Sari la conținut

Bya doar pentru tine 0736931430


Postări Recomandate

  • Oras:Prin spate...
  • Oras:Prin spate...

Mie, astea tinere, imi lasa o impresie de 'incepatoare'. Prefer cele trecute de 40. Parcă altfel ma tratează. Nici eu nu mai am 20(decât în pula)...

Legat de vârsta, nu vad nici o problema. E ca la grasa vs slaba, inalta vs miniona, mulatra vs albinoasa... Fiecare cu piticii lui

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Terminati pestisorilor cu Bya Ioana zici ca e tunsa cu ciobul la scoala de corectie , degeaba isi ia strampisori si se pregateste , e barbat bine de tot .. am facut stanga imprejur si am plecat.. iti si puere cheful daca te duci dupa recenziile pestisorilor si vezi ce iese de dupa usa..

Nu inteleg ce tot aveti, peste in sus peste in jos..omul daca are cont nou nu inseamna ca este si peste, la un moment dat si noi am avut cont nou si nu ne convenea daca userii asa zisi credibili ne faceau pesti....

In alta odine de idei, Ioana are postate cateva poze destul de clare unde i se vede fața,parul, corpul,are recenzii scrise unde este specificata varstra, unde sa scris ce servicii ofera,pana unde se poate merge in timpul actiunii....daca nu a fost pe gustul tau de ce ai mai mers la ea....chiar nu te inteleg

Iti spun eu sigur ca Ioana ,la varstra ei da lectii de futai la multe fete tinere si versate care se perinda prin Bv. Parerea mea este ca exagerezi cu cea ce ai spus la adresa ei

 

Peace✌️

Link spre comentariu

Termina moralistule , ca se vede de la o posta cand cineva chiar posteaza sa faca o recenzie sau altceva , tu avand cont din 2011 ar trebui sa ai ochiul format la asa ceva .. eu pozele sunt vechi prietene , si in plus mereu o vad cum alearga in iegarii si maioasul ei si cu rucsacul in spate ca o albinuta prin cartier .. crede ma ca stiu ce vorbesc .. in fine cui ii place genul asta , sa mearga .. sunt clienti si pt homosexuali si pentru bunicute si pentru transexuali.. deci succesuri

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Termina moralistule , ca se vede de la o posta cand cineva chiar posteaza sa faca o recenzie sau altceva , tu avand cont din 2011 ar trebui sa ai ochiul format la asa ceva .. eu pozele sunt vechi prietene , si in plus mereu o vad cum alearga in iegarii si maioasul ei si cu rucsacul in spate ca o albinuta prin cartier .. crede ma ca stiu ce vorbesc .. in fine cui ii place genul asta , sa mearga .. sunt clienti si pt homosexuali si pentru bunicute si pentru transexuali.. deci succesuri

De ce ar mai avea nevoie de recenzii false de la pesti cand are numai recenzii excelente de la multi utilizatori vechi si grei ai forumului?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prin spate...
  • Oras:Prin spate...

BlizeriAnus, ți-am mai zis... E in funcție de ce te atrage. Suntem construiți diferit. Uite, in asia am observat ca cei de 50 ani trag spre femei de 40 si nu 20. Vorbesc de futaci din Europa care se duc acolo la bulangeala. Unora le place atenția la sateliți. Mie nu. Mie imi place fk, alții... Înțelegi? Pe tine nu te-a atras 'baba' dar cu mine a dat niște futaiuri de ne-au luat toți dracii. Am fost la inka19. Numai nervi am avut! Ma duc la Andreea43 când vreau ceva serios, de tipul ce-i in mana nu-i minciună.

Na, fiecare cu gusturile lui...

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

stfu, noob ;)

L-am tot adăugat ca prieten si nu vrea. Imi da reject. O sa imi extind jucaria ca sa te adauge automat ca prieten de fiecare data când nu mai suntem pretenari. O sa facem dragoste cu forta, alaltăieri ;)

Ma fortezi sa te bag la ignore. Ai fi primul de altfel.ðŸ˜ðŸ˜

PS: sa nu ma mai punctezi pozitiv de pe contul lui nea Florin, oierul ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu

Bai **spam editat**melculo4ever

Omul și-a expus părerea lui...e ok...aflam și noi lucruri noi. Nu fi răutăcios :))))

 

BlizeriAnus, ți-am mai zis... E in funcție de ce te atrage. Suntem construiți diferit. Uite, in asia am observat ca cei de 50 ani trag spre femei de 40 si nu 20. Vorbesc de futaci din Europa care se duc acolo la bulangeala. Unora le place atenția la sateliți. Mie nu. Mie imi place fk, alții... Înțelegi? Pe tine nu te-a atras 'baba' dar cu mine a dat niște futaiuri de ne-au luat toți dracii. Am fost la inka19. Numai nervi am avut! Ma duc la Andreea43 când vreau ceva serios, de tipul ce-i in mana nu-i minciună.

Na, fiecare cu gusturile lui...

Link spre comentariu

**spam editat**melculo4ever ba da, ai. Dar jignești mereu...vorbești urat...ești un frustrat obosit care nu are viața socială, un cretin Banat de zeci de mii de ori care intr-un final, pentru a fi băgat in seama, s-a “colorat”

Ești trist, omule.

As vrea sa fii mai bun. Poți?

 

lua-mi-ai cucu, eu n-am voie la o părere?

Link spre comentariu
  • Oras:Prin spate...
  • Oras:Prin spate...

**spam editat**melculo4ever ba da, ai. Dar jignești mereu...vorbești urat...ești un frustrat obosit care nu are viața socială, un cretin Banat de zeci de mii de ori care intr-un final, pentru a fi băgat in seama, s-a “colorat”

Ești trist, omule.

As vrea sa fii mai bun. Poți?

 

eu tot încerc dar nu-mi iese...
Link spre comentariu

  • Oras:Mereu pe drum
  • Oras:Mereu pe drum

Colegii, aveti grija cu doamna. Se pare ca nu prea ii merge treaba in conditiile astea cu stare de urgență. Doamna mai ofera un serviciu: goleste buzunarele. Făcea figuri, am simtit-o din prima ca ceva nu e in regula. Prinsa asupra faptului a inceput cu tot felul de scuze de doi lei. Eu nu m-as risca sa mai calc pe la ea. Are noroc ca nu am timp, altfel nu lăsăm lucrurile asa, asa ca mi-am făcut timp sa va avertizez. Toate bune!

Pentru siguranta ta si a portofelului gros, cel mai bine e sa iti lasi lucrurile de valoare in masina. Te duci frumusel cu cascavalul pregatit in buzunar si aia e..  :beex2 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...