Sari la conținut

Dominatoare Matura?


Postări Recomandate

  • Oras:vrancea
  • Oras:vrancea

Da, e una și aceeași, și eu am fost cam cu teamă la început când am început să o vizitez din cauza comentariilor, dar a fost corectă, nu mai spun că are ceva timp de când a fost la Focșani și am rugat_o să _mi trimită niște filmulețe cu dânsa, mă gândeam că dacă se vede cu banii în cont nu_mi trimite filmulețele dar mi lea trimis! Ținând cont că la Focșani e greu cu maturele, am avut niște experiențe foarte plăcute! Mai încearcă ea să te convingă să te lași pe mâna dânsei să te domine dar nu mă atrage partea asta! Aș încerca să _i dau niște limbuțe, dar mi-e teamă să nu iau vreo boală, mai ales că e o fantezie mai veche de a mea!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Exista o Mistress Matura, peste 40 de ani care sa stie bine ce face? Am 0.03% experienta, insa cred intr-o dinamica de acest gen.

Ceva vreme in urma apareau anunturi din partea Mistress Anka (0764783686 /0768497972) - blonda trecuta de 40 si ceva ... iar aici pe forum cu apelativul GINA ... 

Curios dacă cineva cunoaște duduia ... sau ceva referinte ...

Link spre comentariu
  • Oras:vrancea
  • Oras:vrancea

Multe spun că trimit poze sau filmulețe cu ele, apropo de seriozitate la doamna Vicky cum i-am încărcat contul mi le_a și trimis, a avut ea probleme în trecut dar acum e serioasă și își vede de treabă!

Link spre comentariu

Multe spun că trimit poze sau filmulețe cu ele, apropo de seriozitate la doamna Vicky cum i-am încărcat contul mi le_a și trimis, a avut ea probleme în trecut dar acum e serioasă și își vede de treabă!

Mai ai filmuletele? As vrea sa le vad si eu daca vrei sa le trimiti bineinteles

Link spre comentariu
  • Oras:vrancea
  • Oras:vrancea

:))) asa-i! Am vrut sa vad daca vrei sa facem schimb de clipuri am si eu cu o alta stapana sa iti trimit la schinb si tu sa imi trimiti cu vicky

Sun_o și_ți trimite! Oricum altă modalitate nu știu cum să-ți trimit! Ce fel de filme te interesează sau de care ai?
Link spre comentariu

Sun_o și_ți trimite! Oricum altă modalitate nu știu cum să-ți trimit! Ce fel de filme te interesează sau de care ai?

De dominare... Ori de care ai cu vicky... Eu am cu kasandra din constanta filme... Pai de trimis putem sa luam cumva legatura iti las emailul meu gen si imi zici nr tau de telefon si trimitem pe whatsapp nu e mare lucru doar sa vrei
Link spre comentariu
  • Oras:vrancea
  • Oras:vrancea

De dominare... Ori de care ai cu vicky... Eu am cu kasandra din constanta filme... Pai de trimis putem sa luam cumva legatura iti las emailul meu gen si imi zici nr tau de telefon si trimitem pe whatsapp nu e mare lucru doar sa vrei

pe watzap nu, poate pe messenger, am un cont făcut pe Facebook
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...