m-a impresionat intr-un mod placut .  :serenade 

      Fetele au fost super de gasca , m-am simtit foarte bine in compania lor si voi reveni cu cea mai mare placere cand voi redeveni apt de a face acest lucru , acum semanand foarte bine cu un cocostarc sau cu un barzoi ( eu , din cauza acelei probleme de care va spuneam , o perioada voi fi low profile si nu voi putea sa vizitez domnisoare – nu am nici o problema de sanatate ,asa ca stati linistiti , nu se ia problema mea si nici nu v-o dau , ca sunt zgarcit – hehe , o tin doar pentru mine .  :snap 

 

Modalitate de contact : numarul de telefon din titlu ( cel postat aici de mine … ) , au si id de mess -  secret.massage … - la care va va raspunde Cristina , care este foarte amabila si care stie sa te faca sa te simti relaxat in preajma ei si datorita ei si a fetelor , iti doresti sa revii la salon .  :bow 

Locatie : 10/10 : Arata ca un salon de masaj adevarat , receptia este very nice , camera in care am fost este aceeasi  … baia este langa camera si are o cada interesanta ( cu posibilitate de jaccuzzii ), mare si spatioasa , discretia este importanta … asa ca nu au fost probleme , totul very nice … . Locatia este intr-o viluta , nice … cu o mica curte interioara … din exterior nici nu iti dai seama ca este un salon de masaj secretos acolo … , este plin de mister – sper ca data viitoare sa ajung intr-o alta camera … sa vad si alt stil de amenajare .

Atitudine Cristina : 10/10 : De data aceasta am reusit sa stau putin de vorba cu Cristina …. Este o companie placuta si stie sa te faca sa te simti de-al casei … daca pot sa spun asa … . Am fost si sunt in continuare placut impresionat de felul ei de a fi si de comportamentul ei exemplar . P.S. M-a ajutat si sa imi gasesc cheile, pe care aproape le pierdusem …. bine ca le-am gasit … yupppyyy . :hug1 

Program de lucru : Programul este de la 12 ( ora pranzului ) pana pe la 4 dimineata , cel mai bine ar fi sa dati un telefon si sa va faceti o programare din timp … ca sa nu fie probleme .

Aspect Alice : 9.0/10 : Alice este o domnisoara foarte simpatica si foarte inalta ( aproximativ 1.80 fara toculete ) , satena , cu parul lung si cretuliu ( natural ) are un funduletz very ncie, niste sanisori numai buni de smotoceala si o pussy very nice .  :girly 

Aspect Thalia : 9.5/10 : Thalia este o domnisoara care prin felul ei de a fi a reusit sa ma zapaceasca mai rau decat eram eu . Se muleaza perfect pe genul de fata care imi place . Blonda , undeva in jur de 1.70 , very preety , destul de timida la prima vedere si care detine o senzualitate foarte bine ascunsa care ar putea zapaci orice barbat din lumea intreaga . Mi-am dat seama de aceste lucruri prin faptul ca sunt simtit si ca am un oarece feeling atunci cand intalnesc persoane cu o asemenea calitate . Cu parere de rau , va anunt ca domnisoara Thalia nu mai este la salon ( din informatiile pe care le detin eu in acest moment ) . :kiss3 

Igiena : 10/10 : a lor si a locatiei … Salteaua este foarte curata, igienizata … prosoape curate si de calitate – a pus un prosopel pe saltea inainte de a incepe masajul . Nu am ce sa reprosez … inainte de masaj, am facut dusuletul , ele erau deja dusate , mirosea foarte bine ( parfum discret si frumos mirositor ) .

GFE Alice : 9.5/10 :  Avand in vedere ca a fost a doua intalnire … destul de bine, este un pic timida, mai ales la inceput … pe parcurs se mai “ inmoaie “ … si ce bine se inmoaie … poti sa o atingi in limita bunului simt … stie sa te faca sa te simti in largul tau … este o fata tare interesanta , merita sa ii faceti o vizita . Nu mai este la feld e timida, ca prima data …. deci am observat o imbunatatire considerabila .

