Sari la conținut

Buna! Sunt Andrada si te astept sa imi faci o vizita!


Postări Recomandate

  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Buna sunt Andrada, am locatie in Resita si te astept sa imi faci o vizita! Servicile sunt oral si normal (cu prezervativ). 100 de lei finalizarea si 200 ora. Zona este in lunca pe langa politie, in fata pe bulevard. Revolutia din Decembrie. Pentru mai multe detalii te astept cu un telefon la numarul 0701658928.

Nu fac deplasari, nu raspund la mesaje(daca vrei ceva suni), nu accept persoane in stare de ebrietate. Nu imi pierd timpul cu confirmari video pe whatsapp. Am poze sunt reale si recente si va pot confirma cu tatuajele. Va astept si va pup!!

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Daca esti interesat. Iti pot trimite poze pe whatsapp. Dar atat. Am anunt si pe publi24 dar momentan vad ca publi are ceva probleme, si nu functioneaza. Daca ceri confirmare vizuala, sau insisti pentru mai multe poze. Vei fii blocat. Ms.

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Daca esti interesat. Iti pot trimite poze pe whatsapp. Dar atat. Am anunt si pe publi24 dar momentan vad ca publi are ceva probleme, si nu functioneaza. Daca ceri confirmare vizuala, sau insisti pentru mai multe poze. Vei fii blocat. Ms.

măi da rea mai ești tu
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Daca teai uita mai atent pe publi. Publi24 are probleme nu mai merge cum trebuie. Ieri am schimbat locatia si am schimbat anutul si mia ramas la sectiunea in asteptare asa ca nu am ce link sa iti dau. Eventual stai sa vad daca mai este valabil cel de pe timisoara unde a fost ultima oara

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
nou!! in timisoara zona giroc! dulce si senzuala!! te astept!!!

 TimisTimisoara

Valabil din 29.11.2019 23:01:15
Repostat automat
Descriere

Buna. Ma numesc Andrada, nu imi place graba, si te astept sa imi faci o vizita. Doar pentru scurt timp in zona. Detin locatie iar daca doresti cateva momente de placere in compania mea, nu ezita sa ma contactezi. Cu siguranta vei dorii sa revii. Atentie! Creez dependenta! Cer si ofer igiena si discretie.
Nu raspund la mesaje. Te rog, nu deranja inutil. Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii. Multumesc si va astept. Pupici

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Salutare, am fost saptamana trecuta la ea.

Locatia o are in lunca, pe langa politie, la bulevardul cu sinele de tramvai.

Pozele sunt ale ei,dar e mai slaba putin decat in ele, m-a asteptat pe tocuri, are tatuaje misto, are ochi albastri, e cam uratica la fata si pare putin bolnavicioasa (sau poate era foarte obosita).

M-am bagat la dush, am primit prosop curat.

M-am intors in camera, ea ma astepta pe pat, i-am inmanat banii si am inceput treaba.

Am ales oral protejat (la telefon mi-a spus ca face si neprotejat). Oralul ok, nimic iesit din comun, am trecut la doggy unde ea e foarte stramta, nu s-a miscat deloc, nu a gemut, dar din cauza ca e stramta am terminat rapid.

Tipa e amabila, s-a comportat frumos cu mine, eu nu stiu daca am sa revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Am fost si eu la dameza am sunat seara tarziu a raspuns vorbit frumos la telefon locatia usor de gasit. Am ajuns deschide fata e slaba prea slaba pt gustu meu si e de etnie. La fata e uratica am ales un nr 100 ron tate mici dar destul de ferme este punctul forte. Fata e pusa pe bani si are si peste.

Note:oral protejat alegera mea 6

Normal:5 nu stie sa se futa

De revenit:niciodata nici pe gratis. Nu recomand

Link spre comentariu

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...