Sari la conținut

Bya doar pentru tine 0736931430


Postări Recomandate

Salutare tuturor,

Si daca tot eram dator cu o recenzie catre dl altadata in primul rand si apoi catre bya, ioana sau cum o cheama in realitate, a venit momentul avand timp la dispozitie.

I-am trimis un mesaj pe whatsapp întrebând-o dacă are ceva liber. Mi-a confirmat ca are la o anumită ora.

In jurul orei respective am ajuns in zona unde m-a primit conform graficului

Ajuns in locație și văzând-o mi-am dat seama din prima ca a meritat și așa a fost pana la sfârșit.

Am ramas pt o jumate de ora cat stabilisem dinainte. Data viitoare stau mai mult, primit.

Nu a fost cu ochii pe ceas sau eu nu am simțit asta ci mai degrabă eram eu stresat sa nu stau prea mult.

Am început cu dezbracat, sarutari, OP misionar, caprita și finalizare in prezervativ. Asta dupa un preludiu lung cu sarutari peste tot, de la urechi pana la degetele de la picioare cum numai ea cunoaste acele zone sensibile. Chiar și după ce am terminat am mai stat câteva minute in ea.

Ii place ceea ce face, o face din placere in primul rand si apoi de nevoie.

 

Si notele mele sunt:

 

Locatie: 9

Aspect: 8 plus, avand in vedere varsta, sanii mici dar sexy, piele fina , miros placut, fund bombat, piersicuta mișto epilata.

GFE: 10, sarutari pe corp, mangaieli,de toate.

Atitudine 10, pozitivă mi-a alungat stresul din mine aproape imediat.

Oral: 10, am primit OP la cererea mea, atenție la tot, limbute peste tot

Normal: 10 se implica , geme, umeda, se mișcă foarte bine

Igiena: impecabila, nimic de reprosat,

Tarife: 100 lei finalizare sau 200 ora, promotie. Timp petrecut 35 minute.

 

De recomandat DAAAAA,

De revenit? Cu siguranta!!!

Data viitoare sper sa stau o ora măcar.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Una dintre cele mai bune experiențe ever, de top 5, dacă nu 3!

Atitudine, servicii, igienă fara reproș. Programare respectată. Arata f bine pt vârsta ei, poze reale.

Fără exagerare servicii de 10, diversificate in funcție de cerințe și client. PSE 10.

De revenit fara discuții, păcat că nu sunt din zona. Am plătit 150 pt serviciile primite, o finalizare.

Link spre comentariu

Colegii, aveti grija cu doamna. Se pare ca nu prea ii merge treaba in conditiile astea cu stare de urgență. Doamna mai ofera un serviciu: goleste buzunarele. Făcea figuri, am simtit-o din prima ca ceva nu e in regula. Prinsa asupra faptului a inceput cu tot felul de scuze de doi lei. Eu nu m-as risca sa mai calc pe la ea. Are noroc ca nu am timp, altfel nu lăsăm lucrurile asa, asa ca mi-am făcut timp sa va avertizez. Toate bune!

Link spre comentariu

Gasit acest anunț https://nimfomane.com/forum/topic/146346-bya-doar-pentru-tine-0736931430/page-4 Toate bune si frumoase, m-am făcut comod in timp ce doamna m-a rugat sa o astept ca revine. Am prins-o umblând prin buzunare la hainele lasate in baie. A pus ochiul pe ceas, verigheta si portofel. Plata am facut-o la sosire. Probabil se gandea ca nu o sa verific. Mi-a returnat banii si vorbea aiurea sarind de la una alta! Draci sa o ia! Ce alte detalii mai vrei?!

Link spre comentariu

  • Oras:-
  • Oras:-

Nu exclud posibilitatea, dar am mari retineri in privinta intamplarii lui mitrescu, un cont facut azi.

Doamna a fost extrem de OK cu toata lumea, inclusiv cu mine. E pusa pe facut bani, dar a fost corecta pana acum, si a avut o atitudine de nota 10.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...