GFE Thalia : 9.5-10/10 :  Avand in vedere ca a fost prima intalnire … destul de bine, este un pic timida, mai ales la inceput … poti sa o atingi in limita bunului simt … stie sa te faca sa te simti in largul tau … este o fata tare interesanta . Este genul de fata pe care cred ca orice barbat si-ar dori sa o aiba in viata lui personala , este o fata cu adevarat speciala care merita tratata cu respect .

Masaj de relaxare Alice : 9.5/10 :  foarte bun , iti maseaza fiecare particica a corpului , te face sa te relaxezi super … chiar m-a facut sa fiu total relaxat , mai aveam putin si adormeam , asa de bun este masajul … nororc ca purtam o conversatie … anti-adormire … .

Masaj de relaxare Thalia : 10/10 :  foarte bun , are un stil foarte interesant de a iti face masaj , m-a facut sa ma simt super in compania ei si regret faptul ca s-a retras . Pentru mine personal, este o mare pierdere retragerea ei . :gifs_ojos 

Masaj erotic Alice:9.5/10 : Masajul este foarte interesant , cu timpul isi va invinge acea usoara timiditate si va fi mult mai relaxata si mai neretinuta … eu zic ca este pe drumul cel bun …. Merita sa te lasi pe manutele ei , pentru ca stie sa si le foloseasca intr-un mod foarte placut .  :clap2 

Masaj erotic Thalia : 9.5-10/10 : Masajul este foarte interesant , m-a zapacit intr-un mod foarte placut , este genul de fata jucausa , care te ia cu binisorul si te urca treptat pe culmile placerii ( aici ma refer doar prin tehnicile masajului , sa nu va ganditi la prostii …..) , stie sa preia controlul si sa te faca sa turbezi de placere .  :hooray 

Jacuzzi 10/10 : Pot sa spun ca m-a impresionat placut baitza in jacuzzi cu Alice , cadita este interesanta si chiar incap doua persoane ( daca am incaput noi doi care avem peste 1.80 amandoi … poate sa incapa oricine … ) , chiar m-a relaxat aceasta baita si m-a pregatit foarte frumos pentru urmatoarea runda de masaj pe care am avut-o cu Thalia . Fiind o vizita aniversara , am baut sampanie, am mancat tort cu fetele , a fost super , chiar a fost o zi wow pentru mine .  :flowers2 

Cadoul :  150 RON / aprox 60 de minute incall , este bine de studiat oferta cu discounturi , intre orele 16.00 – 20.00 acesta este pretul si cu programare, altfel pretul este 200 RON / ora .

Raport calitate / prêt : Sincer sa fiu, raportul este bun – ea fiind la inceput este super bine … , are o oarece inocenta care este tare frumoasa …. si nu este in sensul negativ , nu am ce sa le reprosez … toate bune si frumoase .

Concluzie : Recomandarea mea este sa mergeti la acest salon … sa studiati pozele domnisoarelor …. si sa incercati pe pielea dvs aceste masaje …. care mie mi-au placut foarte mult … eu voi reveni cu placere … de fiecare data cand voi putea ... .  :hihat 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Va multumim pentru cele mai recente recenzii (.. :eek ..ce ciudat suna) si, asa cum v-am obisnuit, tinem cont de fiecare detaliu specificat.

 

Si ca sa continuam atmosfera de petrecere va prezentam in direct si exclusivitate primele imagini de la aniversarea lui "legolasfotlistul 16" :birthday

 

 

In continuare fetele noastre vor fi pregatite pentru aceasta superba luna a petrecerilor si va vor astepta in conditii optime de distractie, chef si voie buna.

 

post-86370-0-05887700-1417625391_thumb.jpg
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...